pátek 26. dubna, 13:53 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Zeměpis

Datum: 05.03.2011 11:05
 

Tady jsou super testy ze znalostí zeměpisu.

Okresy ČR - zvládnete do průměrné odchylky 40km?grinning smiley

 

[geography.okhelp.cz]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (05.03.2011 11:06)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 10:41
     

    Hanule...hihi...já 30 let v Praze a v pražských čtvrtích taky výbuch... grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zeměpis

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 12:16
     

    Tam jsou i pražské čtvrtě?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 12:19
     

    Evco...jo. A dokonce si můžeš zvolit okres a umísťovat obce...na Praha-západ jsem si věřila víc, než to nakonec dopadlo. grinning smiley

    A co teprve světová města... eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 12:32
     

    Už jsem to našla a zkusilaeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley polovinu těch čtvrtí vůbec neznámeye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 16:07
     

    Umístit vesnice bych si netroufla ani ve svém okrese. Pohybuji se po jeho části, ale ty další skoro neznám. Mě zaujaly ještě státy Evropy. Zdá se to snadné, ale pak přijdou státy bývalé Jugoslávie nebo ty "mrňky" jako Lichenštejnsko, Andora (tam jsem byla, tak tu trefím dobře winking smiley ) a je člověk najednou nejistý. Věra

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 16:12
     

    SPIKE...přesně tam dělám chyby...bývalá Jugoslávie. eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 10.03.2011 19:43
     

    Cheche, holky, musím se ještě znovu podívat, jestli tam náhodou nebyla i tipovačka Umístěte kontinenty, tam bych mohla, eventuálně, zabodovat. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 21.01.2014 08:34
     

    František to dal jinam, tak to ještě přendám sem:

     

    [www.cestovani.cz]

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Zeměpis

    Datum: 21.01.2014 09:22
     

    Tak já nevím, zkoušela jsem ten test s okresama ČR a přestože jsem se trefila přesně doprostřed, tak mi to ukazuje odchylku 520km eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley skoro u všeho stydlin smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 21.01.2014 09:49
     

    Já tam okresy nevidím, jen kraje a města (tam jsem tedy pohořela, u většin jsem se nevešla do tolerance).

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 25.07.2014 21:11
     

    Zjistila jsem, že mám velké mezery ve znalostech o našich městech. Většinu těch v testu jsem nikdy nenavštívila, tak jsem je ani poznat nemohla sad smiley 

    [www.email.cz]

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 25.07.2014 23:52
     

    Ja poznala spolehlive asi 4 nebo 5. eye rolling smiley No , Verko, je to na Tobe. Aspon mas inspiraci, abys nas blize seznamila s temito misty.winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 25.07.2014 23:59
     

    ... všude trefím, ale jsem úplně blbej na jména měst. Si nepamatuji ani jména okolních vesnic. Si připadám jak dement. Vím kam jedu, ale nevím jméno-název. To samé ulice u nás, v okolních městech, nebo v Praze, ale dojedu, protože vím kam, ale nevím jak se to jmenuje. Bude to určitě ňáká porucha, ale v mém věku se mi tato porucha klimbá mezi nohama a neřeším.

    Jména měst špatné - ostatní dobré smiling smiley . tongue sticking out smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zeměpis

    Datum: 26.07.2014 05:41
     

    Didi, dopadla jsem asi jako ty. On ten výběr měst není zrovna šťastný (pro mě). Většinou je to dost daleko od mého bydliště a navštívila jsem z toho jen pár měst (Kroměříž, Pelhřimov...)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zeměpis

    Datum: 26.07.2014 08:43
     

    Já poznala Štemberk, Jihlavu,Jindřichův Hradec,Žďár,Kroměříž,Slavkov, Lipnici,Slavonice,Telč..taM jsem všade byla, nebo jezdím kolem. V Olomouci jsem nebyla, ale typla jsem správně..Souhlasím, s Věrkou, je hodně mimo náš rajón.

    Taku..jsem na tom úplně stejně...spoustu míst, když vidím, vím co si k nim mám spojit, ale název mi hned nenaskočí..to kolikrát tápu.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.