pátek 26. dubna, 13:26 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.05.2020 22:11
     
    img-20191213-wa0000.jpg

    Naše Bublina, tedy je to pes mladých, když ale u mně na zahradě to má tak ráda grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 23.05.2020 23:17
     

    Irisko, přeju ať Samík dělá jen radost love smiley ... i když nonríci a velitelé zeměkoule "jozefčíci" (Tony termín) vyžadují "pevnou ruku" jsou to miláčkové - přítelkyně našeho nejmladšího má jich v současnosti asi 20 ? - nějak se v tom (a nejen v tomhle) začínám ztrácet.

    Cancourku - platí totéž co pro Irisku, máš štěstí, že je sousedovic grinning smiley .

    Alenko, přeju moc a ještě víc aby Bertík "vydržel" a zvládal i s nemocným srdíčkem dělat radost co nedýl love smiley .

    Soni, Olika měla asi nějaký "úlet", možná se snažila jen kamarádku vrátit do "normálu". Obdivuju nesmírně, jak zvládáte holky mít neustále pohromadě, naše bestie jsou tak nesmírně žárlivé, že je není možné nechat spolu delší čas.

    Iviku, potěš koště, co ještě ti na zahradě "přistane" grinning smiley . Náš vet má chovku na tyhle "bublinky". (Pssss .... po dogách, teď fr. buldočcích - táta vet - si jeho dcera pořídila NO holku Jarmilku - nevlastní neteř Olinky).

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.05.2020 11:22
     

    Elenko, tak Jarmilka je fakt krásné jméno pro ovčandu.... jinak u nás to docela jde, dokud některá drzá holka nevycení zuby na Olinku grinning smiley grinning smiley grinning smiley... jinak musíme předělávat schránku dál od branky, pošťačka k nám odmítá chodit, protože Olinka ji nemá ráda a skáče na branku, když přijde .. a to je schránka 1m ještě před brankou... Olinka fakt pouští hrůzu, ale když někoho cizího pustíme domů, tak si ho jenom očichá a jde si po svých, neútočí, prostě jenom hlídá love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.05.2020 11:27
     

    Bublina je k zulíbání love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.05.2020 12:29
     

    Bublina je trefené jméno. smiling smiley Sražené čumáky mají něco do sebe. A co vím z doslechu, nejsou buldočci velká škodná na zahradě. Pěkná fenečka. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.05.2020 13:01
     

    Je papírová, tak má nějaké jiné jméno, toto jí dali mladí. Na zahradě je to rapl, bude mít půl roku, z bytu je nevydováděná, tak si to užívá. Je horší než kosáci, štěpku mám všude. A když všude, tak i v obýváku. Na koberci se to tak pěkně kousá grinning smiley smiling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.05.2020 10:11
     

    Je ještě malá, ona se umoudří grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.05.2020 14:40
     

    Bublinka je opravdu nádherná holčička love smiley, má krásnou barvu.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.05.2020 14:49
     

    Říká se jí modrá, a není tak častá smiling smiley Zatím je to ale divočák, i když už docela poslouchá. Ale to bych ji musela pořád "buzerovat" grinning smiley. Vychovávat musí mladí, oni si ji pořídili, stejně jako děti. Tomu malému vnukovi jsem hned po příjezdu z porodnice vysvětlila, že pokud bude chtít být u babičky, bude muset být hodný, žádné řvaní. Zdálo se, že si to vzal k srdci, celý den byl hodný winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.07.2020 22:41
     

    Tak miláček je na řetězu.V okolí nám hárají 2 čubiny a s chlapečkem to pěkně cloumá. Stačí mu setina vteřiny a je v čudu. Takže když jsem na zahradě, je na kolíku. Včera zdrhnul a asi za hodinu se vrátil taxíkem. Přivezla ho městská policie. Jen by mě zajímalo, jak jim řekl jméno a adresu. winking smiley winking smiley winking smiley Na čipu to není

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.07.2020 23:32
     

    Tak to má Arnošt, jmenuje se tak, nepletu se?, velkou radost.Zvlášť když má zatržené taxi vyjížďky. smiling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 06.07.2020 07:31
     

    Šikovný psík, i taxíka si umí objednat winking smiley thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 07.07.2020 08:41
     

    Tak jsem si zpětně dočetla vše o pejsanech . I když nepíšu sleduji tyto stránky love smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 07.07.2020 09:26
     

    Já to mám stejně s kočičkama smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.07.2020 10:14
     
    111021964_10215101140996124_2679195739250652669_n.jpg
    Další fotografie:

    Bíglovi Spikovi je už 14 let, čumák má úplně šedivý jako správný kmet.

    Včera jsem si ale všimla, že mu kůže na břiše tmavne, má tam spoustu černých fleků. Kdysi míval bříško růžové. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.