úterý 30. dubna, 08:34 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 18
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:42
     

    Tak já podle rad nikde necourala, takže jsem jména neviděla a v pohodě odhlasovala. Já jsem tak blbá, že jsem přehlídla i jméno autora, co se podepsal grinning smiley

    Některé fotky jsou naprosto skvostné. Štěstí, že nemusím vybírat jen tři, prptpže mám minimálně 5 favoritů.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:47
     

    Majko, čím víc to prohlížím, tím víc fotek se mi šíleně líbí. Holky jste skvělé. flower smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:48
     

    Já je vidím pořád, ať tam vlezu odkudkoliv

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:49
     

    Neměla jsem jména ani u jediné, to je divné, ne?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:50
     

    Taky nemám potřebu hledat, kde jsou autoři...stejně budu hodnotit podle fotek..a nenechám si ujít to překvápko..To už záleží na každém..a na jeho zvědavosti..co bude silnější.. grinning smiley

    Je to nářez..také už mám vybraných několik favoritů... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:51
     

    Taky jsem nehledala, ale jména nebyla :-).

    Není potřeba vědět která je čí stačí, že jsou krásné.

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:53
     

    Taktéž už mám odhlasováno. Nejprve si to píšu bokem a pak teprve načisto hlasuju. A celkem jsem se i shodovala s ostatníma. smiling smiley Autory taky nehledám, nechám se překvapit. smiling smiley

    A co se foteček týče, tak opravu skvělé práce. Mám taky více favoritů. Jestli to takto půjde dál, tak se do dalších kol máme na co těšit. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:56
     

    Nath, hledala jsem nějaké fotky bez nápadu a vtipu a našla jen ty 3 svoje hiiii, seš kecka

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 19:59
     

    Vlaďko..naroluj tady v blogu nahoru klikni na modrý Síla přírody a překlikni na galerii..tak jsem tam vlezla poprvé a OK..Jinak nezkouším

    Vladka napsal(a):

    Já je vidím pořád, ať tam vlezu odkudkoliv

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:02
     

    už jsem si to projela po druhé. poprvé se jmény, než jsem našla soutěžní beze jmen. naštěstí nemám už pamatováka, takže mne to neovlivní. Je tam opravdu spousta pěkných fotek, jen mi přijde, že se hlasuje nějak moc přísně. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:06
     

    Aha, já lezu ještě jinak už bez jmen: Najedu na hlavní stránce na normální galerii a kliknu na maličké, červeně napsané: síla přírody ....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:08
     

    Hespo..přece nechceš, aby byly všade samé pětky..navíc..každému se líbí něco jiného..Myslím, že je to v pohodě..každý to bere zodpovědně.. winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:13
     

    Lado dík. Tady se mi jména nezobrazují.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:28
     
    ...tak som sa k fotkam nakoniec dostala az teraz....nedalo sa skor.
    eye popping smiley Je toho hojneeee... moc pekne a zaujimave thumbs down
    Fakt su niekde aj mena confused smiley...hihi, ja na stastie ziadne nevidim smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 01.04.2009 20:32
     

    Holky, jsem ohromena a fakt se asi zúčastňuji naposledy stydlin smiley stydlin smiley sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.