pátek 30. července, 16:56 Svátek má Bořivoj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné

Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50

Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kordula

Re: Pořady

Datum: 12.05.2019 07:35

tak63 napsal(a):

kordula napsal(a):

díváte se někdo na Viktorii

eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley hrajeme s Norskem. Kordul, co to je za otázku??

winking smiley

...... winking smiley ..... dostala jsem TĚ grinning smiley

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 12.05.2019 07:37

grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: kaaj

Datum: 12.05.2019 07:47

na Viktorii se dívám , ale včera jsem už chytla jenom konec.. Hokej ani fotbal mně nezajímá - spinning smiley sticking its tongue out

• Status: expert

Datum: 12.05.2019 08:12

Kaaj, teď bude pro většinu chlapského světa hokej prioritou. grinning smiley snad je to i tak nějak dobře. Za pár let v rámci genderové korektnosti budou muset ženské ječet nadšením u hokeje a chlapi slintat u pořadu o háčkování nebo kojenecké výživě. Tak si zatím užívejme toho luxusu. Anebo, aby nebylo úniku, poběží deset minut hokej, pak se vyváží doposud ženskou problematikou. eye rolling smiley grinning smiley

• Autor: tak63

Datum: 12.05.2019 12:00

kordula napsal(a):

tak63 napsal(a):

kordula napsal(a):

eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley hrajeme s Norskem. Kordul, co to je za otázku??

winking smiley

thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley

17:30 hod SLÁVIE : PLZEŇ (fotbal winking smiley) , aby vám nebylo líto, že jste o to přišly winking smiley grinning smiley

Datum: 12.05.2019 12:06

tak63 napsal(a):

kordula napsal(a):

tak63 napsal(a):

kordula napsal(a):

winking smiley

thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley

17:30 hod SLÁVIE : PLZEŇ (fotbal winking smiley) , aby vám nebylo líto, že jste o to přišly winking smiley grinning smiley

......to se nebojím, děda je mimo jiné i SLÁVISTA

Datum: 12.05.2019 18:14

Tomáš Arsof v akci,.... Ta první proměna se povedla druhá - hlava byla dobrá , ovšem ty kalhoty eye rolling smileya ještě si to pochválí

• Autor: iriska

Datum: 12.05.2019 18:21

u bundy dlouhý rukávy a kalhoty děs. Celkový dojem....motorkářka

Datum: 12.05.2019 21:01

iriska napsal(a):

u bundy dlouhý rukávy a kalhoty děs. Celkový dojem....motorkářka

......kalhoty ala pracovní oděv, byly široký a moc dlouhý, v tom by nemohla ani vylést před barák, když ji dali "křiváka", tak proč ne rifle

Datum: 27.05.2019 17:56

Prostřeno,... od nás z ČT

Datum: 02.06.2019 09:06

polopatě..... kdo se dívá, AKU myčka, super to jsem ještě neviděla, zalévali ze sudu i z kýble, jen ta hadice neřekli jak je dlouhá

Datum: 02.06.2019 16:40

proměna,...to je ale chujovina, nevím proč se vyptává na rodinu a furt mele kolem dokola, že " paní podstoupila hor. léčbu, že se s manželem pokoušejí o miminko " eye rolling smiley

• Autor: iriska

Datum: 07.06.2019 22:34

Poirot.....tyhle první díly jsem ještě neviděla nono smiley.....byl ještě "skoro štíhlý" grinning smiley

Datum: 08.06.2019 07:17

hecht-3025-akumulatorova-tlakova-mycka-42283.jpg
    Další fotografie:

kordula napsal(a):

polopatě..... kdo se dívá, AKU myčka, super to jsem ještě neviděla, zalévali ze sudu i z kýble, jen ta hadice neřekli jak je dlouhá

..... thumbs down 

Pokud chcete myčku používat jako kropící pistoli, stačí ji tlačítkem přepnout do ekonomického provozu (nižší spotřeba energie z akumulátoru) a nastavit kropící trysku. V tomto režimu je průtok vody cca 100 l/h a voda je rozstřikována podobně jako při zalévání z konve.

Myčku je tak možné využít jako kropící systém pro zalévání čistou dešťovou vodou z povrchových nádrží, nemusíte nosit těžké konve plné vody. Díky tomu, že je myčka napájena z akumulátoru, odpadá i nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Není však určena pro čerpání vody z podzemních nádrží a studní.

Zásadní výhodou je velice snadná obsluha i příprava. Stačí jen připojit hadici a nasadit nabitý akumulátor.

Velkou výhodou je, že pracujete s bezpečným akumulátorovým napětím 20 V, nemusíte tedy dávat pozor na vhodné umístění prodlužovacích kabelů a chránit je před kontaktem s vodou. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí dodávky myčky.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (08.06.2019 07:22)

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.