sobota 27. dubna, 01:17 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Spánek dětí

Datum: 22.12.2006 09:43
 

V kolik chodí vaše děti spát? Uvádějte prosím i věk.grinning smiley

Syn (2) chodí v sedm večer, přes den mi už bohužel nespí. Dcera (7) chodí v půl deváté, v pátek a v sobotu déle. Jak je to u vás?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 08.03.2007 14:39
     

    Dcera (3 roky) mezi půl osmou a osmou, občas (vyjímečně) kolem půl deváté.

    Syn (10let) mezi půl osmou až půl desátou. Záleží jestli třeba nedávají nějaký film pro něj, většinou stejně nevydrží, vždycky to byl spáč. Takže kolikrát spí dřív než holka.

    Holka je sůva, ta vydrží dlouho, ale když jde prostě spát kluk , jde taky a poslouchá CD.

    Syn (18) jak se mu chce, v týdnu většinou dřív kvůli škole, o víkendech ani nevím, většinou jsem tuhá dřív než on.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Spánek dětí

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 08.03.2007 21:55
     

    Syn (4 a kousek) ještě před čtvrtým rokem chodil bez řečí po večerníčku. Jenže teď ho posunuli na dřív, tak smlouvá, že je ještě brzo a nakonec ho dokopem do postele těsně před osmou. Ale pak hned usne.

    Ten mladší (19 měsíců) jde v půl sedmé do postýlky a nejdéle do sedmi spí. Ve dne spí už jen jednou (cca od 11 do půl jedné).

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    magiret

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 09:50
     

    Mám dceru 3,5 roku a zdá se mi, že na svůj věk velmi málo spí. Vstáváme již v půl sedmé, protože chodí do školky ale večer jí musím nutit do spaní a kdyby bylo na ní, vydrží klidně i do deseti. Jinak usíná tak v půl deváté. Přes de nespí vůbec. Možná je to ročním obdobím, přeci jen teď nemá tolik pohybu jako v létě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 10:37
     

    magiret, malýmu je taky tři a půl, ráno vstává v sedm, pak celý den řádí, ve školce prý skoro po obědě neusne, když, tak maximálně na 20 minut a večer v devět ho ještě někdy slyším, jak si povídá pro sebe smiling smiley. Takže jsme na tom podobně.

    Sousedky tříleťák padne v půl osmý za vlast. Se někdo má winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    magiret

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 10:43
     

    Tak to mě uklidnilo, přišlo mi fakt podivný že bych klidně spala dýl než malý dítě. No jo, co naděláme smiling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 12:48
     

    Nase zvire taky uz od nepameti chodi spat v devet ( o vikend pozdeji) a kolem pul sedme je vzhuru. Bohuzel i v nedeli a v sobotu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 12:54
     

    U našich dětí je zvláštní, že ve všední den ráno je nemůžu vzbudit a vykopat do školky, ovšem o víkendu jsou v půl sedmý jak rybičky eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 12:59
     

    Holky choděj kolem desátý,starší vstává v sedm a malou před devátou nevidímdrinking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Spánek dětí

    Datum: 09.12.2008 16:14
     

    Syn - skoro 4- vstává nejpozději (!!!!! eye rolling smiley) v sedm. Pokud usne ve školce, tak večer usíná až po osmé. Pokud neusne nebo je víkend, kdy ho já nedávám, usne u Večerníčka. winking smiley

     
  • Autor: Berenika
    Status: nováček

    Re: Spánek dětí

    Datum: 28.06.2013 09:06
     

    U nás to bylo jeden čas dost akční, ještě když jsme mívali na návštěvě neteřinku, tak ta klukům nedala nic zadarmo....

    Ale teďka je to docela na pohodu, většinou se celé stádo vypraví do postele okolo deváté (včetně tatínka grinning smiley) což považuji za vrcholný úspěch!

    Měli jsme hodně problém především před několika lety, před nástupem na ZŠ, jak ještě nebyl pevně stanovený režim. Potom jsme dělali rekonstrukce ložnice, kupovali nové matrace (btw. obchod mohu doporučit) a klukům jsme koupili palandy, aby bylo v pokoji dost místa na stolečky...

    Jen teda je problém, že se někdy ruší, když starší slézá z hora eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.