pátek 26. dubna, 22:37 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

teorie rozmanitých inteligencí

Datum: 07.11.2007 18:21
 

Podle H. Gardnera má každý člověk osm inteligencí, zastoupených v různé míře.

1. logicko matematická

2. verbální

3. prostorová

4. hudební

5. tělesně - kinestetická

6. interpersonální

7. intrapersonální

8. přírodní

Která u vás převažuje a kterou máte zastoupenu nejméně?

Začnu: já mám asi více verbální, interpersonální, tělesně - konestetické a přírodní. Nejméně asi tu matematickou a hudební. eye rolling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 10.11.2007 12:04
     
    Hlásím, že všechny body splňuju winking smiley grinning smiley Některé rozvinuty, některé programově nechávám krnět, abych nebyla nesnesitelně dobrá...
     
  • Autor: Reklama

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

     
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 10.11.2007 12:35
     

    1,2,3 - to je přímo moje hobby (trojka je nutnost, při životě s chaotikem)

    4 - tu bych ráda, ale nebylo mi moc dáno

    5 - začíná pokulhávat s přibývajícím věkem

    6,7 - bez nich bych se neobešla, ty se snažím rozvíjet

    8 - tak průměr, zvířátka jo, rostliny nic moc

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 10.11.2007 15:20
     

    Ja i myslim o sebe, ze mnohe danosti vo vacsine ako tak primerane mam ....ale pochvalit sa mozem tiez niecim, kde som "exot"....smoking smiley

    napr. 2 /verbalna - tam som totalny antitalent na cudzie jazyky...len zaujimave, ze u tych , ku ktorym som "predsalen" pricuchla -napr. madarcina, anglictina - "dost pocujem" ked tymto jazykom hovori ten, kto ho dobre neovlada - hm.. vyzera to, ze aspon intonaciu jazykov trochu ovladam...

    - moze to to asi suvisiet so 4/ hudobnou - tam sice tiez mi nerobi problem si melodiu zapamat a aj krasne ju pocujem winking smiley v hlave.....ale pokusit sa ju reprodukovat ????, hroza...to si netrufnem ani po 1,5promile!!!..hihi, to by tazko prezilo okolie..

    - divna je ale najviac - 5/ telesne-kineticka - sice svoje telo som v podstate vzdy ovladala ako tak O.K. -od malicka som sa venovala roznym sportom, dodnes som dost ohybna... aj manualne som celkom zrucna...ale mam moc velku "uchylku" - robi mi problem ovladat rukami veci, co su schopne "same " pohybuangry smiley - ako dieta som sa nerada bicyklovala, lebo bicykel isiel kde chcel.. nikdy som sa neodvazila na soferovanie auta, dokonca aj prechadzat sa s kocikom a vnucatmi mi robi problem, lebo aj kocik mam problem udrzat rovne po chodniku...a netrufnem si na elektr. nastroje ako vrtacka, pilka, aleb bruska ( radsej sa morim rucne..)...dokonca mam "nechut" aj k veciam ako je rucny mixer, fen, elektr. strojcek, ktorym som strihavala deti a manzela..a pod. , .ktore sice pouzivam, ale....

    No...ale predsa nemozeme mat vsetci vsetko...vsak?coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (10.11.2007 15:23)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 10.11.2007 15:31
     

    Tak co se týče cizích jazyků, jsem také antitalent. Třeba anglicky neumím krom pár frází žbleptnout (se k tomu ale dostanu!!!!), přesto ale skoro vždy vím, jak se slovo anglicky napsané vysloví. Takže něco málo tam bude. Mně dělá problém si ta slovíčka zapamatovat. Zkoušela jsem kdysi pro samouky, ale tudy cesta nevede. Skončila jsem myslím u třetí lekce...to jsou samá jednoslabičná slova, kdo si to má zapamatovat. grinning smiley Potřebuju začít v kurzu, od píky, intenzivně. Což teď z časových důvodů nelze.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 11.11.2007 08:51
     

    Otestovali ste sa vcera spolu s Novou a Markizou?...Ja hejsmoking smiley ...idem pisat Jeziskovi, nech mi donesie pod stromcek zemepisny atlas - UF...a to som zo zemepisu vzdy mavala jednotku..grinning smiley asi ten co doma mame...z r.1943 s polovickou listov na vseobecny prehlad nestacicoffe smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 11.11.2007 13:45
     

    Keria...netestovala jsem se, dala jsem přednost tanci. winking smiley

    Co se týče všeobecného přehledu, mám mínusové body určitě v umění a v zeměpise. eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 11.11.2007 13:59
     
    Zeměpis? Haha, to býval můj nejoblíbenější předmět v 6. třídě, až když jsme začali brát SSSR, tak mě to nějak pustilo grinning smiley Dnes si nevzpomenu, jak se jmenuje ves sousedící s tou naší. Natož nějaké hlavní město na druhé straně zeměkoule během několika vteřin. Jsem ráda, že trefím do Práglu. Ale v mapách se teda vyznám, to zas jo.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: teorie rozmanitých inteligencí

    Datum: 11.11.2007 14:04
     
    Majko...mne to taky byvilo. Dokonce jsem si ke každému probranému státu dělala do sešitu mapky, hlavní města, řeky a pohoří jsem mrskala docela slušně. Dávno tomu....jak to nepoužíváš, zapomínáš. grinning smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.