sobota 27. dubna, 10:32 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: lenkabl
Status: nováček

Bolavé koleno

Datum: 23.04.2024 09:50
 

Jaké jsou vaše babské rady nebo nějaké rady při bolesti kolena? Hlavně teda po nějaké náročnější aktivitě.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 10:13
     

    Mě pomáhá chladivá koňská mast-gel.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé koleno

     
     
  • Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 10:26
     

    Mám bolavá kolena obě, nepomáhá nic.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 16:48
     



    jaja99 napsal(a):

    Mám bolavá kolena obě, nepomáhá nic.

    Hadi mast, uleví se a injekce 1200,-

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 18:21
     

    Měla jsem injekce za 6tisic a prd nepomohlo, nevěřím už ničemu. Chci ještě zkusit ortézu, ale potřebuju na obě kolena, to budu jak Robocop

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 20:33
     

    Jájo, ortoped (znám ho, mraky let) doporučil mýmu chlapovi obyčejný priznicův zábal [www.google.com] ... samozřejmně, nepomůže do druhého dne ....nevím, netuším, zda nebylo jen "víra tvá tě uzdravuje", nepomohlo stoprocentně, ale trochu ulevilo ... následovaly lázně, na tři týdny ... no nevím, zdá se, že trošku lepší ... kamarád se stejně endoprotéze kolene nevyhnul, ale .. je stejně starý jako já a po roce už jezdil na lyžích

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Bolavé koleno

    Datum: 23.04.2024 20:36
     

    Záleží, co s tím kolenem máš. Jestli artrozu, nebo nějaké natržené vazy, či prasklý meniskus. Artroza se pozná podle RTG, ostatní magnetická rezonance.

    Já byla na MR, mám nějakou prasklinu za meniskem. Jeden doktor to neřeší, dostala jsem Condrosulf a injekci Monovic, druhý Mudr., co viděl snímek doporučuje operaci ( malý zákrok v artroskopii ). Zatím mám relativně klid, ale vím, že tam není něco v vcajku. Ale zvládla jsem bez větších problémů pochod na 25 km, i jízdu na kole 40 km, aniž bych si musela něco brát na bolest.

    Ale vím, že tam něco je, co být nemá...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.