pátek 26. dubna, 17:31 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Mikrovlnná trouba

Datum: 26.03.2008 09:29
 

Stará mikrovlnka mi necelý rok po opravě vyhořela před očima, tak jsem prohlásila, že opravu už v žádném případě a minulý týden jsem si koupila novou, ETA 7202 (jen to má o "trochu" více funkcí, než ta naše původní), takže mám pod ní šoupnutý návod k použití a stále ještě v některých oblastech používání a tlačítek tápám grinning smiley . Doufám, že mi vydrží aspoň tak dlouho, jako ta původní winking smiley

 

[www.nejlepsiceny.cz

 

Trouba mikrovlnná ETA 7202 90000

MT, digitální ovládání, vnitřní objem trouby 23 l,mikrovlnný výkon 900 W, příkon grilu 1000 W, celonerezový typ,otevírání dvířek pomocí držadla směrem dolů,5 stupňů nastavení mikro-vlnné úrovně vaření,funkce rozmrazování, 8 přednastavených programů, kombinace mikro-vln a grilu s přednastavenými kombinacemi, nastavení hnotnosti, časovač do 60 minut, dětská pojistka, denní čas, barva stříbrná

 

 

 

kliknutím obrázek zavřete
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 18:59
     

    drahu, zírám! Já používám mikrovlnku jen na ohřev a rozmrazování, přitom funkcí má určitě daleko víc. Toho pudingu bych se bála, že to ohodí celý vnitřek smiling smiley. Ale přichycený puding na hrnci mě rozčiluje, tak to možná vyzkouším smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mikrovlnná trouba

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 19:06
     

    Puding a krupicová kaše je v mikrovlnce nejlepší. Já tedy doporučuju nejdřív přivěst do varu holý mlíko a pak do něj přilít v troše rozmíchaný ten pudingový prášek, asi klidně i s cukrem, já tedy sladím až hotový. Tím se zkrátí ta doba, kdy je třeba občas s tou hmotou zamíchat, aby to nezhrudkovalo. A myslím, že ani kakaový nebude problém.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 19:16
     

    Majko, krupička mě nenapadla! Tak až budu mít holky, udělám jí v mikrovlnce thumbs down flower smiley

     

     

    Anavi, proč bys měla mít mikrovlnku ohozenou? Vždyť mikrovlny vaří jinak, než sporák. V ní se to přece nehřeje zespoda. Pokud si jí nezakydáš sama, nic se ti neumaže winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 19:30
     

    Jasně krupicová, rejžová, ovesná, pohanková..kaše taky... thumbs down

    Fofrem umytá mikrovlnka... Stačí dát hrníček s vodou, nechat chvíli vařit...pak jen vevnitř otřít a je hotovo..

    JInak ji ani nemeju... winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:03
     

    Ivčo,taky zírám eye popping smileymikrovlnku využívám stejně jako ty smoking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:24
     

    Drahu koukám,že jsi otevřela tuto diskusi tak jsem šoupnu recept na onu bábovku. Dříve jsem to nestihla. Měla jsem jinou bohulibou činnost - zabíjačku.

    Recept.

    3 vejce ( podle velikosti)

    100 200 g cukru ( kdo jak rád sladké) já dala 150 g a manža tvrdí že je to málo sladké

    1 vanilkový cukr

    špetka citronové kůry

    1 smetana (12%)

    100 ml oleje

    1 prášek do pečiva

    400 g hladké mouky

    3 lžičky kakaa

    Trocha ořechů, rozinek a pod

    Vejce a cukry dobře promícháme. přidáme zbytek surovin. Přisypeme nahrubo pokrájené ořechy či rozinky. Skleněnou (musí být vhodná do mikrovlnky) formu (já použila obyčejnou plastovou misku)vymažeme tukem a vysypeme moukou. Pak do ní vlijeme těsto na bábovku.

    Pečeme na 850 W 8 - 9 minut. - ne déle , bábovka by byla vysušená a tvrdá, Po vyndání z mikrovlnky necháme pár minut dojít. Ještě teplou bábovku vyklopíme na tác. Necháme vychladnout a pak teprve krájíme.

    Podle receptu se vše jenom zamíchá, já oddělila zvlášť žloutky a ušlehané bílky jsem dala až nakonec.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:31
     

    Maco znám... taky jsem už několikrát v ní pekla..je to rychlovka.. thumbs down

    Mám teda do mikrovlnky kromě kastrolů i formu na bábovku a papiňák..využívám vše hojně.. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:34
     

    Lado papiňák do mikrovlnkyeye popping smiley eye popping smiley vidím,že mám mezerystydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:41
     

    to taky neznám

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 20:56
     

    Jé ten mám už dlouho, ..je to fakt skvělá věc...všechno je v něm ještě rychleji uvařené..rejže, brambory, zelenina..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 21:01
     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 21:23
     

    Ten vypadá dobře,asi do něj půjduthumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 21:56
     

    Hele, já s bábovkou udělala v mikrovlnce zkušenost, že sníh nee, bo vyleze pokřivený vetřelec, jak tam ten sníh není rozprostřený pravidelně. Mikrošku na plno, a nevypínat , dokud nevyleze a nevytuhne. Zkrátka, až začne vonět. Já ji pak nechala ještě zapíct v rozpálený troubě, aby dostala kůrčičku.

    Já tedy tuhle techniku vymyslela z důvodu toho, že mi plynová trouba neupekla bábovku ani omylem. Uvnitř syrová, zvenku uhel. Teď mám elektrickou, tak už ji dělám klasicky.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 22:26
     

    Já ji chtěla hlavně vyzkoušet z důvodů rychlosti a nenadálé sladkochtivé návštěvy neb sušenky se u nás nekupují a tak nemám nic v zásobě ke kafíčku.

    Majko asi jsem měla štěstí a vyběhla rovnoměrně. Nevěřila jsem jak to dokáže za tu chviličku tak vyběhnout., je ale pravda, že upečenou kůrčičku to nemá. Proto jsem ji polila čokoškou.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 09:05
     

    Teda ja valim oci eye popping smiley eye popping smiley na co vsechno je ta mikrovlnka dobra winking smiley O papinaku jsem nemela ani potuchy eye rolling smiley

    Maco ja tu babovku asi taky zkusim kdyz to jde tak rychle, ale nejak tomu neverim ze to bude za 8-9min hotove stydlin smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.