pátek 26. dubna, 02:24 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 18:43
     

    ISSIS ty jsi teda makala ................... thumbs down thumbs down

    MARTÍ, už víš, jak ti to dopadlo? .................... love smiley love smiley

    Chybí mi tu Lentilka a Vajajka. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley.............. love smiley love smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 19:57
     

    Ahoj holky. Tak dnes ještě u nás bylo hezky. Dodělala jsrm tu skalku a pak jsme jeli k mestu po úřadech. Udělala jsrm si radost koupila jsem si na chladné zimni noci povlečení z mikroflanelu . Je to takové heboučké.

    Martí jak ti dopadlo vyšetření?

    Issis to jsi si tedy mákla -pojedete na ten prodloužený víkend? Uzijte si to.

    Jaruš -preju hezkou dovolenku.

    Taky mi chybí Vajajka, Lentilka a Samanka tu už taky dlouho nebyla.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 07:36
     

    Krásný den.

    Nikde nikdo.

    Posnídala jsem kousek nivya 2 plátky sýra. Potřebuju nakopnout- tak jsem si dala kávičku s našlehaným mlékem a posypaný skořicí a přemlouvám se abych začala pracovat. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 08:40
     

    Dobré ránko dámy flower smiley

    U nás dnes zataženo, sluníčko nikde a dost citelně se ochladilo thumbs up No ale zatím neprší, tak pořád je to dobrý grinning smiley

    Piju coffe smiley, dnes po dvou dnech kytek konečně s mlíkem thumbs down Na oběd budou uzená kuřecí stehna s pečenou řepou, Martinovi k tomu rýži. A na zítra a sobotu udělám plecko na cuketovém leču a k tomu si už přílohu dodělají. My zítra odjíždíme s chlapem do té Moravské Třebové.

    Jestli nebude pršet do té doby, než včil dopiju kafe, tak jdu do lesa na houby. Akorát teda už nevím, co s tím udělám, jestli něco najdu. eye rolling smiley eye rolling smiley Mrazák mám plný hříbků a sušit už taky nechci. grinning smiley Asi je dám zas manželové tetě, ona bude ráda.

    Marti jak ti dopadlo to vyšetření?

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 09:09
     
    jarka.jpg

    Ahojky, přeju krásný pohodový den.......................... flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    U nás je 10C, docela chladno, ale zatím neprší. Popíjím coffe smiley , manžel už začíná mít cestovní horečku grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Má pocit, že jsme něco zapoměli eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley .

    Tak se s Vámi loučím ozvu se až 27. září . 26.9. se v noci vracíme.

    Posílám foto, kdyby jsme se nevrátili, aby jste věděli s kým jste si tu psaly............... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Papa love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 09:13
     

    Dobré ráno,i když podmračené,prý už všude kolem prší tady zatím ne.Holky střeva vevnitř dobrý ale mezi tenkým střevem a tlustým mám ještě zánět.Tak ještě 30.9.jdu na mag.rezonanci.Tak budu jestě jednou pít ten dobrý nápoj,fuj fuj...32 krat jsem byla na velké holky to bylo dílo.Včera jsme se stavěli v lidlu,tak jsem si koupila tu olivovou a rajčatovou pomazánku jak říkala JARUSKA tak jsem na ní zvědavá!!ISSIS užijte si s manželem vikend v pohodě,sice má být škaredě ale vám to určitě nebude vadit viď???JARUSKO ty se tak máš už je to tady viď???tam bude nádherně!!!!ty naše holky jsem už fakt vůbec nechodí,to je fakt škoda.ZAMI tak to tady budeme o víkendu asi fakt úplně sami viď???Ještě taky chceme jít do lesa,když nebude pršet teda.Prý už přestávaji růst,tak jsem zvědavá,ISSIS napiš co si našla!!! flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 09:15
     

    JARUSKO hezkááá,úplně takhle jsem si tě holka představovala!!!!!!!!!! thumbs down

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 11:05
     

    Júúú Jaruš - jsi kočina!!!!

    Pozdravuj moře a užij si teplíčko. flower smiley flower smiley flower smiley

    Martí je to sice na figu lítat po doktorech , ale aspoň se vše vyjasní a budeš mít klid.

