pátek 26. dubna, 10:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: erikaz
Status: nováček

Voda redukovaná vodíkem

Datum: 26.07.2014 14:45
 
Nazdárek docela by mě zajímalo, co si mám představit pod vodou redukovanou vodíkem? Mohl by my totu někdo polopatě vysvětlit? Dcera je právě ve druhé, měsíci a má veliké problémy s nevolností, ani takové jsem já neměla. Kdyby jí to mohlo pomoci bylo by tomoc fajn, ale aby to neublížilo miminku.
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:24
     

    No nazdar. Původně jsem četl vodka redukovaná vodníkem, tak jsem téma otevřel a ono to s vodníkem nesouvisí a s vodkou taky ne. Tak to nebudu rušit eye rolling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Voda redukovaná vodíkem

     
     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:28
     

    Radime bohužel grinning smiley , jsem zvědavá co to zas bude eye rolling smiley , další nové téma thumbs up , chyb jak máků thumbs up a určitě se z toho nevyklube reklama od dalšího nováčka nono smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:44
     

    No vzhledem k tomu, že loni hledala tábor pro děti 8 a 10 let.., za 3 měsíce na to brigádu v zahraničí..Mezitím ještě jiné.."Normální" příspěvek do diskuze žádný..tak je to jasné že? Počkám a pak to tady celé smáznu winking smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:53
     

    Lado taky jsem si to vyjela a čekám co to zas bude eye rolling smiley , myslím, že ani moc čekat nemusíš a smáznout to můžeš hned thumbs down , zítra to bude další nováček a bude nám tu nabízet zázraky na počkání grinning smiley . A ani jsem nepochopila, jestli je dcera ve druhé třídě nebo kde a další asi ve druhém měsíci těhotenství confused smiley . A já taky po takových příspěvcích mám problémy s nevolností a nevím, jestli mi v tom vodík pomůže eye rolling smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:57
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 26.07.2014 21:58
     

    no nic prostě vodku si z vody a vodíku nevyrobíš nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Voda redukovaná vodíkem

    Datum: 27.07.2014 13:45
     

    Děvčata a kluku, to je něco jako živá voda spinning smiley sticking its tongue out . Znáte tu pohádku, ne? grinning smiley Staří budou mladí, nemocní zdraví, mrtví živí winking smiley . Hlavně ale, pokud ji budete kupovat, budou bohatí chudí a chudí ještě chudší thumbs up .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.