neděle 28. dubna, 08:51 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: gedzitka
Status: nováček

bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

Datum: 06.11.2007 10:57
 
Milé dámy, taky jste závislé na kvalitní bytové kosmetice? Ráda bych se s Váma poradila a předala zkušenosti o jejich prostředcích. Jelikož jsem na úklid v domácnosti jako Ďábel a potrpím si na kvalitu a šetrně ošetřenou domácnost. Vyzkoušela jsem vše možné i nemožné. Jak jste na tom vy? winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:13
     
    Panková, myslela jsi ovšem nabídku kvalitního sexu, jinak s tebou přestanu kamarádit.
     
  • Autor: Reklama

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:16
     
    Jiný sex než kvalitní neberu.Má to snad být nabídka??grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:18
     
    Tož kurňa grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:21
     
    Tak se někdy domluvímegrinning smiley grinning smiley nějak se ta diskuse zvrtlathumbs down
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:27
     

    Pankova,diskuze se zvrtla, ale směr zvrtnutí mi nevadígrinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 18:29
     
    Ani mě ale zkouším takouvou podobnou najít nedaří se mi.Asi napíšu adminovi,že vím o mám chybí na weeku.Je to SEX
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 09.11.2007 22:59
     
    Pankova: těch moc není? mě naopak připadá, že nabízej jenom to winking smiley grinning smiley Ale posekat dříví, opravit cokoliv, nosit na rukou... těch už je míň grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 10.11.2007 17:49
     

    Já zastávám názor,že co si neudělám sama, to nemám akorát se sama neumím nosit na rukougrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ela

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 10.03.2008 15:25
     
    Zdravím,používam výhradně na úklid výrobky od Missivy,prčotože mi není vůdec jedno co my z domu odteče do kanalizace,musím říct, že jsem spokojená,třeba taková LILI dělá úplné zázraky s plastovými povrchy,například lednice která vypadá čistá po nanesení lili a chvíle působení ukáže špínu v hloubce plastu a to pak každý kouká co má za čistotu,úklid s missivou je jednoduchý pouze se nechá chvíli působyt a pak setřít vlhkým hadříkem a je to a můžem s klidem říct,že přírodu nezatížíme jako ostatní prostředky,ale o to nám jde.flower smiley love smiley winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    IvaM.

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 02.06.2008 09:44
     

    Tak koukám že se ta diskuze nějak zvrhla na tlachy... Jinak k tématu - s Missivou jsem spokojená, dobré je Médium a Celestina na nádobí, Sněhurka (gel s kostivalem) mi pomohla i při bolesti zubů).

    Taky jsem používala i Euronu, má proti Missivě větší výběr, ale Missiva je zase cenově zajímavější. S Euronou i s Missivou jsem spokojená, je mi jasný že výrobky nepracují jako v reklamě, kde namočíte flekatý tričko do vody a vytáhnete z vody supr čistý, bílý a hlavně suchý a vyžehlený... Ale výrobky jsou ve slušné kvalitě. A dámy, co tvrdí že na úklid kašlou, tak pěkně kecají - protože by to doma pro samý bordel nevydržely. Nestavím úklid na první místo v životě, ale uklízet se prostě musí... (i když místo žehlení si taky radši občas vypiju kafčo...)

    Ostatní výrobky dalších firem neznám...

    Iva

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    irena

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 25.06.2008 22:25
     

    jo, mikrovlákno, to je moje... Mám teď kompletní sadu raypath a nemůžu si ji vynachválit... prostě BEZ chemie...tomu se říká 3. generace čistících prostředků:-) Věřte nebo ne-jde to i bez chemie- ÚPLNĚ BEZ CHEMIE, A JE TO NAVÍC RYCHLEJŠÍ

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tamra

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 26.06.2008 22:04
     

    Používám výrobky firmy Amway. Sice hodně lidí má negativní vliv na Amway, ale myslím si, že výrobky za to nemohou. Vše je o lidech. Jestli Vám slušným zbůsobem někdo výrobky nabídne(žádné nucení do registrace, nebo přesvědčování, že to je to nejlepší a nic jiného není) a poté Vám vysvětlí, jak se ředí a používají, tak určitě budou fungovat a po přepočtu nebudou ani tak drahé.thumbs down

