pátek 26. dubna, 13:10 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Velikonoční pokrmy

Datum: 04.04.2007 17:42
 

Prosím o vyzkoušený recept na mazanec. Já dělám z těsta na vánočku, ale nechám se inspirovat.

Beránek jde i z toho těsta na bábovku s rumem?

A ještě jak děláte nádivku.

Díky.winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 14:01
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul - u nás kočka na smetaně. grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out i když dědek tvrdí , že je to kuře. nono smiley

    Kájo,to je super inspirace a ani nebudu tvrdit,že je to kuře mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Velikonoční pokrmy

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 15:25
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul - u nás kočka na smetaně. grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out i když dědek tvrdí , že je to kuře. nono smiley

    kaaj, pokud jste takový gurmání, mohl bych vám několik kousků poslat, aby jste si je dali do mrazáku. Určitě by se u nás něco nachytalo, protože včera jsem sebral 4 lopaty háóven. Takovej králík na smetaně, nebo na česneku ... winking smiley ...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 15:29
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley jen si nechej něco pro sebe-- my už jsme přežraní -- smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 15:36
     

    Znám super recept. Jako je třeba vejce na hniličko, tak znám recept na kočku na hniličko. Dávat ho sem nebudu, protože by jste mě umlátily. winking smiley ....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 16:23
     

    Já ten recept chci please smiley please smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 17:35
     

    Chjo, no tak teda jo, ale pro kočkomily s hvězdičkou!

    *****************************

    Kočka na hniličko.

    Ulovenou kočku na zahradě zakopete a necháte koukat pouze ocas. Cca za týden se na místo vrátíte a zataháte za ocas. Pokud ocas drží, tak odejdete a vrátíte se na místo asi za týden. Takto pokračujete, dokud ocas nejde volně vytáhnout. Pokud ocas volně a bez odporu vytáhnete, tak do vzniklého otvoru vsunete brčko a vysajete.

     
  • Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 17:49
     

    eye rolling smiley Taku, tak takového gurmána, který by tohle pozřel, bych chtěla vidět. To by snad nezkusil ani jistý doktor, o kterém se říkalo a říkal to o sobě i on sám, že sežere všechno. Ještě před revolucí jezdil s Červeným křížem všude možně. Bangladéš a další podobné země. Žaludek i imunitu musel mít jako kachna, s ničím se moc nepáral. Snad jediný, co ho zastavilo, bylo právě taky vajíčko. Jako vrcholnou kulinářskou specialitu mu podali uvařené vejce ale tím vrcholem bylo, že ve vejci byl už jasně patrný zárodek kuřete. Skoro před vylíhnutím. Když to rozkrojili, mírně poblednul ale aby neurazil,duchapřítomně prohlásil, že jeho náboženství mu tohle zakazuje. Když tu historku vyprávěl, zakončil obligátně, já sežeru snad všechno ale z tohole jsem s málem poblil.A to jsem to ještě ani nestrčil do huby.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 18:03
     

    Jdu najít kocoura smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 18:12
     

    Evco, vlastního nebo adepta na úpravu? grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 18:26
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    eye rolling smiley Taku, tak takového gurmána, který by tohle pozřel, bych chtěla vidět. To by snad nezkusil ani jistý doktor, o kterém se říkalo a říkal to o sobě i on sám, že sežere všechno. Ještě před revolucí jezdil s Červeným křížem všude možně. Bangladéš a další podobné země. Žaludek i imunitu musel mít jako kachna, s ničím se moc nepáral. Snad jediný, co ho zastavilo, bylo právě taky vajíčko. Jako vrcholnou kulinářskou specialitu mu podali uvařené vejce ale tím vrcholem bylo, že ve vejci byl už jasně patrný zárodek kuřete. Skoro před vylíhnutím. Když to rozkrojili, mírně poblednul ale aby neurazil,duchapřítomně prohlásil, že jeho náboženství mu tohle zakazuje. Když tu historku vyprávěl, zakončil obligátně, já sežeru snad všechno ale z tohole jsem s málem poblil.A to jsem to ještě ani nestrčil do huby.

    tak tuhle dávali nějakého kuchaře na cestách, ten také dostal toto vejce a zobáček křupnul ,.. blicí smajlík

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 22:17
     



    SPIKE napsal(a):

    Trošku jsem si hrála s perníčky, které jsem (dle receptu z facebooku) slepila švestkovými povidly.

    Dětem určitě udělám největší radost lineckým pečivem.

    Spike, perníčky i linecký máš moooc pěkný thumbs down mls smiley . Já letos linecký vynechala, však už Tony se upomínala, proč nejsou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 01.04.2018 22:26
     
    27747480_10209276232337048_7940097243197601989_o.jpg

    Regino, myslíš takovéhle vejce? grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 02.04.2018 08:48
     

    Spike, já to naštěstí neviděla v reálu eye rolling smiley Doktor to nefotil ale když prohlédnu, souhlasím, že bych se přihlásila k jakémukoliv náboženství. Jen abych to nemusela ani ochutnat. A to si nemyslím, že bych v jídle byla konzervativní. A žaludek mám celkem taky kachní.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 02.04.2018 12:55
     

    My to taky neochutnávali (viděli jsme loni ve Vietnamu v tržnici), dokonce i nás vietnamský průvodce nám nemohl podat autentické zprávy, jak to chutná, taky to nikdy nejedl. grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Velikonoční pokrmy

    Datum: 02.04.2018 13:42
     
    20180402_133539.jpg
    Další fotografie:

    Jidáše a beran

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.