pátek 1. července, 22:32 Svátek má Jaroslava
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?

Autor: admin
Status: admin
Klikni pro filtrování
Výrobce:

Novinka: neveřejné příspěvky

Datum: 12.08.2008 11:53

Ahoj,

jak jsem annoncoval předem, udělal jsem na weeku menší rozšíření o "neveřejné příspěvky" a nebo "příspěvky pod heslem" (diskutováno zde: [www.week.cz])

Nakonec je z toho takový kočkopes, takže raději popíši celou funkčnost.

- registrovaní uživatelé si mohou u nově založeného příspěvku zadat, kdo všechno jej může číst. Zadání je formou seznamu nicků, pod odkazem "příspěvek pod heslem".

- takový příspěvek se nikde nezobrazí a pozvaným uživatelům přijde emailem pozvánka (odkaz).

- další uživatele je možné přidat/odebrat zeditováním původního příspěvku (z toho vyplývá, že to může udělat pouze původní autor)

- v "Můj profil" / Neveřejné příspěvky (poslední odkaz v menu) pak má každý seznam příspěvků do kterých je pozvaný (a nebo které takto založil).

Ostatní funkce zůstávají.

Moje poznámky:

- je to zatím v testovacím provozu. Hlašte případné chyby/připomínky..

- proč jsem to nakonec udělal jako seznam nicků a ne přes heslo? Řikal jsem si totiž, že to heslo by stejně putovalo ostatním přes SZ, tj. výčtem nicků. Tak proč ty nickname nezadat přímo k příspěvku (navíc je tam zaručeno, že se tam dostane pouze pozvaný uživatel a ne někdo kdo se to heslo doslechl)

- z toho co jsem testoval mi zatím vychází, že tam není dořešené upozorňování na nové příspěvky (protože nejsou vidět na hlavní stránce, ale jen v profilu, tak to není intuitivní). Co s tím? Posílat upozornění emailem (může toho být víc), nebo vypisovat někde na HP? (asi podobně jako SZ).

- nemám moc ustálenou terminologii. Co se vám líbí nejvíc?

- na závěr jen připomenu smysl této akce: takové příspěvky nemají být nějakým VIP klubem. Jde spíše o náhradu hromadného zasílání Soukromých zpráv či emailů (ano, jde to i v galerii - tj. lze zasílat i fotky). Tj. o formalizaci něčeho, co již dnes funguje, akorát méně efektivně.

A úplně na závěr: jako admin mám přístup do všech příspěvků. I když je aktivně nečtu. (to je spíš varování, kdyby to chtěl někdo zneužívat pro sdílení nějakých nelegálních věcí smiling smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

Re: Novinka: neveřejné příspěvky

Datum: 12.11.2008 11:05

drahus napsal(a):

Sem už mi to jde, ale neveřejná pavlač zmizela, zůstal jen nadpis a že zpráva nenalezena

drahu, to se stane jen ve chvíli, kdy klikneš na nový, tak to píše, že zpráva nenalezena. Když tam půjdeš normálně přes příspěvek a odklikáš stránky, tak to tu poslední zprávu normálně zobrazí.

• Autor: Reklama

Datum: 12.11.2008 11:06

admin napsal(a):

Ahoj,

obrazek u profilu opraven.

na zakladani zprav se podivam. ale zatim mi to jde sad smiley

(nemate nejakou indicii, kdy a kde se to stava?)

napíšu v neveřejkách příspěvek, odkliknu a místo odeslání se mi zobrazí ta hláška, co sem přepsala Majka - že zpráva nebyla nalezena. Přitom, když se pak podívám na poslední stránku tématu, tak tam ten nový příspěvek normálně je. Ovšem ráno se mi u dvou stalo, že jsem je odeslala a vůbec tam nejsou!!!

• Autor: Janina44
    Status:

Datum: 12.11.2008 11:09

POŘÁD MI CHODÍ UPOZORŇUJÍCÍ MAILY NA DISKUSE, CO VŮBEC NESLEDUJU. ZA POSLEDNÍ PŮLHODINU SNAD 20 confused smiley

Status:

Datum: 12.11.2008 11:11

I NA NEVEŘEJNÉ DISKUSE eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

Datum: 12.11.2008 11:12

Janino, a jdou ti i otvírat??

Status:

Datum: 12.11.2008 11:13

NEZKOUŠELA JSEM TO.

• Autor: admin

Datum: 12.11.2008 12:07

Zdravim,

melo by to byt opravene. Jak ty odkazy na "nove", tak zobrazeni ztracenych prispevku, tak i zasilani mailu (chodilo to nastesti jen Janine44)

Omlouvam se za komplikace,

chybicka se vloudila smiling smiley

• Autor: drahus

Datum: 12.11.2008 12:08

Zdá se to O.K. díky flower smiley

• Autor: admin

Datum: 09.03.2009 08:39

Ahoj,

jen pro info: chystam se zavest pravidlo, ze se Neverejne prispevky, kde neni napr. 2 mesice zadna aktivita, automaticky smazou..

pripadne protesty prosim ted smiling smiley

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 09.03.2009 09:01

Já bych v tom případě dala právo zakladateli nějak uzamknout diskuzi proti smazání. Bylo by to možné? Osobně už mě napadlo taky některé smáznout, ale je fakt, že některé jsou historicky cenné, i když se do nich nepřispívá.

Datum: 09.03.2009 09:12

Majko, podpisuji v plném znění grinning smiley

• Autor: Hanule

Datum: 09.03.2009 09:12

Moje řeč. thumbs down Tedy jak praví náčelnice Majka!

• Autor: hespa

Datum: 09.03.2009 12:45

Taky jsem pro, diskuze zachovávat. Někdy, tam člověk může najít dost zajímavých postřehů.flower smiley

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 09.03.2009 17:07

Také bych některé nechala, i když se do nich často nepřispívá.. Některé by se klidně mohly smáznout..takové ty počáteční..když se různě testovalo..a pak se stejně vytvořila ta nejpoužívanější..

• Autor: drahus

Datum: 09.03.2009 17:16

Ano, souhlasím aby se nemazaly všechny šmahem. Zamykání by bylo fajn thumbs down

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? co to je, poradte Dětský-web

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 08:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 07:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 09:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2
Blog: Návod na šitý náramek.   

Autor: chrasteva - 04.01.2015 14:14
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Adresář: http://www.koureni.biz/ http://www.mastibe-hotel.cz http://stavitel.okamzite.eu

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 11:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 09:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

Seznam stavebních firem a řemeslníků, kde je možé editovat komentáře k jednotlivým firmám.

Autor: Oharek - 14.07.2009 05:14
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.