pátek 26. dubna, 03:12 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Očkování proti pneumokokové infekci

Datum: 20.01.2008 16:27
 

Holky, uvažujete některá o tomto očkování pro své dítě/děti? Vakcína prý stojí cca 2 tisíce, přemýšlím, že tomu mladšímu bych jí nechala píchnout. U staršího to zřejmě už nutné není, když mu bylo pět.

[www.prevenar.cz]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 20.01.2008 18:20
     

    Jen bych chtěla podotknout, že tato očkování (meningitida, encefalitida, žloutenka aj.) podle nových výzkumů mají prý 95% souvislost s Alsheimrem (omlouvám se, nevím, jak se to píše stydlin smiley ) a ještě nějakou hrůzou, která očkovance čeká ve středním a vyšším věku. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 20.01.2008 18:24
     
    tak tos mi v rozhodování nepomohla eye popping smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 20.01.2008 18:31
     
    No já bych si každé očkování navíc rozmyslela. Ono to vypadá hezky, ale ta rizika jsou reálná. My měli například pacošku s těžkou retardací po očkování proti zarděnkám??? tuším. Člověk nikdy neví, jak to organizmus zvládne. například proti chřipce bych se nedala ani za svět. Osobně mám proti žloutence A i B, jenže to bylo v době, kdy jsem se pohybovala skutečně v rizikovém prostředí.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 20.01.2008 18:33
     
    Tak teda né, že byste mě nerozhodily smiling smiley. Poradím se ještě s dětským dr, jenže ten v tom bude vidět kšeft, tak nevím, nakolik bude jeho rada nezaujatá.
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 04.03.2008 22:31
     

    Prikláním se k Majce. Ted dokonce v Tv tvrdili, ze to ockování proti rakovine delozního cípku, jez je tak opevováno, zdaleka není 100% úcinné a uz vubec ne u kazdé holciny. Taky to je hlavne kseft jak prase.

    dokonce byly zaznamenány i 2 prípady úmrtí, kde by se dalo predpokládat, ze to melo souvislost s ockováním.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 06.03.2008 13:36
     
    Kamarádka před nedávnem opouštěla porodnici a dětský lékař jim prý toto očkování - proti pneumokoku - taky rozmlouval. sad smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kurioko

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 06.04.2008 20:32
     
    Také se mi zdá, že se s doporučeným očkováním roztrhl pytel. A u té rakoviny děložního čípku, tak tam to zabírá cca na 70% a stejně se musí pravidelně na výtěry. Přijde mi to naprosto neetické od farmaceutických firem i některých zainteresovaných lékařů, vnutit rodiči představu, že pokud nekoupí, tak je krkavčí rodič. A pokud virus za 20 let zmutuje, tak to reklamovat budeme kde? Asi nikde, žádná záruka není.eye rolling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 10.04.2008 20:37
     
    tak při tomhle mi jde vždycky mráz po těle thumbs up [azpravy.atlas.cz] sad smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Očkování proti pneumokokové infekci

    Datum: 10.04.2008 20:37
     

    Podle lékařů je meningokok nebezpečný především v tom, že jeho počáteční případy nelze rozeznat od běžného virového onemocnění. „Příznaky jsou únava, teploty, zvracení, bolesti hlavy, břicha či zarudlost v krku,“ vysvětlila liberecká dětská lékařka Ivanka Kolomá. Teprve v dalším stadiu nemoci se objevuje její hlavní příznak, červené skvrny na těle. „Tehdy začíná být onemocnění opravdu akutní a už jde v tuto chvíli o čas,“ konstatovala Ivanka Kolomá.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.