pátek 26. dubna, 03:19 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:45
     

    No tak to je dobře smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 09:09
     

    Já si v pátek vypsala dovolenku - od 7.9. 10 dnů, šéfová se divila, že tak dlouho dopředu, ale při tom blázinci, který letos v práci mám (krajský úřad si na nás všechny organizace v oblasti kultury vymyslel integrovaný ekonomický systém, takovou šílenost jsem nezažila za celých 33 let, co chodím do práce, a navíc nejsou prachy, takže furt pruděj, tabulkujou, termínujou, ještě jezdí na kontroly... eye rolling smiley ) kdy jeden nikdy neví, kterej ocásek nahoře si co vymyslí za termínovanou pikačovinu... Šéfce jsem to zdůvodnila stejně, udělám výplaty a 14 dnů na práci ani nevzdechnu. Jedu se welnesovat, letos si to moje tělo i duše zaslouží. smiling smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 09:17
     

    Otázko, užij si to thumbs down. A zregeneruj tělo i duši. winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 09:59
     

    Lotynko, díky. Vynasnažím se. winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.09.2009 21:55
     

    Mám problém - kamarádka, která se mnou měla letět na poznávačku do Turecka, má v práci potíže a nedostane dovolenou. Sháním za ni náhradnici. Termín 10.-17.11., cena cca 11 000 (konečná cena, včetně všech poplaků + snídaně). Máte-li někdo zájem, uvítám to. Věra

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.09.2009 16:11
     

    Nehlaste se hromadně,nabízím jen jedno místo! grinning smiley please smiley Věra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Domcha

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 10.09.2009 11:25
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.08.2010 14:13
     

    Na Zlatém mysu jsem kdysi byla... pěkné místečko love smiley

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zuzka76

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 16.08.2010 15:24
     

    my letos asi nikam, nejak dosly penizeyawning smiley( Aspon zkousim stesti, hraju o rodinnou dovcu na Kypr, kouknete sem - [www.eshop.farmax.cz]

    <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1107304683 0 0 159 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page WordSection1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 27.08.2010 12:48
     

    my jsme s přítelem byli tady smiling smiley [www.firmanazazitky.cz] a bylo to bomba, nemůžeme si to vynachválit smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 27.08.2010 14:19
     

    My nic neplánovali a dnes jsem objednali zájezd na Krétu. Letíme za týden. Ani nevím, jeslti se mám těšit. Ale koupila jse si opalovací mlíko smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 27.08.2010 14:32
     

    Majko já myslím,že určitě, na Krétu jsem slyšela samé pozitivní věci, záleží teda na kterou část letíte. na té jedné hodně fouká a moře není zrovna bezpečné ale jinak to bude určitě super flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 27.08.2010 15:27
     

    Suee, my ctěli ns Djerbu, ale synáček zjistil, že má propadlý pas angry smiley

    Jedeme do oblasti Hersonissos. Můžem jen na týden, což mě docela míchá, já jediná bych mohla i na dýl.

     
  • Autor: Rejka
    Status: nováček

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 03.09.2010 15:42
     

    Ahoj, my jsme letos nejeli do zahraničí, ale byli jsme v Českém Švýcarsku - je tam fakt krásně! Ta příroda je úžasná. Třeba Tiské stěny se mi líbily moc.Takže můžu jedině doporučit :-)

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sputnik

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 10.09.2010 13:59
     

    My jsme se teď nedávno vrátili z Bulharska a teď plánujeme Švýcarsko na lyže.. našli jsme skvělou cestovku.. mají to samé, co renomovaní čedok, fischer a další giganti, ale klidně s rozdílem 5000 na to samé.. tongue sticking out smiley winking smiley smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.