pátek 26. dubna, 04:35 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Ledničky

Datum: 14.11.2009 18:40
 

Právě mi klekla lednice, jdu hledat co je vůbec na trhu.. eye rolling smiley Chci zase vysokou, dole z mrazákem. Nejraději se dvěma kompresory..(nyní mi to bodlo, protože narvanej mrazák šlape) Kdo jakou kdo máte? To mne nějak míjelo a zatím jsme po ní vůbec nekoukala.. grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:13
     



    drahus napsal(a):

    A čemu říkáš dost často zapínat a vypínat? To jako, když pojedeš na noc domů, jí vypneš a druhý nebo třetí den zase zapneš? Než se dostane do provozní "teploty" spotřebuje víc, než kdyby jela svým tempem nepřetržitě. Budeš se divit, jakou budeš mít spotřebu...

    ......Drahuš el. vedení je staré a trnula bych když zahoukají hasiči, že jedou k nám winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ledničky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:35
     

    Aha, tak nevyplatilo by se ti koupit si spíš dobrou přenosnou? Jezdíš autem?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:48
     

    Anavi, to neeee. Co je do autozásuvky, to by musela nechat nastartované auto, aby nezničila baterku nebo v zásuvce na chatě, ale ona skoro nic neuchladí a bez kompresoru je na celý den k prdu. To by jí nesměla vůbec otvírat, což asi těžko, když tam bude mít jídlo na ten den.

    Vlastníme obě, vozíme tu do zásuvky na dovču, ale jen na cestu, aby mi vydrželo jídlo a nezkazilo se již cestou. Ale když jsem jí nechávala běžet v chatce, chladila naprd. Stačilo dvakrát otevřít a byla plná teplého vzduchu a to se zima drží u země, ale těsné víko natlačilo dovnitř teplý vzduch, když se zavíralo. A to jsme před cestou většinou zmrazili petku s pitím na pak, aby kompresoru pomohla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:52
     

    Aha, my ji měli jen na převoz svačin třeba do Chorvatska,a pro ty potřeby to bylo dostatečné... se zapojením do klasické zásuvky pak nemám zkušenost. confused smiley Tak nic.

    No a s našima jsme měli kdysi dávno úplně obyč (ne do elektriky), jen polystyrenovou, kdy se do ní dávali namražené sáčky, a na tom jsme u vody přežívali roky smiling smiley.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 10:39
     

    normální malou ledníičku jsem viděla v plakátu OKAY --sleva ze 6999 na 3999kč - objem 10-13 l - jmenuje se Beko

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 12:45
     

    kaaj, nespletla jsi se s litrama? To by se tam nevešla pomalu ani flaška. Vem si, že ty komunistické, maličké mrazáčky, které se kupovaly nad ledničku, měly 50 litrů confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 13:58
     
    p7080100.jpg
    Další fotografie:

    č. 1 je ta maličká a č. 3 je od ní cena skoro nečitelná cena s ekol. daní, tak že ve finále 3693,-......

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 14:59
     

    Jestli můžu doporučit, neber úplně tu maličkou. Budeš si za čas rvát vlasy, protože to je prdítko, do kterého se houby vejde. Vem si takovou, co je vysoká, jako kuchyňská linka tj 83cm nebo přibližně tolik.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 15:04
     

    .... Drahuš, dám to vedle

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 15:06
     

    jj

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 15:41
     

    Drahuška má lepší oči - jo je tam 101/13 l --tak blbě napsáno a já bez brýlí udělala botu .. tak se omlouvám . winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 15:42
     

    no a navíc to dám 2x -

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.07.2015 15:43)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ledničky

    Datum: 09.07.2015 12:02
     

    Určitě tu trochu větší..pěti kilo je zanedbatelné..i když ji postavíš na ten stůl, tak to bude akorát na dostupnost v ní...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 09.07.2015 12:13
     
    p7080111.jpg
    Další fotografie:

    tak jsem tam , kde jsem byla,....chtěla jsem koupit jen tu kostku / salám, máslo , sýr , kuře, párky , miska s jídlem / a kamarádka mě řekla, " a kam dáš nanukáč ", ..proč nanukáč, nikdy jsme ho neměli, " to já si to bez nanukáče nedovedu představit , to už si kup něco s mrazákem "...většinou tam jsem sama, mě se to zdá zbytečný

    ... když už teda jinou tak jakou,....každý chválí něco jiného, tu co jsem si myslela původně GODDES 84 X 48 X 43, je prý šunt, v Planeu to vůbec neznají a v Protonu jich mají kolik druhů....

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (09.07.2015 13:07)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 09.07.2015 13:51
     

    Tady si přečti recenze: [lednice.heureka.cz]

    nebo si najdi na netu recenze přímo na typ, který chceš pořizovat a na lidi kašli

    Já jsem ti hodila recenzi na nějakou maličkou, tak si raději najdi ve vyhledávači přímo model, o který máš zájem a přidej "recenze" a počti si. Pak se rozhodni

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (09.07.2015 13:54)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.