sobota 27. dubna, 02:48 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ryby

Datum: 24.08.2007 18:21
 

Už jste dělali venku na grillu rybu? Dám vám typ:

Vykuchanou rybu vymažeme marinádou z:

koření na ryby od Kotány

šťáva z celého cirtónu

trošku olivového oleje (obyčejného)

Pak jí pomažeme tím samým i z venku

Rybu zevnitř vyplníme natí libečku. Hodně!

 

Grilujeme cca 10 minut po každé straně mls smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status:

    Re: Ryby

    Datum: 02.06.2009 20:27
     

    Ejko, doufám, že slepice přežijou. smiling smiley A kde se přesně stala chyba? Při smažení? Já rybu takto nikdy neupravovala, tak s ním nemám žádnou zkušenost. Tak abych kdyžtak věděla, čeho se vyvarovat. smiling smiley I když s tím "pivním" těstíčkem jsem nikdy problém neměla.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ryby

     
     
  • Status:

    Re: Ryby

    Datum: 03.06.2009 10:12
    Hodnocení fotografie "Ryby": 5
     

    TO NATY: no podle mě ten dotyčnej spletl poměr ingrediencí, který do receptu napsal, páč jinak to neni možný. recept byl následující: 75 ml piva, 75 ml bílého jogurtu, 1/4 kypřícího prášku, 1 vejce a 150 g hladké mouky. po smíchání se těstíčko jevilo celkem dobře, takže jsem neměla žádné podezření. rybu jsem opepřila a osolila, obalila v těstíčku a dala na pánev s rozpálenym olejem. Bohužel těsíčko vůbec nedrželo eye popping smiley na rybě, okamžitě odpadalo a stávala se z toho jakási "rybí palačinka" . no prostě děs, takže tento recept nedoporučuju.

     

    PS: Slepice to přežily thumbs down grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Ryby

    Datum: 03.06.2009 19:19
     

    Aha. Možná, je to tím, že jsou ryby plné vody a pak to těstíčko sklouzne. confused smiley

    Já těstíčko dělám od oka, ale koukla jsem na recept: 100 ml piva, 2 vejce, 3 lžíce hl. mouky, 1 lžíce solamylu, 1 lžíce sójovky, 1 lžíce plnotučné horčice, sůl, pepř. Na mase problém se stékáním nemám...

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Ryby

    Datum: 20.06.2009 15:49
     

    ja osobne testicka moc nemiluji, zbytecne se v nich drzi tuk a mivam stejny problem jako Ejka pri priprave. Rybicku radsi jen tak opecenou nebo na grilu mls smiley

     
  • Status:

    Re: Ryby

    Datum: 21.06.2009 19:54
     

    Já ryby nemusím ani obalované. To vůbec doma neděláme. No, vlastně ani na pánvi opečenou neděláme. grinning smiley My a ryby... to by byl krátký příběh. grinning smiley

    Nejradši mám naloženou do marinády a i s ní a máslíčkem pak pečenou v troubě. mls smiley Toho se můžu užrat. smiling smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Ryby

    Datum: 21.06.2009 20:36
     

    Toto téma asi navštěvovat nebudu, protože jedinou ryby kterou jsem schopna sníst je filé.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ryby

    Datum: 21.06.2009 21:03
     

    Nath, to je zajímavý nápad - ryba v marinádě a s tím pečená. Zkusím při nejbližší příležitosti. Věra

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Ryby

    Datum: 27.06.2009 07:58
     

    Loni jsme byli na dovolené.Často jsme tam měli ryby a název jedné z mnoha Mahi-Mahi,mě uchvátil.Když jsme se ptali co to je za rybu tak odpověděli no přece Mahi-Mahigrinning smiley No a byli jsme v koncích.Nevíte někdo, pro tuto rybu EVROPSKÝ název?please smiley

     
  • Autor: adenia
    Status: nováček

    Re: Ryby

    Datum: 27.06.2009 08:17
     

    Mahi-mahi (Coryphaena hippurus), kvalitní mořská ryba, je z čeledi delfínovitých ryb, velmi chutná a oblíbená ryba na celém světě. Evropský název je také Mahi-mahi.

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Ryby

    Datum: 28.06.2009 08:53
     

    díky za informaciflower smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.