pátek 26. dubna, 02:00 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 15:23
     

    Hezké odpoledne,je teda zima,fouká vitr ale svítí slunce.Ráno jsme měli nulu,ISSIS to jste teda měli opravdu hodně -3.Dostala jsem 5 kaprů tak jsem je naložila na salát,bude se hodit na zvířátka.Zatím se pěkně naloží.ZAMI vypadá to opravdu moooc dobře,úplně si to dovedu představit jak to do tebe zapadlo. spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 18:09
     

    Ahoj holky flower smiley

    Tak už jsme zpátky a teda teplotní šok eye rolling smiley Tam bylo pořád okolo 30st,večer ve 22.00 ještě ukazoval teploměr 26st thumbs down Ještě,že mají klimatizace,bez nich by to nešlo nono smiley

    Moře bylo nádherné,teplé,čisté,mělké thumbs down Já jsem mizerný plavec a vody se bojím tongue sticking out smiley Hlavně vlny jsou nepřítel,ale letos jsem to díky kruhu zvládla i s nima thumbs down Byly asi po dva dny,vždy odpoledne thumbs down

    Jídlo nemělo chybu mls smiley ale mrcha váha tomu nechce rozumět eye popping smiley Nějaké kilo navíc jako bonus jsem si přivezla sad smiley No už se nedá nic dělat,začnu s tím bojovat grinning smiley

    Jinak doufám,že tady je vše v pořádku thumbs down Jaruš už se nám taky vrátí a poreferuje,jak se měla ona thumbs down

    Zatím všem přeji hezký večer flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 18:55
     

    Jéé ahoj MONI zdravím tě!!! Už budeme zase komplet,zítra se vrací JARUSKA. flower smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 19:04
     

    Marti,děkuji love smiley ano, zítra Jaruška a bude to tu zase žít smiling smiley

    Já mám hned na rozjezd celý den,ale už se mi to snad krátí smoking smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 19:09
     

    MONI doufam,že se nám ta váha pohne,budu opět taky dělit.Čím budeš začinat-zv.nebo kyti?? flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 20:35
     

    Ahóój Moni-privezla jsi teplo?? To musel teda být šok -to ti věřím. S kilama si nedělej starosti -ja si taky privezla 1, 5 kg a za tyden až 10 dni delenky jsem se srovnala. To bude v pohodě. Hlavně že se Vám tam líbilo a užili jste si pohodu. love smiley love smiley love smiley.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 06:10
     

    Krásné ráno.

    Tak dnes už není takový mráz. Včera ráno jsem věšela o 1/2 8 prádlo ven a pomalu mi zalezlo za nehty.

    Posnídala jsem kaiserku s pomazánkou a za chvíli vyrážím k městu. K obědu dnes asi rýži s brokolicí. Večer ještě nevím-uvidíme.

     

    Tak zatim. Pááá

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 09:35
     

    Dobré ráno holky flower smiley

    Dnes nemrzne a v noci asi pršelo. Teď je zataženo a možná ještě sprchne, aspoň to tak vypadá.

    Dnes mám zvěř. Ráno pár koleček šunkovýho salámu a sýr a kafe s mlíkem. Na oběd budu mít filé s hokaido. ještě jsem si koupila bílý jogurt do práce a mám tam brokolicovou polívku. Mám noční dnes a zítra, tak to musím vždy vymýšlet co v noci na svačiny. Bez jídla v práci celou noc nevydržím. Mám pak vlčí hlad eye rolling smiley

    Martinovi konečně přiklepli rekvalifikaci na svářeča. U manžela v práci mu dali příslib zaměstnání a s žádostí o rekv. to pracák posílal do Prahy na schvlení. Tento ýden mu to přiklepli, tak byl na pracáku pro papíry na lék. prohlídku, na té byl včera a zanesl to znova na pracák. A od tama mu dají vědět do 14ti dnů, kdy nastoupí do svářečské školy.

    Tomáš tam teď končí kurz na CO, co mu zajistil podnik a za 14 dnů má nastupovat na kurz na nerez, jak Martin. Tak myslím, že nastoupí oba najednou.

