pátek 26. dubna, 17:32 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 27.01.2011 14:34
     

    Já ti nevim grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 29.01.2011 17:20
     
    ..."pred spanim"smoking smiley si zvyknem pustit nejaky hudobny kanal a casovac na 45 min...a toto je takmer kazdodenne...a moc páči sa !smoking smiley
    [url]
    =player_embedded[/url]
    Toto je odkaz na texty - tu sa daju vyhladat aj predklady pesniciek bud podla interpretov, alebo aj konkretnych pesniciek
    [www.karaoketexty.cz]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (29.01.2011 17:35)
     
  • Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 31.01.2011 21:36
     

    [url]

    [/url]

     

    Tak tahle baba mě dostala. Líp nazpívaný jsem to neslyšel. A klavír taky fantastickej. Prostě moje písnička pro tento týden.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 03.02.2011 12:45
     

    Honziku, tu tvoju babu som si samozrejme hned minule hodila do svojej jazz zbierkylove smiley

    U nas je dnes otrasne pochmurny den...tak par rytmickych tonov - mam teraz par dni s L.Bilou... objavujem stale nove a nove pesnicky, ktore ma predtym nenapadlo odtuknut...

    [url]

    ;feature=related[/url]

    [url]

    ;feature=related[/url]

    [url]

    ;feature=related[/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.02.2011 12:57
     

    Hm...pre nasich vsetkych dobrych a milovanych virtualnych priatelov...nech su vzdy pri nas a hlavne s nami!

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 22.02.2011 17:58
     

    Kazdy den objavujem nieco nove....toto mam dnes od mojej jednej priatelky niekde z juhoslavie...s krasnym menom Dubravka...REM som extra nemavala rada....ale tato ich nova pesnicka ma chytla ... moc mi pripomina i obsahom milovane pesnicky J.Casha!love smiley

    [url]

    [/url]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (22.02.2011 18:54)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 25.02.2011 21:21
     

    pro ty, kteří mají (měli) rádi Whitney:

    [www.stream.cz]

     

    škoda, že se tak "odrovnala" sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (25.02.2011 21:22)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 27.02.2011 19:09
     

    Pre pokojny nedelny vecer....smoking smiley

    [url]

    ;feature=player_embedded#at=65[/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 04.03.2011 20:53
     

    Sice text je trochu prismutny, ale piesen je krasnasmoking smiley 

    (....inak toto je spevacka, co spieva piesen, ktora je pouzita v reklame co bezi v TV na Nissan - Twinkle Twinkle Little Star - co je povodne rozkosna anglicka detska uspavanka, ktoru mi spievaval rad moj prostredny vnuklove smiley )

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.03.2011 18:56
     

    smoking smiley ....na tomto som sa pred par dnami pobavila, ze by m pred rokmi nepredpokladala, ze nam "Rytmusak" naspieva raz aj takuto rozkosnu neznuuuuuu..... pesnicku.......ale davam to sem aj kvoli svetlejsej- skor osvietenej chvili...haha, nie mojej, ale skor mojeho PC! ....uz par dni s nim zvadazam nekonecny boj, lebo v jednom kuse strajkuje......a tak rychlo to vyuzivam!

    - takze by som skor patrila do nadavacej dickusie .....dokelu!! !angry smiley angry smiley angry smiley ...kazdu chvilu to tu musim restartnut lebo stvrdne , uff .... uz ma to fakt nebavi!!! sice skusam zachranit co sa da....i ked asi mam tusenie kde je problem, lenze ....tu mi moze pomoct len jeden kamarat , ale ten je na dovlenkeeeeeee....auiiiiiiiii!

    - ale jednym vrzom tu chcem odbit aj vnukovsku temu...spinning smiley sticking its tongue out ....lebo na druhej strane prave suvisi s "Rytmusom"winking smiley. Nasi mladi vcera navstivili jednych znamych, ktori maju "Salon..." kde okrem ineho aj nastreluju nausnice....a moji dvaja vnukovia maju nausice v uchueye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ...obidvaja len malicke gulicky v uchu....ten 3,5r. zlatu a starsi 9r.striebornu...

    Hm, aleeeee....pointa je v tom...ze prvy nausnicku si dal nastrelit ten maly!!!, lebo on chce byt ako Rytmus( takze asi tusite, ze na com aj ten mladsi "vyrasta" ...... tak ako jeho starsi bratcek), lebo sice povodne si tu nausnicku tam isiel dat si nastrelit len ten starsi!!....ale nakoniec cuvol...ale ten mensi vraj z nicoho nic zahlasil, ze on chce!!! ...a sam si sadol nech mu to urobia....a ked to mal v usku, tak sa opytal, ci uz je ako Rytmus???!!!..grinning smiley ....a potom aj ten starsi tiez sa nechcel dat zahambit....a dal si tiez nastrelit...Uff, ja sa z tych mojich vnucat...viete co.....tongue sticking out smiley

    - do dalsich tem uz ale neleziem....smoking smiley ...nech to prezije nielen moje PC....ale aj ja....eye rolling smiley

    [url]

    [/url]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (06.03.2011 18:59)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vy a hudba

    Datum: 08.03.2011 12:18
     

    Tohle jsem si nemohl nechat jen tak pro sebe, to se musí vidět smiling smiley :

     

    [url]

    ;feature=player_embedded#at=64[/url]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.03.2011 16:55
     
     
  • Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.03.2011 19:13
     

    Kdo je Shakira?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.03.2011 19:16
     


    Blb napsal(a):

    Kdo je Shakira?

    Oblíbená zpěvačka mojí neteře winking smiley

     
  • Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 12.03.2011 19:26
     

    Zkusím ji najít va you tube. To bude asi nějaká supermegastar. Asi zůstanu věrný Nancy Wilson a jí podobným.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.