sobota 31. října, 23:49 Svátek má Štěpánka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Květiny v truhlících a nádobách II.

Datum: 13.06.2014 08:58

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků winking smiley love smiley .

předchozí diskuze končí stranou 658. [www.week.cz

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Missi (16.06.2014 21:28)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 10 z 19
  • Autor: berda
    Status:

Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

Datum: 20.05.2020 21:03

Další fotografie:

Gabčo, Romčo krása.Regino, lantána thumbs down. Už něco málo kvete. Podařilo se mi přezimovat plnokvěté ledovky.

• Autor: Reklama

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 20.05.2020 21:39

Regino, lantana na mnínku není náročná na přezimování. Letos jsem ji několikaletou sama odrovnala blbostí. V březnu, když byly mrazy jsem ji měla nepřikrytou ve skleníku a namrzla a odešla. Jinak snese málo vody přes zimu i málo světla. Dala jsem ji na probrání a zapomněla na ni. Když je na výhni, hodně pije. Je krásná, ať dělá radost. smiling smiley

Berdo, tos ty ledovky dělala ze řízků nebo staré obrazily. Nikdy jsem to nezkoušela, letos je ani nemám, mám ty velké ze Světí.

Máte krásná kvetení. flower smiley

• Autor: berda
    Status:

Datum: 20.05.2020 22:13

alenak napsal(a):

Regino, lantana na mnínku není náročná na přezimování. Letos jsem ji několikaletou sama odrovnala blbostí. V březnu, když byly mrazy jsem ji měla nepřikrytou ve skleníku a namrzla a odešla. Jinak snese málo vody přes zimu i málo světla. Dala jsem ji na probrání a zapomněla na ni. Když je na výhni, hodně pije. Je krásná, ať dělá radost. smiling smiley

Berdo, tos ty ledovky dělala ze řízků nebo staré obrazily. Nikdy jsem to nezkoušela, letos je ani nemám, mám ty velké ze Světí.

Máte krásná kvetení. flower smiley

Aleno, ledovky jsem na podzim ostříhala, dala na okno a skoro nezalévala.

• Status: expert

Datum: 20.05.2020 23:42

No, uvidím, jak to s ní dopadne. Už jsem je měla taky několikrát. Když se do nich dají molice, je to pak pomalu na vyhození.

Berdo, ty taky přezimuješ pomalu všechno. thumbs down Tohle by mě s nimi nenapadlo.

• Autor: kordula

Datum: 21.05.2020 08:13

U všech paráda. flower smiley Mě asi slunce spálilo kopřivy angry smiley , muškáty ani fuchsie nekvetou, jen je kolem moc práce a zatím ne moc radosti. sad smiley

• Autor: Anavi

Datum: 21.05.2020 08:14

Jsem druhý extrém... vše, co bylo potřeba zazimovávat už jsem zrušila. Jediné, co jsem po letech vzala na milost, jsou muškáty. Ty rostliny vydrží snad všechno a pokud je světlá místnost, dají se přezimovat celkem snadno. Takže ty jsem vytáhla teď z půdy, frkla na okna a vypadají, že se vzpamatují, už obrážejí. Jiným kytkám tu zimní péči nejsem ochotná věnovat. Mám zkušenost, že to většinou pak něco napadlo, jak to nemá průvan... takže obdivuji každého, kdo na to má trpělivost. flower smiley

• Autor: Anavi

Datum: 21.05.2020 08:16

kordulo, pěkné nádoby. thumbs down Loni jsem dostala jednu takovou od mamčiny kamarádky, mám v ní lesní jahody a kontryhel, je to takové perpetum mobile smiling smiley. Na zimu to zatáhlo, teď už je zase plná nádoba. Zvlášť tomu kontryhelu se tam líbí. Ale nemám provrtané dno, tak musím hlídat zálivku, aby to náhodou nezahnívalo.