    Jestli vše půjde dobře, tak všichni tři budou dělat ve stejném podniku a jen doufám, že se tam nebudou hádat jak koni tak jak doma eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 14:13
     

    Ahoj holky flower smiley

    Děkuji za přivítání love smileytrochu tepla jsem snad přivezla,alespoň za oknem to tak vypadá smoking smileyZachvilku vyrazím koupit nějakou zeleninu,tak to poznám i v reálu spinning smiley sticking its tongue out

    Martino-vyzkouším tu dietu co psala Trina-"Dieta každý druhý den" smiling smileyVčera jsem vyzkoušela dietní den a úplně v pohodě,mám dole kilo a vydržet se to nechalo thumbs downAkorát se tam počítají kalorie,to je trochu zdlouhavější winking smileyDnes ve volném dnu i když se může cokoliv jsem si naordinovala kytičky thumbs downZkrátka ty volné budu mít podle dělenky,tý se nebudu vzdávat nono smileyA vlastně i ten dietní den byl dělený thumbs downDopoledne káva,k obědu hrášek a volí oko,odpo kedlubna a večer jogurt thumbs down

    Dnes sojový jogurt,k obědu halušky se zelím a večer si udělám asi zeleninový salát.Už jsem dlouho zeleninu neměla grinning smiley a je mi po ní smutno grinning smiley

    Jdu něco pouklidit a večer nakouknu flower smiley

    Zatím všem hezké odpoledne flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 14:34
     

    Moniko jsem zvědavá, jaké budeš mít výsledky. Zas je to pro tělo něco nového, tak by to i mohlo fungovat. smiling smiley Doufám, že nás budeš informovat please smiley

    U nás počasí nic moc. Od rána žádná změna. Pořád zataženo. Sice je tepleji než včera, ale sluníčko v koudeli eye rolling smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 14:36
     

    Hezké odpoledne,holky.Počasi opět jak na houpačce,nic moc.Já ležím tak je mi fajn.ISSIS tak to bude dobrý v jedné firmě ne??neboj stejně bude každý jinde,holka taky dělá se mnou na oddělení a je tak velké že se vidíme jen na oběd když třeba za ní zajdu.MONI ta dieta je někde jinde na těhle stránkách??vůbec nevím o jakou jde.JARUSKA je asi někde v letadle už se blíží k domovu.ZAMI tebe taky zdravím.SAMANKA tu taky dlouho nebyla.Kdepak je??? flower smiley nono smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 16:11
     

    Marti nevím, jestli bude každý jinde. Je tam jen jedna dílna. Je to malá firma. Ale Tomáš je věčně někde vyjetý na montáži po republice, takže se tam Martin zatím bude placatit s manželem. smiling smiley Snad se nepozabíjejí eye rolling smiley Doma bych je někdy bacila nejradši něčím já. Jsou jak 2 kohouti na jednom hnoji. eye rolling smiley Jak jeden řekne černý, druhý mu tvrdí bílý a už jsou v sobě. Připadám si mezi něma kolikrát jak smírčí soudce.

    Většinou když se oba sejdou v jedné místnosti, předem je upozorňuju, že jakmile se začnou hádat,přestávám jim vařit obědy a prát grinning smiley grinning smiley grinning smiley Stejně se jednou nechám dobrovolně ohlušit grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 17:48
     

    Hezký podvečer.

    Dnes jsem rano behala po obchodech s odpo jsme vyzvedli vnuky s byli zase jednou hlídací

    prarodiče.

    Moni na tu dietu jsem se taky divala -ale radeji zustanu u dělení. Ale budu rada když poskytneš svoje poznatky.

    Marti -též zdravim .

    Taky postrádám Samanku a Lentilka už nechodí.

    Jaruška už se nam taky brzo vrátí.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 17:52
     

    Issis -tohle všechno znam. Když byly holky doma-to jsme bydleli v kravině co bylo okolo krav. Hádaly se jak psi a když Andrea prijela z intru domu Markéta demonstrativne odchazela

    A teď jedna bez druhy nedaji ani ranu a každý den si volaji grinning smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 18:36
     

    Zami akorát že u nás se hádá manžel se synem.Oni se nemůžou dohodnout, páč jsou oba stejně praštění a ani jeden neustoupí a oba chcou mít poslední slovo. Když jim to říkám, tvrdí, že to není pravda eye rolling smiley Přitom jsou povahově jak přes kopírák. Tomáš ten je jiný, ten si vyslechne, odkýve, myslí si svoje a udělá si to po svým až hlavní prudič odejde. grinning smiley grinning smiley Ten je po mě spinning smiley sticking its tongue out

    To manžel je přesvědčený o svojí pravdě, i kdyby mu 100 lidí tvrdilo, že je to jinak, stejně nepřizná chybu a Martin místo aby moudře ustoupil a myslel si své, tak ho bude přesvědčovat, že nemá pravdu a budou se hádat o ho.ně třeba hodinu. By mě z nich kolikrát jeblo smiling smiley Fakt ti chlapi jsou vesměs všichni prdlí eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.