neděle 28. dubna, 06:32 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 17
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 13:31
     

    já byla s mladými v Obi - ale měli tam už jen pár -tři barvy.naštěstí zdravé . už jim lezou další poupata .. jsem jim dopřála zálivku s kravskými granulemi . ty ale rozpustím ve vodě.jsem zjistila ,že jenom tak pohodit na hlínu je nebezpečné .za pár dnů je tam plíseń jako hrom . to jsem nezkoušela na těch brambořících - ale zjistila jsem to už v létě na zemi u jiných kytek . tak jsem zahrabala , ale už to nedělám .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (24.11.2017 16:17)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 16:12
     

    Já je zalívám do podmisky.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 17:03
     

    Třeba se ještě nějaké objeví. Já byla dneska v Praze s Žofkou na předoperačním vyšetření. Koukla jsem jen tak ze zvědavosti do velkoobchodu. Tam vozí hlavně Holandsko. Bramboříky nebyly. Nebo nic moc. Ale překrásný, litovala jsem, že jsem neměla focení s sebou, měli v krámku u kliniky. Tam jim to vozí určitě Poláci. Už podle léta, podle těch závěsných kytek. Bohužel jsem měla synátora s Žofkou za zadkem a bylo tam pár nakupujících, tak jsem nemohla zapříst hovor.

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 18:25
     
    img_20171126_135145.jpg
    Další fotografie:

    Ahojky děvčata, jen vám chci ukázat, jak vypadají moje letošní semenáčky smoking smiley , některé už vystrkují poupátka, to docela koukám. Jeden rychlík už kvetl v létě asi 3 kvítkama. Jsem zvědavá, jestli budou všechny stejný, po mámě, ta je červená - trošku do růžova.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 18:42
     

    Janinko eye popping smiley to je nádhera.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 18:52
     

    Janinko,to jsi tedy borec.Krása flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 19:52
     

    kolik - 12 ?? paráda.. jsi machr ... a to je vyseto loni?? thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 21:50
     
    img_2649.jpg

    Janinko, to je tedy zahradnický majstrštyk. Klobouk dolů. thumbs down thumbs down Ani nevím, jak semínka vypadají. Vždycky poctivě odkvétající květy odštípnu.

    Já některé strčila mezi okna, na některé byl prosotor malý, tak dostaly místo v chodbě. I s azalkami.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 22:39
     

    Janinko, jsi dobrá thumbs down , vypadají velice životně .

    Regino, ty to máš jako v květinářství eye popping smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.12.2017 22:54
     
    img_2651.jpg

    Eli, za to můžou ty slevy v OBI. eye rolling smiley Tohle jsou ty azalky za dvacku, co měly opadat jak se přinesou domů.

    A abych řekla pravdu, tak kvetoucí kytky jsou taková moje duševní obrana před zimou. Kdybych měla neomezený příjem financí, byla by tu spousta váz s řezanými kytkami. A vánoční dekorace bych snad ani nedávala.

    Když přijde jaro, pomalu mě nenapadne ustřihnout kytku do vázy.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 10:17
     

    Regi,no ty azalky jsou thumbs down,bramboříky taky.Mě už taky začínají nakvétat.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 13:07
     

    Bosk, bramboříky jsou ty dva, datum jsem tady v historii dohledala přesně, z 10.9.Trochu zbaculatěly. grinning smiley Kvetou od té doby nepřetržitě. Azalky mi taky udělaly velkou radost. Určitě napůjdu reklamovat, že měly opadat a neopadaly. Jen ať dávají do slevy.Myslím, že stejně vydělají dost a dost.

    Přechované bramboříky mají docela hodně poupátek. Ale skoro žádné listí. Mám pocit, že to budou jen květy bez listí. Důvod nějak nechápu. confused smiley Z jednoho, jak jsem myla okna a vyndala je, vypadla malá housenka.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 13:14
     
    dscn7680.jpg

    nádherně ti to kvete. flower smiley - ta azalka mně taky láká .. ale okna mám plná a azalka chce taky chlad.

    dneskajsem bramboříky sundal z okna jak jsem ho myla a pofotila n aschodech - proti oknu s eto fotí dost špatně. a od doby , co jsem je koupila jsou o dost více nakvetlé .hlavně ten červený .

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 13:32
     

    Kaaj, krásné kousky máš. Větvička v Zahrádkáři taky vzpomíná bramboříků jako vánoční květiny. V paneláku jsem je nikdy moc mít nemohla, takže je to snad taková léčba z letité deprivace. Jako když dítě nemá v mládí nějakou věc, po které hrozně toužilo. grinning smiley Jak málo někdy stačí člověku ke štěstí.

    Azalka chce chlad ale není zase až tak náročná na světlo. Vydrží i tam, kde by brambořík už začal žloutnout. Třeba jí ještě nějaké místo vymyslíš. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 13:47
     

    jako velmi mladá jsem si několikrát koupila na vánoce brambořík v kytičce. to už s eani neprodává . aspoń jsem nikde neviděla . dávala jsem k tomu zlacené jmelí . dlouho to nevydrželo , ale byla to hezká kytka. -

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.