pondělí 23. října, 06:28 Svátek má Teodor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Rododendron

Datum: 27.08.2006 14:34

Nejen, že mi ho okusuje lalokonosec, ale objevila jsem pod ním (přímo v ,,srdíčku´´) plíseň. Bílý povlak, který na dotyk ,,práší´´. Odstranila jsem ho rukou, ale co teď? Něčím desinfikovat? Pomoooc...nechci o něj přijít.confused smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 71
  • Status: expert

Re: Rododendron

Datum: 28.08.2006 07:45

A nevíš co s tím prevítem dělat ? Mám ho taky nejaký ochroustaný a na nových lístečcích je takový narezavělý povlak,který jde dobře dolů,když se promne v prstech. Přitom jsem mu dala pěkně drahé hnojivo a on takhle!  eye popping smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 28.08.2006 07:56

Kterýho prevíta máš na mysli? Toho lalokotentononc? Na toho jsou ty parazitální hlístice...ty budu mít snad v září. Ale na tu plíseň nevím.  Ale ta rez, to musí být něco jiného, ne? To na něm nemám.

• Autor: jabraka

Datum: 26.05.2007 21:26

p1010035.jpg
    Další fotografie:
    Když ronďák,tak ronďák.Ale ze všech koutů vlasti jsou nejronďákovatější Mariánské Lázně.Posuďte,zda jsou někde jinde krásnější!

• Autor: Dasa

Datum: 26.05.2007 22:13

jabraka - fakt krásné thumbs down

Datum: 31.05.2007 23:02

p5310056.jpg
    Další fotografie:
    A ten můj v plné kráse

• Autor: Mona

Datum: 01.06.2007 07:34

jabrako, Dášo...parádní kousky!!thumbs down

• Autor: drahus

Datum: 06.06.2007 14:27

rododendron.jpg
    taky jeden ronďák

• Autor: Anavi

Rododendrony

Datum: 12.03.2007 09:45

Loni jsem si koupila rododendrony, byly krásné, zasadila jsem je do doporučené zeminy. Přesto jim zežloutly listy a navíc je mají nějaké svěšené. Nestalo se vám něco podobného? Obávám se, jestli nejsou na příliš slunném místě sad smiley, ale stinnější už pro ně nemám. V tomto místě je stín aspoň dopoledne, jinde to praží celej den. Někde jsem četla, že rododendrony lze zmladit tak, že se ostříhají na výšku 30 cm a oni zase zahoustnou ä vypadají lépe. Tak nevím,jestli to nezkusit řešit takhle. Jenže paradoxně, vršky jsou zelené, nejhůř to vypadá odspodu. Nebo myslíte, že ty žluté opadají a místo nich narostou jiné, že to jako obrazí i dole? Já mám rododendrony poprvé, tak moc nevím,jak na ně.

Re: Rododendrony

Datum: 12.03.2007 20:15

Anavi nevím jistě, ale listy mohly zežloutnout díky přesazení. Pokud ale jsou vršky zelené, je šance, že to dopadne. Jen nevím s tím stříháním. Měly dost vláhy během podzimu a také v zimě? Ronďáky totiž musí mít vodu i v zimě. Já to dělám tak, že před příchodem mrazů když likviduju vodu v sudech, všechnu vynosíme s manželem k rod. a azalkám. Jinak to přes zimu uschne. Jestli máš, hoď fotku, aby to bylo vidět. Asi bych teď ale nstříhala když jsou zelené jen vršky, to aby mělo co vegetovat? To je můj názor, ovšem nemusí být správný. Zkus to hodně zavlažit a uvidíš. Držím pěsti aby to dobře dopadlo.

Datum: 16.03.2007 13:07

p1050540.jpg
    vypadá takhle sad smiley

Datum: 18.03.2007 00:41

Tak nevím, ale jestli hlína byla správná, tak to zkus hodně zalívat a uvidíš. Jinak bych mohla zkusti nařízkovat z mého a pokud to dopadne , věnuju. Ale je to na dlouho . Nebo ještě jinak, chceš-li, pošlu řízky a zkus sama jak to dopadne.

Datum: 19.03.2007 07:51

Daso, jsi moc hodná, zatím děkuji. Na nové už nemámmísto, tak budu doufat, že se tento a druhý, který vypadá podobně, ještě vzpamatují.

Datum: 19.03.2007 19:34

Anavi tak držím palce aby to rozchodily.

Datum: 29.04.2007 23:50

p1050810x.jpg
    znalci - bude to květ??? confused smiley
    Loni jsem se radovala, pak se to rozprsklo na listy a nic angry smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? mohu otěhotnit z analnim sty..  

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

mohu otěhotnit z analnim stykem když to delam s přitelem ale kondom nepouživa chci to vědět tak mi napište prosim.

Autor: daarinka.19 - 14.10.2010 12:34
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 45

Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.