pátek 26. dubna, 04:40 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 07:53
     

    Ivko, každý nový mobil je trošku přednabitý. Tak ať ti ho předvedou. Daj tam SIM a zavolají na něj no a co bude dělat potom. Museli by ho nechat delší dobu, jestli se třeba po minutě blikání nevypne. Stejně kolem toho kecaj první ligu, tak může ležet na stole a uvidíš.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 08:25
     

    [www.zbozi.cz]

     

    tak teď mi kolega předvedl tento a asi ho chci... sice vzhledově se mi moc nelíbí, ale má navigaci, WI-FI i moji vysněnou LEDdiodu...

    Druhý kolega se přitasil s C5-00, žádnou signalizaci zmeškaných ani sms zpráv nemá. Jen jsme to tady v práci trochu rozvířili.. nikdo nechápal, k čemu mi ta signalizace LEDkou je dobrá. Ale když si na to člověk zvykne, tak je to fakt dobrá věc.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 08:33
     



    Anavi napsal(a):

    [www.zbozi.cz]

     

    tak teď mi kolega předvedl tento a asi ho chci... sice vzhledově se mi moc nelíbí, ale má navigaci, WI-FI i moji vysněnou LEDdiodu...

    Druhý kolega se přitasil s C5-00, žádnou signalizaci zmeškaných ani sms zpráv nemá. Jen jsme to tady v práci trochu rozvířili.. nikdo nechápal, k čemu mi ta signalizace LEDkou je dobrá. Ale když si na to člověk zvykne, tak je to fakt dobrá věc.

    Ivi - já souhlasím thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Akorát jsi malinko odbočila od ceny grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 09:16
     

    No a hlavně - nemůžu ho v současné nabídce NOKIA najít confused smiley , tak nevím, jestli to nemá kolega nějaký starší model, který se už zase vyrábí pod jiným číselným označením... eye rolling smiley . Tak zase nic.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 11:51
     

    Ivo, vždyť ho máš pod tím tvým odkazem v 16 obchodech flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:11
     

    Ivo, myslím, že je to vyběhlý typ

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:13
     



    Missi napsal(a):

    Ivo, vždyť ho máš pod tím tvým odkazem v 16 obchodech flower smiley

    Jj, ale pak tam je neznámá dostupnost, jen v jednom e-shopu ho ještě mají ... ale to bych nekupovala, na stránkách nokia jsem na něj už ani nenašla podporu nono smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:16
     

    A jinak je škoda, že se signalizace zmeškaných hovorů a sms nestalo běžnou aplikací mobilu a víceméně se ani nikde nedá vyhledat, zda ji mobil má sad smiley sad smiley sad smiley Mě se osvědčila moc, stačí kolem mobilu projít a vidím ... za druhé když jsem čekala večerní či noční sms o příchodu dcer, tak jsem mohla mít vyplné zvonění a přesto mě blikání upozornilo ..

    Mmch u mého nejoblíbenějšího mobilu Samsung C100 šlo blikání vypnout, pokud by člověka v noci obtěžovalo .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:23
     

    dago, přesně! Taky nechápu, proč tuhle "vymoženost" považují za zbytečnost.. jestli to vybíjí baterii, nevím... ? Může mě naštvat, když mi každej říká, že je to pitomost...

    V zimě je brzo tma, hodím mobil někam dolů do baráku. Gruntuju třeba nahoře, seběhnu dolů a na dálku vidím, že mobil někde bliká... Nebudu si ho tahat s sebou i na wc... tohle mi prostě vyhovovalo. U předchozího mobilu mi displej úplně nezčernal, takže když jsem ho vzala do ruky, ty zmeškané jsem tam viděla nebo obálku, že mám zprávu. Tenhle je černý, takže bych musela pořád rozklikávat. KOlegyně pak vezme desetkrát za hodinu mobil do ruky a zkoumá, jestli ji někdo nesháněl, protože to má na potichu a občas odběhne. NO to je na palici. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.07.2012 12:25)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:27
     



    Anavi napsal(a):

    dago, přesně! Taky nechápu, proč tuhle "vymoženost" považují za zbytečnost.. jestli to vybíjí baterii, nevím... ?

    To fakt netuším, mě teda baterie u toho Samsungu vydržela dlouho a u Nokie 6300 taky , ale tam byla teda ta dioda jen z boku a nebyla moc vidět, ale ve tmě blikala, to zas jo smoking smiley

     

    Našla jsem, že svět. signalizaci by měl mít mobil:

    E6-00 cena MOC MOC MOC angry smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:34
     

    C5-03 - cena gut, navigace ...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:35
     

    Ta klávesnice se mi moc nelíbí, ale ta bílá barva jo winking smiley A ta cena ani trochu nono smiley winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 12:39
     

    Ivčo tuhle nebrat!!! C5-03 nono smiley nono smiley nejhorší telefon co jsem kdy měla, myslím, že to tu potvrzovala i Amee, sam mi to ve vodafonu přiznal prodejce. fakt se jim nepovedl!! po pár měsicích jsem ho se ztrátou prodala angry smiley a koupila si jinej taky dotekovej ale HTC ten nejlevnější co měli a jsem s ním moc spokojená, nebe a dudy....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 13:22
     

    Já byla natěšená na tu navigaci, protože jsem fakt bludička stydlin smiley a když jsem to viděla u kámošky, byla jsem nadšená. Ale jinak mám tel zatím funkční, tak prostě vydržím, jestli mě něco nepráskne přes čumec, co se mi bude fakt líbit a bude to splňovat požadavky. Za případné další tipy se samo zlobit nebudu, díky flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 13:46
     

    Ivi - telefon s navigací jsem měla a super ... ale ono je těžké vybrat mobil , aby splňoval vše ... a pak se navyšovala cena .. takže mě vyšlo lépe a levněji zakoupit dobrou navigaci samostatně - doživotní aktualizace map a navíc je to o hodně větší než na mobilu, tudít přehlednější. smoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.