pátek 26. dubna, 17:36 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 18
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 18:58
     

    Už jsem o našlagrinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 20:02
     

    Tak jsem konečně doma..Někteří auroři mě fakt mile překvapili.. thumbs down

    Mě je hloupý, že jsem zasejc vyhrála, ač jsem cvakla fotky jen tak, co mi padlo pod oko.., takovej průměr..z mého pohledu.

    Příští kolo se dobrovolně vzdávám účasti, páč bych ráda, aby měl šanci někdo jinej.. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 21:58
     

    To ses jako nemohla vzdát tohle kolo? Bych neměla tu bramborouvou medaili angry smiley . Ivčo, nechceš ji? grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 22:03
     

    Šak mě to teda taky vůbec nenapadlo, že by to mohlo takto dopadnout..Jsem sem dala, to co jsem pokládala za nic moc..takové nenápadné.. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 06.04.2009 15:49
     

    Ivčo nejsme poslední vyhrály jsme grinning smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 06.04.2009 19:58
     


    LadaB napsal(a):

    Tak jsem konečně doma..Někteří auroři mě fakt mile překvapili.. thumbs down

    Mě je hloupý, že jsem zasejc vyhrála, ač jsem cvakla fotky jen tak, co mi padlo pod oko.., takovej průměr..z mého pohledu.

    Příští kolo se dobrovolně vzdávám účasti, páč bych ráda, aby měl šanci někdo jinej.. winking smiley

     

    A to zase prrrr, to nás chceš ošidit o pěkné záběry? Vždyť nejde o první místo, ale o celkové pokochání oka, o nápaditost, jak každý po svém pojme téma, o inspiraci, ....... Já tady sice nemám hlavní slovo, ale zakazuji Ti neúčastnit se dalších kol, chapito!!!! flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 07.04.2009 14:07
     

    hanelo, podepisuji se k petici v plném znění winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 09.04.2009 20:33
     

    Ale kuš..já vás o ně nepřipravím, jen je dám až po soutěži..Přijde mi to fér, vůči ostatním.. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.05.2009 08:02
     

    A kde máme další témátko??? please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.05.2009 10:31
     

    Nebojte budeme pokračovat...určitě tak do 14 dnů jo? winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 23.08.2009 23:35
     

    Konec prázdnin se blíží - nevyhlásíte nějaké další téma? winking smiley please smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 24.08.2009 02:10
     

    Pokecáme o tom na srazu, jo? Já bych měla návrh na změnu pravidelwinking smiley .

    Myslím, že by mohla být přínosná pro všechny.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 24.08.2009 02:10
     

    Pokecáme o tom na srazu, jo? Já bych měla návrh na změnu pravidelwinking smiley . Myslím, že by mohla být přínosná pro všechny.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 24.08.2009 23:20
     

    o.k., hlavně, abychom to "nezakecaly", známe se winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 26.08.2009 11:49
     

    Missi..pokud máš nějakej návrh, nechceš předběžně napsat do SZ? Známe se, jak to na srazech chodí..grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.