sobota 4. května, 08:11 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

Datum: 20.07.2008 13:46
 

Já vím, ze se to spatne odhaduje,ale mate me, ze moje díte má jenom bolesti hlavy a zatím 38 teplotu. Nebyl na slunícku, není nachlazený,prujem taky nemá, ale byli jsme vcera dopol. na bazéne, krytém, je tam ozonovaná voda, bez chloru. Jestli tam neco nemohl chytnout?sad smiley

Znáte neco podobného?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:40
     

    nějak mi to blbne

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 07:20
     

    Didi, tak ti mohu napsat, že malej je na tom úplně stejně sad smiley. V noci 39, bolí ho hlavička a nožičky sad smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 08:13
     

    Anavi: kluk uz je dobrej. Ale nechám ho samozrejme doma. V noci jsem skoro oko nezamhourila, ale uz zacal pít a dneska má 36,5. Tak by me zqjímalo, co to muze(mohlo být). Ve skolce nic nemají. Tak snad se z toho tvuj taky rychle dostane.sad smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 08:15
     

    Linet: dík.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 09:14
     

    Nieco podobneho som zazivala s mojim synom - tiez to zacalo v podobnom veku - z nicoho nic teploty okolo 39C ...a na druhy den nic..Postupne som si "zvykla", ze sa to stava napr. po celodennom vylete v prirode, navsteve kupaliska....alebo ked bol s chlapcami hrat fotbal na prasnom ihrisku...a pod.

    Sice neviem presne o co islo...ale podla mna to bola "alergicka reakcia" na nieco, co jeho organizmus v ten den "podrazdilo"...On bol a dodnes je velmi silny alergerik..

    Nooooo ...a takto reagujem aj ja - na dlhsi pobyt na slnku, dtto teplota, bolesti hlavy - vlastne celeho cloveka - priznaky ako pri nejakej viroze......takze kupaliska, alebo tury po horach za slnecneho pocasia ma hned vecer totalne odrovnaju...ale dalsi den je to uz zase O.K.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 09:20
     

    Kerio: díky za tip.To me nenapadlo, ze by to mohlo být alergického puvodu, on trpí na atop. exem, ted ho má sice dobrý, ale urcite tam nejaké sklony k alergiím budou. Mel po návsteve toho koupaliste oci cervené jak rak, coz normálne v rybníku nebo v koupalisti s chlorem nemá,i kdyz je porád pod vodou. Tak je mozné, ze to byla nejaká alergická reakce.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 09:24
     

    Holky, náš mladší (1) měl nedávno taky teploty a byl mrzutý. Snacha s ním hned mazala k doktotovi a ten ho prohlídl, nic závažného nenašel a dal jí sirup proti teplotě a řekl jí, že je to šestá nemoc, že se to stává u dětí.

    Starší (2 1/2), ten měl taky nedávno polízanici. Najednou vysoké horečky, nic ho nebolelo, jen neměl chuť k jídlu. U doktora zjistili, že má pusu a krk plný aftů. Doktor říkal, že je to nějaký virus, že už měl několik případů. Tak jsme mu mazali pusu genciálkou( ten vyváděl), ale za 2 dny to zmizelo.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 09:30
     

    Hespo, to s temi afty jsme zazili taky,kdyz byly malému 2 roky. Skoncil v nemocnici, a ti troubové to tam nepoznali, i kdyz jsem ríkala, ze má v pusince cerveno a sahá si tam. Nejedl, ale horsí bylo, ze taky nepil. Skoncil na kapackách, po jedné noci v nemocnici (noci hruzy) jsem ho na revers vzala v nedeli domu a v pondelí ráno jeho detská doktorka taky hned prisla na to, co to je.

    Mel ty afty az v jícnu a prý to hrozne bolí.

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 10:42
     
    mimi9.gif

    ano hespo říká se tomu 6. děts. nemoc, může to trvat i 3 dny, pak to zmizí, moje holky tím taky prošly, byla jsem vystrašená z teplot, ale pak to zmizelo

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 18:12
     

    Anavi: tak jak je?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 22.07.2008 17:46
     

    Didi, díky za optání, trvalo to jeden den, dneska už je o.k.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 22.07.2008 20:56
     

    Anavi: tak to je dobre. Tak co to meli?confused smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 11:53
     

    A je to tu zase. To samé.sad smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 12:15
     

    didi, pokud ta horečka není vysoká, tak to může být z horka, kolik má teplotu?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 12:18
     

    Ahoj Linet, ale u nás uz nen í(zapletpanbu) vedro, venku je príjemných 20, vcera taky nebylo nejak prehnane vedro. kolem osmé mel "jen" 37, 2, ted má asi víc, nechce se zmerit, zase nechut k jídlu, skoro nepije, vcera ho bolela hlava a jinak nic. Hlavne je malátný, unavený.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.