středa 14. listopadu, 00:17 Svátek má Sáva
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné

Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50

Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 71
  • Autor: hespa

Re: Pořady

Datum: 06.08.2006 14:58

Jak je léto, tak si televizi nepustím ani večer. Většinou něco shlédnu spíš nechtěně,když si to tu pustí dcera a pak odejde. PC máme v obýváku i s počítačem, tak souběžně koukám na TV a brouzdám po netu. Některá pořady,jako o zahradách a pod., dokoukávám na počítači v on-line vysílání.winking smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 06.08.2006 15:21

Když oni ty pořady o zahradě dávaj v tam hloupé časy, že mne prostě minou. Když byl večer od devíti Receptář, nevynechala jsem ani jeden. Teď ani nevím, jak Podlaha vypadá.confused smileygrinning smiley

• Autor: alika
    Status: začátečník

Datum: 06.08.2006 16:06

Taky mi vadí ty časy programu receptáře. Televize není můj kůň, ale nahrávám si detektivky, jako Vraždy v Midsomeru, Slečnu Marplovou, Poirota, Maigreta , a pak u toho vyšívám.eye popping smiley

Je škoda slovenských pondělků, to byly senzační inscenace.smiling smiley

• Autor: hespa

Datum: 06.08.2006 22:51

S těmi pondělky máš pravdu.  To byly dobrý inscenace. Akorát,když to bylo až uplně z toho východu,tuším z Košic, tak už jsem jim dost nerozuměla. Ale z Bratislavy a Banský Bystrice či kde ještě byly vysílací studia,tomu byla krásně rozumět.

• Autor: Benja1
    Status:
    jakodoma.webgar..

Datum: 07.08.2006 00:33

Z těch poučných mám nejraději Cestománii. Je to moc pěkně udělaný pořad. Mám ráda takovou odlehčenou zábavnou formu, nic suchého. A z oddechovek Červeného trpaslíka.the finger smiley

• Autor: evelina

Datum: 07.08.2006 17:32

Ja som vcera na Nove pozerala vymenu manzeliek ,ale nedodivala som do konca.Ja viem, ze nie kazdy je na tom financne dobre, ale hadam zakladne hygienicke navyky by sa mali dodrziavat aj v sociane slabsej skupine.Rozculila ma ta pani ze nema zaujem o dieta, ked vie ze sa pomocuje . Hlavne ze mala nalakovane nechty a doma svincik.Bola som znusena.

Datum: 07.08.2006 17:39

Tenhle díl jsem už kdysi viděla...ale ne od začátku. Ten její přítel na začátku nevěděl (!), jestli s ní bude celý život, prý je možné, že ji někdy opustí. Tak tipuji, že už se stalo.

• Autor: evelina

Datum: 07.08.2006 17:45

No a teraz by tu mal prist niekto kto to videl cele a povie ako to skoncilo!

• Autor: anny

Datum: 09.10.2006 13:56

Díval sa niekdo na Chůvu v akci-mám na mysli ten diel,kde bola matka so štyrmi dcérami a najmladšia bola taký mazánek? Já som prepínala,tak mi uniklo,čo tam bol vlastne za problém.

Datum: 09.10.2006 14:15

anny...také jsem viděla jen konec...mám pocit, že nejmladší dcera neuměla udělat velkou potřebu jinak, než do vany s vodou. confused smiley To na mne šly mrákoty.

Datum: 21.10.2006 09:32

Nějak jsem opomíjela sledovat bulvární drby a teď pořád žasnu třeba u 13.komnaty...překvapily mne životní osudy jak Štáchové, tak Pavla Bobka, tak včera Romana Skameneho.

• Autor: Kashika
    Status:

Datum: 29.11.2006 01:48

A viděli/y jste 13. komnatu Dušana Kleina? Už dlouho jsem tak nebrečela, fakt......

• Autor: Anavi

Datum: 29.11.2006 08:28

Včera mi psala mamka sms, že chůva byla nářez, ale my byli zrovna v tu dobu na procházce se psem, tak jsem to neviděla... Bylo to nějak obzvlášt dramatické? smiling smiley

13.komnata se mi taky líbí, ale nesleduji pravidelně, jen když si vzpomenu. Štáchová mě šokovala, vůbec jsem nevěděla, co má v životě za sebou - a upřímně - to aby zvládl kůň sad smiley.

Kleina jsem sledovala jedním okem a u toho něco dělala, co tě tam Kash tak dojmulo?

• Status: expert

Datum: 29.11.2006 09:39

Anavi, to tedy byl nářez !!!  grinning smiley

Svrběla mě ruka pěkně !  

Známá má jednu holčičku a je to tam úplně to samé. Holka si dělá co chce a matka jen opakuje zákazy a příkazy. Holka samozřejmě vůbec nereaguje a ještě dělá naschvály.

Jó, to jsou ty výsledky tzv.  "americké " výchovy. thumbs up

Podobné příspěvky
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.