    No počasí je tedy už i u nás zatažené a dušičkové- no a až začne pršet- BRRR

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 11:07
     

    ISSIS, už jsem tu opravdu naposledy. grinning smiley grinning smiley Užij si krásný víkend, už si taky zasloužíš trochu vysadit a odpočinout si... love smiley love smiley love smiley MARTÍ, jsem ráda, že jsi dopadla alespoň takto, je vidět, že už bude líp love smiley love smiley love smiley love smiley .

    Tak holky ahoooooooooooooooooooj love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 12:30
     
    p9110011.jpg

    Jaruš já čočím eye popping smiley eye popping smiley ty si kočka thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downTož když už víme jak vypadáš, tak ne aby si tam zůstala a vyflajzla se na tu naši zimu, jasný? nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Pěkně si napiš do sešitku heslo - navrátil a fotečky - na ty jsme taky hodně zvědavé please smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    Marti no, hlavně, že to není nic horšího. Víš aspoň na čem seš a zánět se určitě vyléčí. thumbs down thumbs down thumbs down Hlavně aby ti už bylo líp smiling smiley smiling smiley

    Tady už taky prší. Začalo když jsem byla v lese, tak jsem přišla domů jak zmoklá slepice, ale s plným košem. Byla jsem na místě, kde chodím sbírat suchohřiby a ty sem i našla. Začínají růst václavky a našla jsem i bedle eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Bedle jsem tu neviděla snad 10 let. eye rolling smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 13:48
     

    ISSIs no to je paráda,teď tě pobavím,bedly vůbec už nesbíráme,dvakrát jsme měli řízek a moc je nemusíme co těch jsme tam nechali???a co z nich děláš ty??? Václavky nesbírame,pořád nevíme který to jsou.Možná tam taky rostou.To jsou ty na tom tácu??JARUSCE bych vůbec nehádala tolik kolik jí je viď?? flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 14:03
     

    Issis- to je úrodička.

    My byli v úterý- našla jsem plný košík praváků. Našli jsme nové místo, kde rostou. O václavkách neště nevím jestli u nás rostou, každopádně se na ně těším - nejlepší guláš jaký jsem kdy jedla je z václavek.

    Užij si prodloužený víkend a zhlédni tu mumii v tom muzeu- tak poreferuj jaká je.

    Přeju hezkou dovku i Monče- nevím jestli nakoukne před odjezdem.

     

    Martí opravdu tady budeme na víkend sami- já o víkendu PC nepouštím a tak komunikuju jen z mobilu. Proto občas mívám nejaké překlepy.Ještě na víkend nemáme žádné plány - možná pojedeme do Polné na mrkvancovou pouť, ale to záleží na počasí.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 14:06
     
    rps20140911_140653.jpg
    Další fotografie:

    Naše úterní úroda hub.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 14:08
     

    Marti václavky jsou na tom kulatém tácu. Děláme z nich guláš thumbs down Bedle udělám chlapům dnes jen tak na kmíně. Nechce se mě s tím obalovat eye rolling smiley a jim je to jedno. Nechala jsem si jich jen pár a václavky. Zbytek jsem dala tetě, byla ráda. Prý si bedle a růžovky udělají večer a sucháče dá do mrazáku. Bych na ty hřiby potřebovala ještě jeden mrazák grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    U nás jsem bedlu neviděla snad 10 let. Dřív jsme je sbírali hodně. Teď v posledních letech sbíráme růžovky místo bedlí. Ale letos roste snad všechno co existuje. Není pomalu v tom lese kam šlápnout. Všude samá houba. spinning smiley sticking its tongue out Takovou invazi hřibů všeho druhu jsem snad ještě nezažila a to jsem vášnivý houbař grinning smiley

    Jaruška je kočka thumbs down thumbs down Vypadá hodně mladě a sluší jí to.thumbs down

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 14:39
     

    Ahoj holky flower smiley

    Tak Jaruška už je na cestě za teplem love smiley

    ISSIS-taky bedly nesbíráme,nemáme je rádi nono smiley Když jsem je obalila,měli jsme pocit,že jíme jenom strouhanku tongue sticking out smiley

    Přeju Ti hezký prodloužený víkend thumbs down

    MARTI-Tobě přeji,ať se zbavíš zdravotních potíží thumbs down bylo by asi už načase,že jo love smiley

    ZAMINO-děkuju,dovolenou si snad užijeme smoking smiley coffe smiley

    U nás krásně,svítí sluníčko a vypadá to,že je teplo thumbs down Dnes jsem v práci naposledy,zítra mám volno a musím zabalit thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.