sobota 27. dubna, 05:44 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 09:41
     

    Trixinko, na GPS nepotřebuješ připojení na net. Je to sice pomalejší, ale onehdá mě to zachránilo při cestě přes les. Tam bych fakt ceduli s názvem ulice hledala marně grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 09:47
     

    Tak tady je ta navigace nějaká jetá, protože to pokaždý při zapnutí chce stahovat data pro mapy z googlu, to by mě z lesa teda už vůbec nevyvedlo. grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 10:00
     

    já mám na mobil minimum požadavků, je to pro mně služba, ne hračka.

    Ovšem pobývám celé dny venku, na sluníčku a potřebuju používat kalkulačku a tedy potřebuju vidět na displej, mám šanci takový sehnat? confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 13:59
     

    Hani, nemáš. Na těch bestiích není vidět ani prd už když je pod mrakem, natož na slunci angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 27.03.2013 15:56
     

    Vypadá to, že budu mít nový mobil...dotykový. Jsem zvědavá, jak si zvyknu. Potřebuju to kvůli navigaci...tedy ne, že bych se neuměla zorientovat, umím číst cedule...ale na keškování dobrý. winking smiley Jinak já tak nějak jenom volám a píšu...hry mě nezajímají, sem tam si pustím písničku, foťák využiju jen příležitostně...takže myslím, že pro začátek mi Vodafon smart 2 bude vyhovovat. Nebo ho některá máte a víte o něm nějaká negativa? Nebo doporučení?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 27.03.2013 16:52
     

    Mončo, to si raději kup navigaci na Aukru za dva litry samotnou. Tyhlety kombi přístroje (telefon s navy) jsou dražší a nic moc. Samotná navigace má daleko větší dysplay a je lepší, přehlednější do auta vhodnější

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 27.03.2013 16:56
     

    Drahuš...já ho budu mít za 77Kč...a do auta navi nepotřebuju, mně by to jen mátlo... :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 27.03.2013 17:03
     

    Aha smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 27.03.2013 17:59
     

    No nevím, navigaci v mobilu mám, ale než se to zorientuje, to je doba... a hrozně to žere baterku angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 28.03.2013 09:15
     

    Pochopila jsem navíc dobře, že pokud chceš využít navigaci přes mobil, musíš být připojená přes net?

     
  • Autor: Macik07
    Status: nováček

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 24.05.2013 16:54
     

    Já jsem měla N6 ale po dvou letech mi přestala fungovat. je otevírací (s vysunovací klávesnicí) a začal tam blbnout kontakt. jinak jsem s ní byla naprosto spokojená. i po dvou letech mi vydržela nabitá 4-5 dní. foťák super a hlavně ta qwerty klávesnice byla fajn.nemám ráda ty dotykový...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Macik07 (24.05.2013 16:56)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 24.05.2013 16:56
     



    Anavi napsal(a):

    Pochopila jsem navíc dobře, že pokud chceš využít navigaci přes mobil, musíš být připojená přes net?

    Ivčo, já to našla až teď. Nemusím být připojená na net, ale asi by to fungovalo v ledasčems líp, kdybych byla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 07.01.2014 14:15
     

    Po dlouhé době váhání jsem se vrátila téměř k původní verzi - nevím, jestli jsem se na něj už ptala: Nokia Asha 300 Red.

    [www.f-mobil.cz]

     

    Je polodotykový. Nemáte některá? please smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 07.01.2014 20:04
     

    se mi lííbííí thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 07.01.2014 21:30
     

    Já měla už dva dotykáče od Samgungu. Ten první docela šlapal, ale po dvou letech jsem ho dala reklamovat ( jednou mi spadnul na zem ), uznali mi to, ale poslali nějaký straší model. To byla ale hrůza, vydržela jsem s ním rok, což se divím, protože, to co předváděl by psychicky nikdo nvydržel. grinning smiley Já jo, ale šéfka ne, tak mi koupila tenhle:

    Mám ho chvilku, tak si zvykám, ale zatím dobrý. Jo a to jsem říkala, že už dotykáč nechci ani vidět. spinning smiley sticking its tongue out

    [www.esomobil.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.