sobota 23. ledna, 19:23 Svátek má Zdeněk
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné

Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50

Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: SPIKE

Re: Pořady

Datum: 04.04.2019 07:33

Taky jsem se podívala a je mi z toho blbě kvůli dětem. Rodiče do toho jdou dobrovolně, jsou dospělí, svéprávní (to je tedy často na hraně), ostudu si dělají vědomě, tak je to jejich věc.

Ale co ty děti! Spolužáci to vidí a určitě jm to dají sežrat. Tohle by se snad dalo brát jako psychické týrání. angry smiley 

Myslím, že ty děti mají leckdy strach, aby se okolí nedozvědělo, jak to u nich doma chodí, no a rodiče to klidně hodí do televize, aby to viděl každý. A úplně šílený je, když děti pláčou, že odchází cizí ženská, mámu by hned za ni vyměnily. To přece v nich musí zanechat děsné trauma. A nejspíš to pak mají ještě s výčitkami od vlastní mámy na taíři, že ji chtěly vyměnit.

Hnus, velebnosti.

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 04.04.2019 08:01

jakápak ostuda ,chvilku chlap seděl jak zmoklá slepice a na konec happy end, " miluju tě a jinou bych nechtěl " eye rolling smiley

• Autor: Pinka

Datum: 04.04.2019 09:31

Mě stačí ukázky, aby mě to odradilo, vůbec se na to nedívám tongue sticking out smiley

• Autor: micina
    Status:

Datum: 04.04.2019 11:40

SPIKE napsal(a):

Taky jsem se podívala a je mi z toho blbě kvůli dětem. Rodiče do toho jdou dobrovolně, jsou dospělí, svéprávní (to je tedy často na hraně), ostudu si dělají vědomě, tak je to jejich věc.

Ale co ty děti! Spolužáci to vidí a určitě jm to dají sežrat. Tohle by se snad dalo brát jako psychické týrání. angry smiley 

Myslím, že ty děti mají leckdy strach, aby se okolí nedozvědělo, jak to u nich doma chodí, no a rodiče to klidně hodí do televize, aby to viděl každý. A úplně šílený je, když děti pláčou, že odchází cizí ženská, mámu by hned za ni vyměnily. To přece v nich musí zanechat děsné trauma. A nejspíš to pak mají ještě s výčitkami od vlastní mámy na taíři, že ji chtěly vyměnit.

Hnus, velebnosti.

Presne tak, nemysleli vubec na deti!! I ta nahradni zena rikala, ze se ji deti sverili, ze se jim posmivaji ve skole. Co teprve dnes po odvysilani! Pochybuji, ze rodice jsou svepravni, spis maji nasrano v hlave! S tou hygienou uz je to na socialku! a dnes ctu, ze pry chteji dalsi dite! chudak sad smiley sad smiley

Datum: 06.04.2019 17:58

ČT 1 ,.... FERDINANDOVY ZAHRADY

Datum: 07.04.2019 09:13

Polopatě, .... a paní zahradnice dává všude textilku

thumbs down

Datum: 08.04.2019 09:41

dívá se někdo na Vodníka, kdo si myslíte , že je vrah confused smiley

• Status: expert

Datum: 08.04.2019 09:45

Kordulko, kvůli upoutávkám jsem koukla na první díl. Samozřejmě se zpožděním. Včerejší mi taky utekl ale vrátím si ho. Je to sice občas zbytečně rozvleklé, možná by bylo lepší to zhustit do jednoho filmu. Ale peníze jsou třeba. grinning smiley Takže zatím vůbec ani netipuju.

Datum: 08.04.2019 10:01

Mě se to takhle rozvleklé líbí, za mě po dlouhé době něco super. Joo ještě Zkáza Dejvického divadla, směju se sama doma nahlas:-)

• Autor: Berticka
    Status:

Datum: 09.04.2019 10:45

Kordulo taky koukám a jsem napnutá. Normálně mám ve zvyku do všeho kecat a bejt se vším hned hotová. A během minulýho dílu mi chlap říká: "miláčku víš co je divný? Ty ještě nevykřikuješ, že víš kdo je vrah kdo je vrah". spinning smiley sticking its tongue out Normálně nemám na nikoho ani podezření.... eye popping smiley

• Autor: kaaj

Datum: 09.04.2019 11:12

vrah je vždycky zahradník winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

Datum: 10.04.2019 00:47

Kaaj, grinning smiley. Tady ale asi nebude. I když jsem se ještě k druhému dílu nedostala.

Datum: 10.04.2019 09:35

Regi nemůžu se dočkat třetího dílu, ono podezření spíš přibývá a zamotalo se to:-)

Datum: 10.04.2019 17:57

Prostřeno, krásný dům, dívejte se

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.