     
  • Autor: vlkova37
    Status: nováček

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 06.07.2008 00:45
     

    smiling smiley já používám výrobky od Eurony a jsem samo sebou spokojená grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 06.07.2008 01:44
     

    ..spinning smiley sticking its tongue out asi "potesim" IvkuM ...ale brat "uklid" za smrtelne vaznu temu povazujem za totalne ujetewinking smiley...Aspon podla mna, kedze mmt. cely tyzden kmitam ako fretka a davam do poriadku cely dom - od garaze az ..po poslednu krabicku so spendilkami..grinning smiley .Prave teraz som skoncila s kuchynou...zajtra povysavam, prezleciem postelne, dam zaclony...a padla!! UFF, konecneeeeee!!..

    Zato je to prima pocit, mat vsade poriadok( haha... raz za cas) ...a ked vsetko vonia cistotou...smoking smiley ..( haha... tou chemiou - v mojom pripade dtto "neznackovou"... avivaz Lenor Summer na zavesoch, skrob Caribic na zaclonach, DiavaMagic na nabytku- tuto vonu doslova milujem...atd.....ale na sklo a vsetky omyvatelne povrchy aj tak pouzivam najradsej tiez utireky z mikrovlakna a teplu vodugrinning smiley )......takze som riadne mimo temy kedze neide o ziadne hore "odporucane" znackysmiling smiley ...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    distributor

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 14.08.2008 17:34
     

    Zdravim neda mi spat myslenka jak skloubit marketing a kvalitni vyrobky amway + internet a zkratit si vyrazne cestu k dimantoj.

    Skolici system rika zasponzoruj co se hybe... Nez zacnete vydelavat stoji vas to ale pekny balik, seminare a vse je to pritom na jedno brdo. Jen keci a keci co maj motivovat pritom chytremu dojde, ze plan a myslenka amway je dobra...

    Skolici system je jen dalsi prijem pro diamanty i u nas z toho R. Hassman a spol. udaly tovarnu na prachy a rejzuji na vstupnem, kazetach, knihach atd....

    Proste uz pred casem jsem vymyslel. jak by slo sponzoravat rychleji a hlavne efektivneji prostrednictvim netu..

    Muzete ukazat plan najednou mnoha lidem, ti co je myslenka zaujme vstoupy a ok a ty co to nepochopi fajn jdou dal. To vse muze jet v mnoha jazycich takze muzete budovat sit a delat obrat po celem svete...

    Ale proc to pisu sem a nerikam sponzoroj? Protoze je to hrozny vul, ma uz ze skoliciho systemu zatemnenou mysl, kdyz vidim co ho stoji penez lhani nez sezene naky novacky a stejne ho pak 90% posle nekam je mi ho lito, ale on je gumak on se nevzdava a neefektivne sponzoruje dal a ceka ze nekde potka 6 lidi co znej udelaji diamanta jenze takto mu to bude trvat roky ne-li desitky let...

    Ja jsem se rozhodl touto cestou vypatrat mlade amwayaky, co nejdou jak ovce co jen prikyvujispeakrum. Hledam nekoho, kdo jeste nema uplne vymytou hlavu a je ochoten hledat novou cestu k uspechu. Nekoho koho stvou zbytecny naklady, ale veri amway myslence a produktum...
    Nekoho kdo chape net, jaky ma potencial, vyzna se na webu...

    Pokud tady najdu skupinu takovych lidi pustim se snima do toho a dam tomu cas i penize pokud ne budu je hladat dal a jinde.

    Do te doby rozjizdim jiny byznis pres podobny MLM .ktery mi prijde na zacatek jednoduzsi a perspektivnejsi k rychlemu osobnimu rustu...

    Takze koho to zaujalo tak kontakt na me: Honza.Hacek@email.cz
    a vic o napadu pisu zde...[forum.finexpert.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.