pondělí 20. ledna, 14:13 Svátek má Ilona
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 404 z 410
  • Autor: Missi

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 25.11.2019 04:08

Regino, na to kašli!! Ta paráda, že už zase couráš po obchodech thumbs down love smiley , mám velkou radost love smiley. Ale vidět tě v té situaci v tom Lidlu, tak se směju taky stydlin smiley grinning smiley.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 25.11.2019 08:10

Taky jsem se zasmála, jenže, člověk se směje, když se takový malér nestane jemu. Z toho plyne poučení, Regi, musíš hodně jíst, do té asukně zase dorosteš. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 25.11.2019 09:31

Alenka napsal(a):

Taky jsem se zasmála, jenže, člověk se směje, když se takový malér nestane jemu. Z toho plyne poučení, Regi, musíš hodně jíst, do té asukně zase dorosteš. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

.......nebo si ji správně zapneš winking smiley grinning smiley Ale kašli na sukni, je dobře žes nepřišla o humor smiling smiley (a hlavně o život love smiley)

• Autor: Pinka

Datum: 25.11.2019 11:01

Jo, sranda muší bejt smiling smiley . Regi , kdyby spadlo cokoliv hlavně že vyrážíš mezi lidi a za kytičkama love smiley

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 26.11.2019 08:35

Regi, grinning smiley budeš mít zase něco humorného, na co budeš vzpomínat a je super, že už se můžeš vypravit do obchodu. To jsou krásné pokroky!

• Autor: kordula

Datum: 27.11.2019 07:49

kaaj napsal(a):

s tebou je sranda- ale bude líp .. spinning smiley sticking its tongue out winking smiley

thumbs down grinning smiley , stejně jsi zlatíčko love smiley

Datum: 28.11.2019 09:37

karaf.jpg

grinning smiley Snad nejhorší na tom je, že já už z těhle příhod, protože mě stále něco potkává, nemívám už ani žádné trauma. Chechtala jsem se taky, protože ta sukně tak elegantně sjela, rozložila se na zemi a za mnou jel nějaký chlapík s vozíkem a toho to tak vykolejilo, že do mě trochu narazil. Chudák se omluuval, nevěděl kam s očima.

A podzimní rozloučení. Karafiáty drží už skoro 14 dnů.

• Autor: kaaj

Datum: 28.11.2019 11:31

karafiáty parádní - thumbs down thumbs down thumbs down

no ono je lepší se zasmát než mít trauma. a kalhotky si asi měla - ne?? winking smiley

Datum: 29.11.2019 18:18

tak jsem z Polska doma. máme to kousek do Těšína. byla jsem v Castoramě . dcera kupovala lišty k podlahové krytině. já koupila madlo do sprchy, v poslední době když si myju hlavu , tak mně bere balanc. dědek potřeboval elektr. hoblík 110 mm , ale všechno jenom 82. to je málo . asi objednáme z internetu . budou se hoblovat špricle na nový plot .

při zpáteční cestě jsme se stavili ve F- Místku v Obi . venku měli na stojanech čemeřice. asi 4 druhy. , všechny v květu . byly cenově rozdílné - menší bílá stála přes stovku a velká už přes dvě sta ..jinak ještě fialové a prskané -asi dva druhy. taky rozdílné velikosti a ceny.. o té bílé jsem uvažovala , ale dcera už dojížděla s autem , tak jsem nasedla a jela. .jinak všude hvězdy , orchideje, bramboříky. ty jsou momentálně i v Kaufu . levné a hezké . thumbs down

nohy až v zadku - až při placení jsem si všimla u pokladen mají k půjčení invalidní vozíky. winking smiley jsem se mohla vézt -

Datum: 29.11.2019 21:13

Kaaj, jak čtu, zvládla jsi to dobře. thumbs down A půjčování vozíku je chvályhodný počin. V některých zemích je to zcela běžná praxe.Schválně se podívám tady. Nikdy jsem to nezkoumala.

Datum: 29.11.2019 21:59

jj- a uvnitř u pokladen i venku u zdi lavičky. to v Hornbachu jsem si ze zoufalství a od bolesti sedla na schůdky , co tam měli zaměstnanci . v létě jsem zase sedla na vystavené zahradní soupravy.-- aby tam dali něco pro staré nemocné nohy je nenapadne. v té Castoramě byl dokonce i elektricjký vozík k zapůjčení . thumbs down

• Autor: bosk

Datum: 30.11.2019 14:49

img_20191126_110134.jpg

Bílý brambořík už mám.

Datum: 30.11.2019 15:04

obi.jpg
    Další fotografie:

Prověřila jsem OBI stran zapůjčení invalidního vozíku. Ani náhodou. Tak jsem se zavěsila do nákupního vozíku. Měla jsem jediný problém, v OBI jsou delší než jinde a pro špatný odhad jsem občas narazila. Vánočních hvězd měli velké množství. V různých cenových relacích. Pro mě někde nepochopitelné cenové rozdíly. Chtěla jsem původně klasickou červenou hvězdu ale žádná se mi nelíbila. Byly buď málo košaté nebo už prosychaly. Nevím, jak je to možné, docela pěkné rostliny byly červené postříkané zlatem. Ale to se mi zase nelíbí. Nakonec jsem objevila tu na fotce. Ani cena nebyla vzhledem k velikosti rostliny příliš vysoká. 70Kč. Docela mě to překvapilo, tyhle nové odstíny bývají většinou dražší než klasická červená.

Bramboříky si vybral synátor do okna k sobě. Tam ještě chyběly. A tuhle světlou růžovou mladá nedovezla. Cena taky nebyla špatná 55 Kč. Ale muselo se vybírat a koukat na ceny, protože měli asi několik dodávek a cenový rozdíl za stejné rostliny byl docela velký. I 30 Kč.

Měli i čemeřice, jak psala Kaaj. Hezké byly bílé nigry. Pak měli ještě dost velké rostliny barevných ale ty byly svěšené a nevypadaly vůbec životně. Stály přes 350 Kč.

Poslední zajímavou okasí byly phalenopsisy. Měli jich spoustu zlevněných o 75 procent a některé ještě hezky kvetly. Vypadaly, že by vydržely do Vánoc.Jednovýhonové vyšly na 50Kč. Ale neměla jsem to komu koupit.

Zpátky jsem si to odřídila. Řekla bych, že zatím líp jezdím než chodím. grinning smiley To mě potěšilo. Starkl nebyl. Tam je Mikuláš pro děti. Takže až příští týden.

• Autor: bosk

Datum: 30.11.2019 15:16

Regi,hvězdu sis vybrala krásnou.Taky jsem letos váhala,jestli červenou,nebo jinou,ale zvítězila opět červená.Mám ji z Lidlu a asi jim je zrovna dovezli,měli různý barvy.

Datum: 30.11.2019 16:48

dobře jste nakoupily thumbs down thumbs down thumbs down já už mám okno na chodbě plné a jinde je teplo . nebo tam nechodím - takže bych to neměla k potěše. -krásně kvetou kaktusy. zítra vyfotím . taky už má dva pupeny amarylis- od Regi . moje staré ještě ani ťuk .

taky moje stará kolopejka po radikálním střihu znovu obrazila a už má poupata. včera v Obi měli i bílé plnokvěté . ale byly sypané třpytkama. ted´ mně mrzí , že jsem jednu nevzala . ta stará , co mám už je 4. rok . jsou to tři barvy v jednom květníku a každý rok hezky kvete. thumbs down

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky Pohádky před spaním

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 14:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.