sobota 27. dubna, 02:35 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kvete vám něco v říjnu?

Datum: 07.10.2009 16:44
 

Tak na požádání zakládám winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 19
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 24.10.2010 14:15
     

    úžasný thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

     
     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 24.10.2010 14:32
     

    Jasně.... že nám něco v říjnu kvete! Blatník u auta eye rolling smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 24.10.2010 17:17
     


    Fajka napsal(a):

    Jasně.... že nám něco v říjnu kvete! Blatník u auta eye rolling smiley


    haha háááááááá, no to je na zimu dost blbý, ne že bych to někomua přála, ale super gaggrinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 24.10.2010 17:55
     

    Fajka...tak tuhle sadičku nepotřebuju ani nááááhodounono smiley ...grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 24.10.2010 18:13
     

    Před týdnem jsem projížděla autem jednou vesnicí a kvetly tam kosatce eye popping smiley Mě se teda nesplašily. Na co teda zírám , tak jsou hledíky, které kvetou i po těch mrazech co byly. Příští rok mají u mě místo zajištěné thumbs down

     
  • Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 25.10.2010 06:55
     

    U mě už kvetou akorát taky ty hledíky, astry, sem tam nějaká růžička, rudbeckie, jahody, kvete denivka Stella, teda se spíš pokouší kvést, chrysantémy, kokarda, řimbaby, kopretinka a to je vše. Krásenky minulý týden zmrzly i jiřiny, tak jsem je zlikvidovala, jiřiny se suší v garáži a čekají, až je uložím do novin a uskladním...Jo, na zahrádce začíná být pusto, už nakukuju zpětně, jak to kvetlo v červenci...to už ani není pravda sad smiley . Zalezu do peřin a vylezu až s prvním krokusem, sněženky nemám...

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 25.10.2010 09:14
     

    Mě vykvetla hosta, která už nemá skoro žádný listy. Taky se chystá kvést denivka stella d oro. Mám 2 rostliny a u každé jstou 2 stvoly s poupatamaeye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 25.10.2010 10:07
     

    já mám květy na pnoucí růži i když je bez lupen a plno květů fialek.....jsem zvědavá, jestli fialky pokvetou i na jařegrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 25.10.2010 11:08
     
    p1060773.jpg
    Další fotografie:

    Zbytečky...první 2 kousky jsou novinky z min. týdne, kterým nešlo odolat.winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 25.10.2010 12:13
     
    002.jpg
    Další fotografie:

    Iren tu na 4tý fotce mám v květníku a Ty ji máš asi v zemi vid? měla jsi ji přes zimu venku? Mám ji prvně a je pěkná, nerada bych o ni přišla.

     
  • Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 26.10.2010 05:50
     

    Já ji mám v zemi, ale sadila jsem ji teprve na jaře, tak uvidím, co udělá...Hm, mám jednu z odkopku, z jedné opuštěné předzahrádky, roky se tam o to nikdo nestará a přece každý rok vyrostou a rozrůstají se...v té předzahrádce. Taky ji mám prvně. Kdysi jsem si koupila touto dobou a dala do zahrádky, ale bal vůbec neprokořenil, a zašla. Tak jsem zvědavá, jak dopadnou ty nové confused smiley .

    Hezky ti to ještě kvete, já jsem zvědavá, jak dlouho ještě ty moje zbytečky vydrží.

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 26.10.2010 15:36
     
    obraz011 - kopie.jpg
    Další fotografie:

    Dneska kvete už jen tohle, ale dvoje chryzantémy ještě zdaleka nerozkvetly, kdo ví, jestli to stihnou.

    Hledíky se opravdu drží.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 27.10.2010 18:45
     
    drsc01837 (2).jpg
    Další fotografie:

    Na zahrádce už je to takový smutný, koukala jsem, že i podzimní astry už sežehl dnešní mrazík, takže se tam toho moc nenajde. Spíš něco v truhlíku a na skalce.flower smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 29.10.2010 09:26
     

    Holky - moc pěkný. V tomhle nevlídnu člověk okřeje, když vidí ještě rozkvetlé kytičky. Mě se zbláznil petrklíč a krásně kveteeye popping smiley

    Šoupla jsem ho do záhonu po velikonocích poté, co dosloužil jako dekorace s vajíčkama v ošatce na stole..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 555 (29.10.2010 09:27)
     
  • Status:

    Re: Kvete vám něco v říjnu?

    Datum: 31.10.2010 05:53
     

    Taky mi jeden kvete, bílý. Dostala jsem na jaře od mamky platíčko se sazeničkama, a protože doma mi to vždycky za chvilku pošlo, tak jsem je zrovna šupla do záhonku. Některé nepřežily, některé jo, a i kvetly, momentálně jen ten jeden.

    Začínám si plánovat, co budu v únoru předpěstovávat. Zatím jsem přišla na cínie, hledíky a do stínu netýkavky. Netýkavky teda koupím jako sadbu. Tyhle tři druhy se mi letos osvědčily, uvidím, co tu vykoumám dál...aby jsme se tu měly čím kochat na rok winking smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.