úterý 19. března, 06:22 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Kukuc
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5

Kashika: Kosovo

Datum: 16.03.2008 14:54
 

Kashiko,

chtela jsem te pozadat o info o Kosovu. Ceskym mediim a novinarum neverim ani carku, v nazoru na ne jsem skoro zajedno se Zemanem, navic jim ani verit nemam co, protoze nic nepisou. Jestli se ti nechce se mnou komunikovat, nic se nedeje.

 

Dovolim si vlozit ti par otazek do ust a rovnou ti nane odpovim, pro urychleni:

Kashika>> Proč mne, Tigro?

Protože vím, že máš informace od lidí, co tam žijí a že se o to zajímáš.

 

Kashika>> Co tě zajímá?

Cokoliv. Vsechno. Nevim nic.

 

Dik.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 16.03.2008 19:24
    Hodnocení fotografie "Kashika: Kosovo": 5
     
    Čau, nemám proč neodpovědět, ale kdyžtak později večer, povznesena nad všechny politiky světa peču ovocnej koláč mls smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kashika: Kosovo

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 16.03.2008 23:12
     

    Odpovím za Kashiku.

    Rozděl a panuj.Tak si otrokáři rozdělili svět,aby jim nikdo nebránil ho rozkrást.Silný stát,překážka globalizmu.Proto byla rozstřílena Jugoslavie,Irák a Afrika.Heslo,zbídačením do veselého područí.

    JABRAKA

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 16.03.2008 23:30
     
    No prosim! Snad budes mit, Kashiko, jeste co dodat, moc prostoru ti nezustalo.D

    jabraka napsal(a):

    Odpovím za Kashiku.

    Rozděl a panuj.Tak si otrokáři rozdělili svět,aby jim nikdo nebránil ho rozkrást.Silný stát,překážka globalizmu.Proto byla rozstřílena Jugoslavie,Irák a Afrika.Heslo,zbídačením do veselého područí.

    JABRAKA

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 17.03.2008 00:01
     

    No, akorát že otázku jsem pochopila jinak, než jak Jabraka odpověděl. grinning smiley

     

    Abych řekla pravdu, k těmhle tématům se vlastně moc vyjadřovat nechci. Jednak nemám tak dokonale nastudovanou historii, abych do toho mohla až tak zasvěceně kecat, a pak - mými klienty jsou obě strany a snažím se být nezaujatý pozorovatel. smiling smiley A to i přesto, že se mi hodně věcí příčí a považuju je za naprosto amorální, nespravedlivý, hnusný, a nejhnusnější na tom je, že se do toho sere skoro celej svět, kterej nemá ani ánung o tom, co je Srbsko, a co je Kosovo, a co je Albánie. Nebo ten ánung má, a ví, že je nespravedlivej, ale jelikož si hledí svých cílů - bejt ještě bohatší, ještě nenažranější, zkrátka bejt největším pánem všehomíra, je mu fuk, koho poníží, koho okrade, koho zabije.

    Jako ateistovi mi pak zbývá jediný - uvěřit, že Bůh přece jen někde je, a že je (a možná i nás, všechno nasvědčuje tomu, že i my se zařadíme do davu přizdisráčů a análních alpinistů) potrestá.

    Ačkoli - dneska, když jsem slyšela ty hlášky o novejch smrtelnejch hříchách, tak už si nejsem jistá vůbec ničím....

    A proto:

    Mými klienty jsou obě strany a snažím se být nezaujatý pozorovatel.

     

    Nazvala bych to - Bludný kruh

    grinning smiley

     

     

     

     


     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 17.03.2008 22:07
     

    Hmmm. ..diky.

    Myslis, ze je bezpecne tam jet? Ted ne, treba v lete. Myslim individualne, autem.

    Loni jsme projizdeli Srbskem a Makedonii, byli jsme kratce v obou hl.m. a nemela jsem pocit bezpeci, narozdil od Rumunska a Bulharska. Ale to bude asi tou povesti...

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Kashika: Kosovo

    Datum: 17.03.2008 22:36
     
    Bráchovi jsem (preventivně) zakázala Černou Horu (protože je Albánie co by kamenem dohodil) a přes Makedonii bych asi nejela vůbec.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.