pátek 26. dubna, 11:10 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Domácí obuv

Datum: 22.11.2007 17:41
 

V čem nejraději chodíte doma? Fota vítána. (soutěž o nej nej pantofle grinning smiley).

Já nejraději bosa, ale jen přes léto. V zimě nějaké teplé pantofle s plnou špičkou. Teď zrovna nějaké potřebuju koupit, tak třeba se tu inspiruju. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domácí obuv

    Datum: 22.11.2007 19:21
     
    To jsi měla založit trochu dřív....Moje nejoblíbenější,totálně ošlapané korkáče letěly nedávno do popelnice...A to jen díky tomu, že jsem je zlomila vejpůl... grinning smiley Ani jsem se nedivila, už to byly půlcentimetrové šlupičky..měly výdrž.... grinning smiley Teď mám stejné,ale ty jsou ještě téměř netknuté...
     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí obuv

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 22.11.2007 19:27
     

    U nás se chodí bosatý, nebo v ponožkách. (taky podle toho vypadaj, kór když se topí v krbu) eye popping smiley

    Ale nemám ráda bačkory a děti to zdědily po mně. Od malička chodí na boso ( v ponožkách).

    Nikdy jim ani nevydržely bačkůrky, když byly mrňavý.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Domácí obuv

    Datum: 22.11.2007 19:28
     
    Taky chodíme bosí
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 22.11.2007 21:17
     

    Holky, musím říct, že od doby, co bydlíme v baráku a nemáme všude koberce, tak NESNÁŠÍM chodit bosa!!! Když si třeba vydrbu bačkory, tak než mi uschnou, jsem úplně nervozní, že musím chodit bosa a jsem schopná vytáhnout takové teplé bačkůrky z vlny smiling smiley. To vám vyfotím, ty stojej za to. Můžu je nosit buď v úplný tmě nebo když jsem sama doma, jinak manžel dostává záchvaty smíchu...

    A ¨možná to naboso nemám ráda ani kvůli případnému třeba písku nebo tak winking smiley , v botech mi je to nějak jedno, ty pak očistím, ale prát furt nějakej sajrajt z ponožek eye rolling smiley , Amee, vy musíte mít teda furt naklizeno - ne...r! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Domácí obuv

    Datum: 23.11.2007 07:24
     
    jedině naboso,ale ne úplně.nějaké tlusté ponožky,to je to pravé ořechové.thumbs down
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 23.11.2007 09:11
     

    Anavi, nebuď naivní, chceš vyfotit naše fusekle? grinning smiley grinning smiley

    Nosím doma dvoje, takové teplé a těma doslova občas vytírám.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 23.11.2007 09:42
     

    Však to je praktické, přece člověk nebude vytírat hadrem nebo mopem, to už je to opravdové uklízení, fuj.. smoking smiley

     

    Zapomněla jsem napsat anketní odpověď, střídám všechno, boso, ponožky, pantofle, ale i boty, jak si zorvna vzpomenu a mám náladu. Zima nezima, léto neléto, já nemám systém snad na nic. (Kromě systematického vytváření bordelu, to jo, v tom jsem machr!)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (23.11.2007 09:45)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 23.11.2007 09:51
     
    Holky, tak úplně naboso, to bych fakt mohla jen pokud bychom měli koberce. Já odjakživa trpím na studený nohy, v zimě bych nejradši spala v ponožkách a někdy tak i činím, když už se opravdu klepu grinning smiley . V létě tady chladí dlažba, což je ve vedrech příjemné, ale i v takovou chvíli si ráda obuju ty pantofle.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 24.11.2007 15:20
     
    Anavi...chápu tě...já mám pořád nohy jako mrtvola, takže já musím mít fusky a ještě jedny tlusté navrch a nebo pantofle. Ovšem ještě jsem nenatrefila na takové, které by mi nějakou delší dobu vydžely. eye rolling smiley To samé dětem...nejstarší dceři je už asi kupovat ani nebudu, nevím, jak to dělá, ale všechny zničí během pár dní. Leda by si nechala okout nohy.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Domácí obuv

    Datum: 24.11.2007 17:00
     
    anavi ,teplé ponožky jsou součástí mého pyžámka už od konce podzimu a stejně mám nohy furt jak kusy ledu.grinning smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 02.09.2009 22:49
     

    Když jsem byla malá, tak mě rozčilovalo, že mě babička pořád honila, abych nechodila bosa. A mělo to svůj smysl, dnes mám na nohou pořád pantofle, bosa chodím je výjimečně. Asi i proto, že mě pak bolí nohy, z toho důvodu nesnesu ani úplně ploché pantofle. Většinou používám pantofle z lékárny, takové ty zdravotní - masážní bílé s čudlíky. Ty čudlíky mám už asi natrvalo obtisknuté na chodidlech.grinning smiley Vozím si je i na dovolené, protože se s nimi dá chodit i do vody. Občas je doma proženu pračkou, mám dvoje, tak je takhle prostřídám. Ale ponožky zas skoro nenosím. Je mi třebas i zima, ale nějak mě ani nenapadne, že ponožky by pomohly. Vezmu si svetr, ale nohy mám v pantoflích naboso. Tlusté ponožky mám snad jen jedny a použiju je tak jednou za rok. Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 03.09.2009 07:12
     

    to je hezký čtenígrinning smiley ....Tak celá rodina je naučená na pantofle, jsme v baráku a dlažba je fakt studená, jen do obýváku a ložnice, kde jsou koberce chodíme v ponožkách a v létě bosi. Jo a naučila jsem si rodinku v zimě na tlustý pletený ponožky....kráááásně zahřejou i v postýlce. Chodit doma jen v ponožkách nejde, máme jezevčíka a chlupy z něj jsou i v jídle...je to úděsný co furt pouští chlupůangry smiley , tak si představte ty nabalený ponožky.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Domácí obuv

    Datum: 03.09.2009 11:28
     

    Tak ja spim teda taky zasadne v ponozkach a priznam se stydlin smiley ze mam pod polstarem jedny i ted, kdyby byla chladnejsi noc!A backurky mam ted moc krasny, bez nich totiz taky ani ranu. Vsude mame plovouci podlahu a cas na denni luxovani opravdu nemam a nemam dobrej pocit, kdyz s tema spinavyma bosima nohama lezu na sedacku nebo do postele....ponozky tak nejak doma moc nenosim.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Domácí obuv

    Datum: 15.12.2010 00:54
     

    Nemáte někdo z JYSKU ty péřové bačkory, co tam teď prodávali? Docela mě to lákalo. Je mi na nohy zima pořád... sad smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.