Datum: 21.05.2020 08:23

Já se na to příští rok taky vyseru. Zajedu v květnu do Svitav koupím 2 paky po desíti muškátech za 200 a hotovo. A jak ta kytičková radost leze do peněženky! To je pytlů zeminy a ve finale jsem včera nepoznala rozdíl mezi RAŠELINOU a ZAHRADNICKÝM substrátem, ma pohled nemlich to samé.

• Autor: gabca

Datum: 21.05.2020 20:51

dsc00283 (7).jpg
    Další fotografie:

Kordul, ale nevysereš, nevěř tomu. grinning smiley Za rok tě to přejde.

Já teda peněz za kytky nelituju. To teď jsem měla třeba úlet a na netu oobjevila trička s vtipnýmu nápisy, Objednala jsem 4 a stálo mě to skoro 1800,- eye rolling smiley Tak to byl trochu úlet, to tričko zas taková kvalita není.

Datum: 21.05.2020 21:51

img_20200521_191636.jpg
    Další fotografie:

Peníze za kočky a zahradu taky nelituji a nepočítám . Na zahradě mě je dobře a při práci relaxuji. Dneska jsem lezla po čtyřech a stříhala trávu kolem kamenů. Když se potom podívám za sebe a jsem spokojená, je to takové pohlazení po duši. stydlin smiley ale mám jen dvě ruce

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.05.2020 22:02)

Datum: 21.05.2020 22:03

Kordul, máš nějaký zlepšovák na to stříhání trávy kolem kamenů nebo máš nějaké obyč? thumbs down

Datum: 21.05.2020 22:22

img_20200517_173851.jpg

Gábi, krej čovské nůžky po babičce. Mám sice na baterii, ale těch se bojím, že si ustřihnu prsty, které tam furt strkám. eye rolling smiley

Datum: 21.05.2020 22:52

na prsty bacha, vím o čem mluvím. grinning smiley

Mám to krásně zhojené,ale prstík mám ještě tupý a citlivý, ale je to den ode dne lepší, si myslím. winking smiley

• Autor: bosk

Datum: 22.05.2020 07:35

kordula napsal(a):

Gábi, krej čovské nůžky po babičce. Mám sice na baterii, ale těch se bojím, že si ustřihnu prsty, které tam furt strkám. eye rolling smiley

Kordul,tak to jsi jako můj muž,ten to taky pižlá kr.nůžkami.Aku nechtěl.

Datum: 22.05.2020 08:15

97900074_2711400368988263_7864789459252805632_n.jpg

Gábi, jestli je to vychytávka nevím, ale já mám kameny na jakém-si obrubníku. Tak jedu podle toho, ne podle kamenů. thumbs down Zkusím vyfotit.

gabca napsal(a):

Kordul, máš nějaký zlepšovák na to stříhání trávy kolem kamenů nebo máš nějaké obyč?

Podobné příspěvky
Diskuze: Skalka Půjčky, úvěry a hypotéky život s dělenou stravou - vá..

Letos se chystám do osazování skalky.Tedy začala jsem již vloni její zastíněnou stranou,kde mám vřesoviště.To je hotové,tedy skoro.Teď tu jižní a zápa

Autor: lenka01 - 12.04.2007 06:37
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 212

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 13:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 197
Adresář: http://moje-zahradka.webgard.. http://www.krasa-netresku.cz http://skalnickar.blog.cz/

Fotografie roslin, deník ze zahrádky. Fotografie z přírody. Uhliště - blízké i daleké okolí, Šumava a tipy na výlet.

Autor: Trenc - 05.09.2008 19:28
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 0

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Skalničkář - stránky věnované skalničkám , trvalkám a cibulovinám.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:46
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0
Bazar / nabídka: BYT PRAHA   

Popis Zrekonstruovaný, světlý a teplý byt orientovaný na jih s rozlohou 59,27 m čtverečních, 19,93 metrů z toho je balkon. Parkování ve dvoře v ceně.

Autor: SPIKE - 13.11.2018 14:15
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.