pátek 26. dubna, 18:00 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 10:05
     

    Děvčata děkuju za podporu a za rady flower smiley Já bojuju hodně, zároveň jsem dostala dotykáč a tak od nového roku jen pátrám a pátrám... grinning smiley

    kaaj, děkuju moc za návod thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 10:09
     

    Protože fotky upravuji (fotím do RAW, tak musím), tak se mi to neděje. W 10 mám přes půl roku a jsem navýsost spokojená. nemám s nimi problémy, většina programů na ně funguje, jsou to držáky, naučila jsem se využívat panely v nabídce Start, PC jde dobře čistit od zbytků z fotek a jiných programů CCleanrem, tak se ani nezanáší a jsou stabilní. thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 10:21
     

    drahus, já jsem zatím taky spokojená, jen mám ještě jeden problém. Mám Seznam nastavený jako domovskou stránku, ale nedá se na něj vracet než šipkama, takže třeba 5x klikám. Chybí mi ikonka domečku. Nevíš jak to nastavit? Nikde jsem zatím žádnou možnost nenašla.Jestli máš tip, tak prosím winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 10:30
     

    Používám Google a tam mám v Nastavení přímo nastavenou skupinu stránek, které se mi při otevření internetu vždy otevřou. Jako první mám třeba email, vedle Week, pak FB a Seznam a jen si klikám mezi okny.

    No a v Seznamu, když listuji, mám myš s bočními tlačítky a nepoužívám tudíž domeček - ani nevím, zda tam je ani zpětné šipky, ale palcem namačkám tlačítkem na myšce. Jde to rychle a vrátím se tam, kam opravdu chci.

    To ale určitě nebude W. desítkama, ale novým Seznamem, že tam asi ten domeček není, ne?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 11:02
     

    to asi Seznamem nebude, do přeinstalování na 10 tam byl. Jinak já mám Microsoft edge, zatím s tím moc neumím.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 11:18
     

    Tak to nemá Edge. Koukám, že na Google domeček je.

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 11:53
     

    Domeček je, ale jak píše drahuška otevírá se mi skupina stránek, vracet se není potřeba

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 12:25
     

    jo a já mám pod domečkem pořád Novinky s malým princem Georgem v karťáskách grinning smiley . tak klikám na Seznam . až dojde mladý ajťák - tak mi to musí předělat .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 17:16
     

    grinning smiley tak toho ajt'áka budu asi taky potřebovat winking smiley i když jsem v té horní liště nějak eye popping smiley klikla a ten Seznam tam zůstal a vedle se otevírají názvy webů. Kdyby to tak zůstalo, tak dobrý.Uvidím, až co to udělá, až budu zavírat PC.

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 17:38
     

    Děvčata, nechci se nějak dotknout. grinning smiley Ale představte si foto, kde řešíme tyhle věci.Ale pokrok se zastavit nedá. nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 18:20
     

    mám W10 skoro od začátku a vše OK. Fotím foťákem, ne mobilem a žádný problém s otáčením nemám. Holky nebujte, až se vše zas naučíme,vymyslej něco novýho a zas budem za blbky před mladejma grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 22:55
     

    Irisko, co jen před mladejma. Zírám někdy i na docela malé děti. Vzpomněla jsem si na úplné začátky. Mladej mi říkal, dej enter a já koukala jak vrána. grinning smiley Pomalu si rval vlasy a kroutil očima. Tak mě namích, že jsem mu říkala, jsem tě taky nezabila, když jsi ještě ve třech letech nechtěl chodit na nočník. Nakonec bych řekla, že se část naší generace ještě docela dobře popasovala s touhle technikou.Mohlo by to být horší. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 19.01.2017 10:29
     

    grinning smiley a to si myslím, že jsem docela technicky na tom líp, než některé moje vrstevnice. Umím si najít v nápovědách, nebo št'ourám až to někde najdu a nebo požádám zkušenější zde winking smiley flower smiley . Syn není vždy po ruce a když, tak se se mnou baví, jako když mám celoroční kurz práce na PC grinning smiley . Tak radši kejvám a pak si to někde hledám winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 07.07.2017 18:42
     

    Potřebuji pomoct

    Prosím, jak nastavit na PC heslo, aby se do něj člověk dostal jen pomocí hesla, aby se windows nespouštěl automaticky sám please smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 07.07.2017 18:54
     

    Dík, už jsem to našla na netu, takže vyřešeno winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.