pátek 26. dubna, 02:31 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Džungloidní zahrada, pro otrlé

Datum: 24.05.2014 11:06
 
img_0906.jpg
Další fotografie:

Vstup do zahrady z předzahrádky

Zadní svah poprvé

Zadní svah podruhé

U plotu poprvé

U plotu podruhé



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (24.05.2014 11:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 04.05.2022 18:44
     

    Dala byych do žluté. Když budeš mít hortenzie na jaře holé klacky, upoutá kvetením čemeřice.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

     
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 05:53
     



    alenak napsal(a):

    Dala byych do žluté. Když budeš mít hortenzie na jaře holé klacky, upoutá kvetením čemeřice.

    Souhlasím s Alenou, tam budou pěkné a brzy na jaře to rozzáří

     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 06:38
     

    Taky se přikláním ke žluté. A určitě tam nebudou dělat ostudu. nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 06:55
     

    Děvčata děkuji moc. Musím tam přidat zeminu, je to samý šutr a písek. Mám pocit, že sousedka, dala málo zeminy i k hortenziím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 08:01
     

    Tak mi to připadá, že je to taková pomoc-nepomoc... confused smiley tu sousedku Ti byl skoro čert dlužen. winking smiley grinning smiley

    Já si teda přesně z tohoto důvodu radši vše na zahradě dělám sama... jsem nervózní snad i když se chlap nebo kluci nabídnou, že přeházejí kompost. Já si všechno prostě udělám nejlíp. winking smiley grinning smiley A pak jsem servaná jak borůvčí. eye rolling smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 08:06
     

    Jako přeházet kompost musím sama. I ho přerovnávám, když tam chlap něco naveze. Aby byl hranatý a ne hromada. On je městský člověk a některé věci jdou mimo něj.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 08:41
     

    Jo, akorát muž to měl včera za dvacet minut, já se tam obvykle "trápím" s vidlema 2 hodiny winking smiley grinning smiley.

    Pak přišel: Pojď si to zkontrolovat, beztak zase bude něco blbě...

    Ne, nebylo, chválila jsem. love smiley thumbs down flower smiley (léta vysvětlování nesou své ovoce thumbs down ).

    A to u nás - já "holka z města", on "kluk z vesnice". winking smiley A když byl náctiletý, pěstovali okurky a jahody ve velkém, na prodej. A tím se mu ta práce na zahradě asi zprotivila. Postupně se ho k tomu snažím zase přivést, protože mi připadá škoda nevyužívat půdu, která je k dispozici. flower smiley Ale občas to jde ztuha. grinning smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (05.05.2022 08:45)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 09:04
     



    Anavi napsal(a):

    Tak mi to připadá, že je to taková pomoc-nepomoc... confused smiley tu sousedku Ti byl skoro čert dlužen. winking smiley grinning smiley

    Já si teda přesně z tohoto důvodu radši vše na zahradě dělám sama... jsem nervózní snad i když se chlap nebo kluci nabídnou, že přeházejí kompost. Já si všechno prostě udělám nejlíp. winking smiley grinning smiley A pak jsem servaná jak borůvčí. eye rolling smiley tongue sticking out smiley

    Anav přesně jsi to vystihla, ukázala se prakticky když se sázelo.Ted postupmě vidím, co bych , takhle néé. Mám hakonku, mám vřesovec, čemeřici , klidně heucheru. ale vadí mě, ten brslen,měla bych pro něho místo nalevo v tom rohu,jak by dala Kaja tu travu, tam se muže rozrůstat jak chce.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 09:08
     

    Kordul přesadit to můžeš stále, není to zakořeněné. Nedelej si z toho hlavu a jdi do toho. Za pár let by sis vyčítala, žes to neudělala hned. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 09:25
     

    souhlas s Iren winking smiley thumbs down

     

    Musíš jí vysvětlit, že to takhle máš i na své zahradě, že je to prostě proces... a občas se něco přesazuje. winking smiley Občas i hned. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.05.2022 09:27)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 05.05.2022 10:57
     



    iriska napsal(a):

    Kordul přesadit to můžeš stále, není to zakořeněné. Nedelej si z toho hlavu a jdi do toho. Za pár let by sis vyčítala, žes to neudělala hned. winking smiley

    ......ani za pár let, si nedělám hlavu, už týden grinning smiley stydlin smiley mám v lavoru velkou Limelight, chudinku. Na zahradu se snad dostanu zítra, dnes jedu na schůzi thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 14.05.2022 22:07
     

    Kvete rododendron,. Kůru nepřivezli , jak slíbili, tak jsem převezla z příkopu štěpku. Ještě musím přivést kačírek, ale pod něj dáme textilu, alespoň tak nezapadne. Zítra to vyfotím, není to dokonalé, ale vypadá to dobře....musíme se poplácat po rameni

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.05.2022 08:09
     
    14.5.2022.jpg
    Další fotografie:

    tak zatím asi takhle č. 3 jsem chtěla dát do toho půlkruhu vřes a vřesovec , pěkně podle toho obrubníčku, sousedka říká, že ne,.... bude tam " kačírek " prý to stačí... tak co porádíte , rádci moji confused smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (15.05.2022 09:33)
     
  • Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.05.2022 08:13
     

    thumbs down thumbs down Kordulko, je to lepší než od profíků. Ať to roste..

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Džungloidní zahrada, pro otrlé

    Datum: 15.05.2022 09:47
     

    Kordul pěkné, práce jsi měla až až thumbs down,ale o ten růžek bych se bála, že ty vřesy budou očůrávat psi.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.