sobota 27. dubna, 13:00 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Adrenalinové sporty

Datum: 17.01.2007 21:31
 
Když už se sport objevil i na chatu, tak ať je i v diskuzi grinning smiley grinning smiley . Máte někdo nějaký adrenalinový zážitek? Vyzkoušel jste někdo třeba bungee jumping nebo něco podobného? Lákalo by Vás to?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 06.03.2007 14:52
     

    tento odkaz jsem "odchytla" přímo tady, na Weeku:

    [www.tandemovy-seskok.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Adrenalinové sporty

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 25.05.2007 20:39
     

    Tak jsem se rozhodla zprostředkovat dětem na táboře trochu adrenalinu a od jedné organizace jsem objednala pronájem lanových překážek - přijedou nám na odpoledne připravit pro děti lanový program na stromech - šest nízkých překážek a čtyři vysoké. Snad se to bude děckám líbit confused smiley

     

     

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Advise

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 17.09.2007 15:38
     
    Docela dobrej výběr adrenalinových sportů mají na [www.adrenalinove-darky.cz]. Už jsem odnich měla tandem paragliding a bylo to naprosto super. Docela často koukám na jejich stránky, a věděli jste, že existuje adrenalinový dárek "Den popelářem"? Docela mě to rozbilo. grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 31.10.2007 18:48
     
    img10840.jpg
    Další fotografie:

    tak referuju o tom, jaký měla lana na táboře v létě úspěch, postavili nám šest nízkých lanových překážek a čtyři vysoké (7 - 8 metrů nad zemí) - úspěch to mělo obrovský, jak mezi dětmi tak mezi dobrovolníky, ale zážitek jsem si odtud odnesla i já - doma nevylezu ani na štafle a vyšplhat se po žebříku ve stodole na půdu je pro mě něco nepředstavitelného, ale tady díky hecu dětí, dobrovolníků, ale hlavně vstřícnému přístupu vedoucích té dotyčné organizace jsem absolvovala sice tu nejlehčí, ale jednu z těch vysokých překážek a posunula jsem si své hranice úplně někam jinam, nejhorší snad je ta chvíle, kdy se máte pustit provazu a seskočit dolů do volného prostoru winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 31.10.2007 18:57
     
    Libi přijeď u nás je v létě lanová dráha, sice to prý není nejlevnější, zato prý je to super grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 06.12.2007 18:29
     
    b.jpg
    Další fotografie:

    Jájo, když já nevím,jestli bych se na to opovážila vylézt znova confused smiley zážitek to teda byl opravdu adrenalinový, dlouho na to nezapomenu, po žebříku jsem ve stodole od té doby také nevylezla grinning smiley a to pak slyším - no, jo na táboře leze po provazech v osmi metrech a po třímetrovým žebříku není schopná vylézt grinning smiley grinning smiley , kdžy to prostě bylo těma lidma, atmosférou a vyhecováním winking smiley

     

    čeho lituju byla letos v létě o dovolené na Slovensku 1 km dlouhá bobová dráha u Liptovského Mkuláše - já hrozně chtěla, ale přítel ne, tak jsem se blbec nechala zviklat a nešla to vyzkoušet [www.liptovskymikulas.travel]

     

    ještě jsme na Slovensku potkali nabídku adrenalinové výletní jízdy na tanku, to jsem byla prohlášena za blázna okamžitě, o bobové dráze alespoň chvíli uvažoval, ale prý tušil, že žije s bláznem, že ale až takovým grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    simona@centrum.cz

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 16.03.2008 18:02
     
    Ahoj moc se mi to líbilo, byla bych ráda kdyby ste mi poslali nějakej odkaz na váš zájezd na kterým jste byli...! předem děkuji winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    dhman

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 05.11.2008 21:45
     

    tomu jezdeni na kole se rika freeride,fourcross,downhill freeride-tedy volná jízda= trať obsahující jak přírodní tak umělé překážky na kterých se různě hopsá apod. při závodech se hodnotí náročnost zvolené trati,provedení a náročnost triků,styl,plynulost,celkový dojem z jízdy na freeride se používají jak hardtaily(kola s pevnou zadní stavbou) tak kola celoodpružená ... fourcross-sjezdová disciplína, trať obsahuje různé překážky, v závodě jednou 4jezdci najednou vyhrává nejrychlejší, čas tratí bývá většinou kolem 30s, fyzicky velmi náročné, jezdí se většinou na hardtailech... downhill-sjezd, jezdí se jednotlivě z kopce dolů na čas, rovněž fyzicky velmi náročné (ačkoli si většina lidí mysli že jde jen o to sedět na kole a mačkat brzdy a vyhrává ten kdo je mačká nejméně.... není tomu tak, dle mého názoru je downhill v mnoha ohledech daleko náročnější než např. fotbal) používají se většinou celoodpružená kola s vysokým zdvihem, ale i hardtaily coffe smiley děkuji za pozornost

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 05.11.2008 21:54
     

    grinning smiley grinning smiley to bylo napůl čínsky, ne? grinning smiley

    Díky za příspěvek.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peter

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 05.01.2009 10:25
     

    Jeden sport jsem tady nenasel, skuste: [www.lasertag.cz] :-)

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tammara

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 28.06.2009 22:08
     

    K narozeninám jsem dostala Aquazorbing ze stránek [www.zlutaraketa.cz], aquazorbing.html a musím přiznat ze jsem tomu propadla byl to nejlepší dárek jaky jsem kdy dostala rozhodně doporučuji:-)

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    simona kratka

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 30.07.2009 12:44
     

    Ahoj, jaké máte kdo zkušenosti se skákacími botami? Dostala jsem od přítele jako dárek k narozeninám poukázku na hodiny s profesionálním učitelem , který mě naučí na skákacích botech, těším se moc, ale nevím co od toho čekat. Jinak koho by to zaujalo a chtěl někoho obdarovat tak, jako přítel mě, tak nabídku najde na zlutaraketa.cz. Mějte se a dík za odpověď

     
  • Autor: Korkie
    Status: nováček

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 01.09.2010 12:50
     
    simona kratka napsal(a):

    Ahoj, jaké máte kdo zkušenosti se skákacími botami? Dostala jsem od přítele jako dárek k narozeninám poukázku na hodiny s profesionálním učitelem , který mě naučí na skákacích botech, těším se moc, ale nevím co od toho čekat. Jinak koho by to zaujalo a chtěl někoho obdarovat tak, jako přítel mě, tak nabídku najde na zlutaraketa.cz. Mějte se a dík za odpověď

     

    Ahoj,

    já jsem na skákací boty narazila na internetu a hodně mě to zaujalo. Koupila sem to bratrovi k narozeninám a byl z toho nadšenej. Prej úžasnej zážitek thumbs down ted tomu propadl a chce jít znovu. Ukazoval mi na internetu jednu stránku, kde na to mají akci za polovinu. Už si to koupil, tak jestli máte někdo zájem to vyzkoušet... smiling smiley

     
  • Autor: Tom.Webber
    Status: nováček

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 07.01.2015 11:54
    Hodnocení fotografie "Adrenalinové sporty": 5
     

    Ahoj já už jsem pár zkusil :-) tamdem seskok, akrobatické lety a můžu to jen doporučit! Pak jsem například hrál bubble fotbal to neni asi adrenalin každopádně strašná sranda! Škoda že to v česku není tak populární ale díky jednomu webu jsem si to zahrál a taky doporučuji jen to chce sehnat lidi mno :-) thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Tom.Webber
    Status: nováček

    Re: Adrenalinové sporty

    Datum: 07.01.2015 11:57
     

    btw ta stránka je 4-elements spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.