pátek 26. dubna, 11:00 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 20:54
     

    A já to tem brnakum tak prala sad smiley ale i do pardubic posílám gratulace!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 21:00
     

    Dopadlo to úplně nejlíp, jak mohlo! flower smiley drinking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 21:03
     

    Pardubáci, velká gratulace thumbs down thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 21:18
     

    Mistři

     

     

    Obří gratulace Brnu, byl to fakt skvělý a silný soupeř, všechna čest a kdybychom s nimi nebyli ve finále my, tak jim titul přeju

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 21:20
     

    Všem díky je to obrovské zúročení celoročního fandění

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 23:49
     

    Právě jsem se vrátil z odpolední, gratulace do PU flower smiley flower smiley flower smiley. Holt co se dá dělat, tak napřesrok winking smiley. Hokej jsem zase neviděl, ale co jsem se doslechl, i přes prohru (prý) hráli komeťáci dobře. Kouknu na záznam, jestli nekecali spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 20.04.2012 06:02
     

    Hurá..je to doma... hoši děkujem...flower smiley

    Kometa byla silnej soupeř o tom žádná a před pár týdny se jim ani o druhé místě nesnilo.., patří jim velká gratulace.

    Tak v další sezoně zase tady... winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 20.04.2012 08:29
     



    carlos napsal(a):

    Právě jsem se vrátil z odpolední, gratulace do PU flower smiley flower smiley flower smiley. Holt co se dá dělat, tak napřesrok winking smiley. Hokej jsem zase neviděl, ale co jsem se doslechl, i přes prohru (prý) hráli komeťáci dobře. Kouknu na záznam, jestli nekecali spinning smiley sticking its tongue out

    Carlos , nekecali ... spinning smiley sticking its tongue out Podívej ... útočili na nás jak vosy ... grinning smiley Komeťáci spinning smiley sticking its tongue out

    Gratulace za celé play off, jak jste to zmákli drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 20.04.2012 11:25
     

    hm, tak jsme taky fandili a už to skoro bylo doma a pak angry smiley , na rozdíl od Carlose jsem (maje doma 3 chlapy) nemohla nevidět a neslyšet. grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 01.08.2012 17:51
     

    tak jsme se konečně dočkali winking smiley stříbrná placka v kajaku a gratulace pro Vavru Hradílka flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 01.08.2012 20:23
     

    Taky jsem koukala a fandila....super. Jen ji ještě namnožit. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 03.08.2012 14:39
     

    Další stříbrná medaile a gratulace Ondřejovi Synkovi (veslování). thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 03.08.2012 19:15
     

    fandila jsem Štěpánce, je to škoda, že placka není, ale klobouk dolů sportovkyně s velkým S flower smiley flower smiley flower smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 03.08.2012 21:21
     

    Nesleduju to nějak pečlivě, ale výsledky jo. Štěpánka je fakt dobrá! Vyhrát jednou je náročné, ale držet se takhle dlouho ve špičce, to už je na smeknutí klobouku thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 04.08.2012 11:12
     

    Dnes by mohla něco urvat Mirka Knapková a v neděli máme jistou medaili od našich deblistek thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.