pátek 26. dubna, 22:25 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 04.04.2020 00:54
     



    gabca napsal(a):

    Teda Soni, to musí být doma PSINA. grinning smiley thumbs down

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Gabi, někdy to je o nerv, ale co mě nezabije, to mě posílí.... ony si holky udělaly z našeho obýváku svoji velkou boudu grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 04.04.2020 00:57
     



    tak63 napsal(a):

    Krasavice thumbs down. To je ten psí pohled love smiley.

    jo, přesně ten.... love smiley , Týna je taky krásná holka, doufám, že vyhání kočičáky z revíru grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 04.04.2020 01:02
     

    Eli, já si dodnes pamatuji, jak jste si CHipsinku dovezli domů, dávala jsi sem fotky, strašně se mi tenkrát líbila,,, je to fakt krasavice, naše Olinka má ty nejkrásnější geny grinning smiley grinning smiley grinning smiley, jenom mě mrzí, že se jí nemůžeme věnovat tak, jak bych chtěla.... kdybych byla zdravá, tak bych s ní absolvovala výcvik i výstavy, uchovnila bych ji, ale bohužel, není mi to dopřáno.... a je mi to líto, protože je fakt skvělá, a hlídačka první třídy thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.04.2020 22:47
     
    s6304838.jpg
    Další fotografie:

    Soni, všechno je tak nějak jak má být, proto nelituj, že Olinka neobjíždí výstavy a není uchovněná ... Chipsi byla na výstavách, uchovněná je, nějaké zkoušky už má taky a ... rázem všechno skončilo, výrůstky na bederních obratlech a všechno je jinak ... syna se dost kamarádů ptá, proč ji nenechá znovu nakrýt, odpovídá, že na to ji máme příliš rádi, než abychom šli do rizika třeba ochrnutí ... je to parťák, miláček, štěkna (taky ovšem díky našemu dědkovi -psovod s dvojkou třídou, za každé zaštěkání před barákem se musela pochválit), potvora jedna rozmazlená ... Když jsme ji dovezli, byly Tony skoro dva roky, mockrát ji povalila, vzájemně si braly hračky, cvičily se navzájem a jsou dodnes paťačky, jen nemám nové fotky ....

    Z našich xx štěňat jsou uchovněné jen tři fenky, pes žádný. Závodí 2 kluci a jedna holka - ta dokonce na republikové úrovni. Pro nás je ovšem nejpodstatnější, že všechna naše štěňata se mají v nových domovech dobře ... a u vás ... víc než dobře love smiley love smiley .

    Včera prý volal nový majitel Jasmíny (Chipsi vnučka) - po 10. večerní jdou s pánem do pelechu (postele), ráno vstávají po 6., jdou na prochajdu po zahradě, potom Jasmína jde na chvíli, než pán nachystá všem snídaně, do postele za paní (mají oddělené ložnice), po snídani pán s rouškou, Jasmína na vodítku, jdou na procházku do polí ... na volno zatím ne, ještě není stopro přivolání .... hlavní jídla dostává ráno a večer - vařené kuřecí, hovězí, vepřové, na střídačku, bez příloh, v poledne prý jen tak nějakou mlsku, pár granulí, jogur, sýr .... můžeme si přát víc ? Pán o uchovnění a výstavách ani neuvažuje ....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (05.04.2020 23:24)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 06.04.2020 08:01
     

    krásné fotečky,

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 06.04.2020 08:51
     

    Eli, vím, že je to z hlediska chovatele hříšná myšlenka. Ale nemá Jasmína královský život. grinning smiley A jak dopadla paní Červená jsi jí říkala?

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 06.04.2020 21:51
     
    dsc05836.jpg

    Regi, není to z hlediska chovatele hříšná myšlenka ... pro nás je úplně nejdůležitější, aby naši odchovanci (opravdu, jsou často u nás chovaní a muchlaní) byli v dobrých rukách, zdraví a spokojení a dělali radost novým majitelům, jedno jak.

    Paní Červená - IRA šla z domu úplně poslední, super holka, tam je trošku škoda, že nebude závodit, mohla třeba jednou porazit na "republice" svoji babičku Calli [kamo5.webnode.cz] , ale má se fajn a myslím, že je o ni velice dobře postaráno.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 07.04.2020 19:41
     
    lucinka duben 2020.jpg

    Aktuální foto naší Luci 🐕

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 07:19
     

    Jé, ta je roztomilá love smiley co je to za rasu? Plyšák? winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 10:57
     

    Krásnej ksichtík love smiley , tak copak to je?

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 11:31
     

    Elenko, krásné fotky a krásné povídání... u nás jsou psí holky prostě děti, ty vyletěly z hnízda, tak teď máme je... a taky tak s nimi mluvíme.... teď nám trošku začala zlobit Ola, napadá nám ty dvě menší... předevčírem napadla Akinu, která ze spaní vykvikla a ta na ni skočila a už ji nechtěla pustit... hrůzný zážitek, byla jako smyslů zbavená, to nikdy neudělala, protože Aki je velitelka smečky a Oli ji doposud stále akceptovala....teď po 2 dnech si před ni zasel lehá a dává najevo podřazenost. Aki je pořád opatrná a mám pocit, jako by byla po nějakém záchvatu, ještě chvilku počkáme a potom s ní zajedeme na veterinu, aby ji zkontrolovali. Honza dal Ole na krk elektronický obojek... to jenom pro případ, kdyby zase útočila, ale nic se neděje. Nastavil ho jenom na bzučení, když Oli zase štěkala do prázdna, tak to zkusil .... přšel domů a smál se, že kdybych viděla Oli, jak se diví, co to kolem ní bzučí, tak bych se smíchy neudržela. Ono ji to odreaguje od jejího snažení grinning smiley, ale neublíží.... to já bych nedovolila... obojek máme doma skoro rok a pořád byl schovaný, teď ho vytáhl poprvé. Já jenom doufám, že to opravdu byla jenom nešťastná náhoda, protože to je můj miláček. Potřebuje tvrdší ruku, a protože je Honza už v důchodu, tak se jí ted bude víc věnovat, a ona si to užívá, protože páníček je nade vše love smiley love smiley love smiley.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 11:32
     



    1romca11 napsal(a):

    Aktuální foto naší Luci 🐕

    krásná holčička love smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 14:16
     

    Lucinka je havanský psík.... winking smiley A vaše pochvaly jí tlumočit nebudu, už tak je rozmazlená až běda smiling smiley . Jsem ale ráda, že je v pořádku, vloni v lednu jsem tady řešila operaci bulky na mléčné žláze, naštěstí - ťuky ťuk -je v pořádku flower smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.04.2020 15:52
     

    Luci je roztomilá a ty ovčandy thumbs down thumbs down,to je moje srdeční záležitost. love smiley love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 14.05.2020 01:06
     
    img-20200513-wa0004.jpg
    Další fotografie:

    Máme nového člena rodiny. Jmenuje se Sam a je to jezevčík🥰

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.