sobota 27. dubna, 07:01 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 08:37
     

    Jajo, nezažila a kočky mám celoživotně. Ale dobře, že o tom píšeš. Moc se na to nemyslí a bohužel je nákazy víc než bývalo.Možná to není jen chladem ale i vděkem.Ať se mu daří.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 11:09
     

    Proto jsem se rozepsala, aby se vědělo. Vím jak vypadá zvíře napadené střevními parazity a přesto mi trvalo asi tři týdny než mi to docvaklo. Hlavní je ta šílená změna srsti z nedostatku výživy, a velice rychlé hubnutí. No teď se cpe jak nedovřený nejvíc chutná přemražená mletá kýta samo syrová, ještě, že Polsko máme za humny:-). Drůbeží nežere, kapsičky konzervičky mizí před očima, sem tam si dá granule, ale blbě, už mu sem tam chybí zub, přece jen na venkovního kocoura má věk táhne mu na 13. Na mou omluvu on ani domácí být nechtěl a nikdy se domů necpal, má svoje království na půdě. Stejně tak i Čupakabra tu přemlováme lákáme a vždycky uteče ven, doma nebude , ale ta je mladší té je 8.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 17:20
     

    Jájo,to se ani nechce věřit,že má už tolik let.Pamatuji si,když jsi dávala fotky koťat,ještě mělas stejnou kočičku.Byli oba bílí,jen sem tam flíček.Ať se mu daří.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 17:28
     

    Jj je to už tak dávno čas letí, Vrnělka se od nás ostěhovala po tom co zjistila, že s námi zůstanou i Falebčina koťata a bydlí už 3 roky u někoho ve vsi, občas se dá zahlédnout. Byla vždycky plachá a moc se s nikým nebratříčkovala.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 20:50
     

    Dnes jsem byla s Bobešem ne vetře, protože se nelepšil . Dělali mu krevní rozbor. Naštěstí hodnoty jsou v normě, měl zvýšenou teplotu. Dostal na hodinu kapačky s vytamíny a na zavodnění, pak dostal ještě injekci od bolesti a tabletku na odčervení tu jsem mu dávala doma. Dostal dietní 1 kapsičku na rozjezení.Tu už půlku zežral, zbytek nu dám později.

    Zítra mám s ním dojít se ukázat jak to vypadá, má ještě canilu v žile na noze. Jsem o 2400,- lehčí, jen aby to vše zabralo a bylo to ok spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.10.2023 23:17
     

    Magusko, budu držet palce.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.10.2023 10:40
     

    V pondělí byli na vetře s Bobešem, ukončily jsme léčbu, konečně už líp žere, manžel chytil kapra a to má Bobeš nejradši kousky kapřího masa, tak se trochu rozjel v jídle. Nechala jsem mu zrovna zkontrolovat u uši, jestli není svrab, uši má v pořádku. Ještě jsem ho nepustila ven, až trochu zesílí. Tak snad bude už ok.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.10.2023 11:02
     

    Moc mu to přeju smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.10.2023 12:49
     

    Tak snaží to bude ok

    Nám zase kašle Čenda, kašle,.. je to jako by se potřeboval vyblinkat a nejde to. I mňouká divně. Jak když má něco v krku.

    Žere mizerně, už jsem jo propláchla stříkačkou, dokonce jsem mu koupila kapsičku. Tu sežral.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.10.2023 14:38
     
    img_20231013_163513.jpg
    Další fotografie:

    Sousedovic. Pořád somrují, občas jim přilepším.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.10.2023 15:39
     
    20231014_153546.jpg

    Už Bobeš vypadá líp, už nemá zaracha, celkem mu chutná. Teď má siestu spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.10.2023 21:19
     



    Manca napsal(a):

    Sousedovic. Pořád somrují, občas jim přilepším.

    Naše tři koťata nesomrují, stále mají plné misky ... asi somrují bo je chodí krmit sousedka u nich na zahradě eye rolling smiley . Vím o tom, ale snažím se vždy být neviditelná.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.10.2023 09:27
     
    received_1375635909726572.jpeg

    Představuji vám nového douseda

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.10.2023 20:58
     

    Magusko, ať mu to už vydrží. please smiley

    Manco, roztomilí somráci. Kordul, ty kočky doslova přitahuješ jako magnet.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.10.2023 21:03
     
    387488764_1018026476072534_7085284062732303467_n.jpg

    Jéé, ti malí somráčci jsou roztomilí. love smiley

    To moji už jsou velcí .....a roztomilí jsou taky. Jak vytáhnu maso, mám je u sektorky. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.