pátek 26. dubna, 05:44 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Cyklo oblečení

Datum: 31.07.2011 18:27
 

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce?

Josefína

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 02.01.2012 13:21
     

    Ahoj, dřív jsem jezdila taky jen v tom co bylo po ruce, ale ted uz jezdívm v kloudném cyklo oblečení. mam svoji značku...a je to mnohem pohodlnější winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cyklo oblečení

     
     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 02.01.2012 14:06
     

    Na ostro grinning smiley haha..tak to nevim jestli je nejlepší smiling smiley. Ale tak každopádně teda je lepší asi kloudné oblečení smiling smiley .. tak ted mám zas dilema jakou značku....aby bylo kvalitní...Rogelli o tom jsme taky slyšela...ma s tim ještě někdo nějaké zkušenosti? nebo s nějakou jinou značkou ?

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 02.01.2012 17:52
     

    Od rogelli má hodně sportovních věcí přítel. On taky často jezdí na kole a chodí na běžky. Vyhovuje mu to zřejmě, ještě nepřešel na jinou značku grinning smiley .. Já mám zase věci spíš od alpine pro a nebo hannah. Takže tyhle jediný Ti můžu doporučit :-)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 02.01.2012 23:10
     

    Josefíno, jsem na tom stejně.. grinning smiley grinning smiley, ale je fakt, že na spoďárech dost záleží..Co se týká značky, většinou budou hodně na stejné úrovni a taky co komu vyhovuje. Já třeba upřednostňuju craft, hlavně trika, mikiny...třeba moira mě vůbec neoslovila, není mi příjemná, jinej na ni zase nedá dopustit.....

    Letos jsme ještě neodložila kolo do sklepa, stále se dá v pohodě vyrážet.., jak jste na tom vy?

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 05.01.2012 11:21
     

    smiling smiley tak třeba zkusím něco od Rogelli..dívala jsem se na ty jejich stránky a líbi se mi ... ani cenově to není hrozné. S tim kole jsem na tom dost podobně..letos je počasí takové,že se i ted dá vpohodě jezdit na kole grinning smiley ... žádná zima neni...takže sportu ku zdraví smiling smiley grinning smiley směle na kolo i v lednu grinning smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 05.01.2012 22:42
     

    ...no já jsem si nakonec v tchibu ve slevě objednala cyklokalhoty, páč v těch původních už se fakt nedalo, textilie sotva držela pohromadě. spousta lidí tchibo vychvaluje na sportovní a různé typy termoprádla apod. no kalhoty jsou tak-tak, nesmím přibrat!!!!! hahaha to bude po vánocích umění sundat tod dolůconfused smiley

     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 06.01.2012 09:49
     

    já mám cyklo věci z Lidlu...za slušný peníz a nemůžu si je vynachválit mám cyklo gaťky+ triko a teď jsem si tam koupila i kalhoty na běžky thumbs down

     
  • Autor: Jurek7
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 09.01.2012 10:23
     

    Ahoj, tak zezačátku to bylo taky v tom co jsem doma našel grinning smiley...ale ted uz asi rok jezdím v normálním cyklo oblečení....ja mam teda konkretné od Rogelli dresy a kalhoty...a jsem spokojen. Co se týče ježdění na ostro, taky jsem o tom dost slyšel,ale asi bych to rači nezkoušel grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 09.01.2012 15:26
     

    Neboj se toho, znám tři skoro "profíky" , tím skoro myslím to, že jezdí pouze amatérské závody a jinak než za naháče pod cyklistickýma kalhotama a s indulonou v ruce, na to nelezou!! grinning smiley

    Přiznám se, že když ty přiléhavé oblečky a ještě naostro vidím, těžko se bráním smíchu, ale je-li to ve prospěch věci... winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.01.2012 15:27)
     
  • Autor: Jurek7
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 17.01.2012 10:12
     

    JA jsem taky pro Rogelli..značka se mi líbi..vyhovuje mi a jak rikas je cenově dostupná.nijak předražená..myslim že je to taková "akorát značka" mě naprosto sedísmiling smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 18.01.2012 15:21
     

    PEtro: grinning smiley ještě na jinou nepřišel grinning smiley to zní dobře...takže ty pro tu značku asimoc nejsi ze...Hannach taky znám trošku a Alpine pro je taky dobrá značkasmiling smiley ..něc musím zkusit už grinning smiley

     
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.01.2012 09:44
     

    Koukám, zajímavá diskuze, to se musím přidat grinning smiley, ježdění na ostro jsem osobně vyzkoušela dvakrát a teda moc mě to nenatchlo, spíš jsem se cítila divně ... asi svůj vlastní pocit prostě. Ale nic proti tomu nemám grinning smiley Jinak je fakt, že o helmách tu třeba nemluvíte...jezdíte s něma? Nebo na to kašlete? Mě helma docela vadí :/ ... ale je potřeba ... No když jezdím delší trasy, tak si ji rozhodně beru...ale na takove ty kratší nee..Jinak cyklo oblečení mam od Alpine pro...a ted na vánoce jsem od přítele dostala dres od Rogelli a jsem natšená smiling smiley Tak už se těším až bude jako a budu moct kloudně zas někam vyrazit smiling smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.01.2012 11:16
     

    Takze Rogelli grinning smiley tak ja teda nevim...smiling smiley někdo je pro nekdo ne..asi budu muset vyzkouset sama...ale oblečení vypada dobresmiling smiley
    Jo tak helma je potreba určite..nikdy nevís co se stane i kdy jede jen treba 1km...lepší je porad mit ji na sobě ....a kam třeba takle jezdíte na vylety? kolik km ?

     
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.01.2012 09:01
     

    No ja od Rogelli mam teprv ted na vánoce neco, eště jsem to pořádně nevyzkoušela. Ale myslím si, že to bude ok...vypdá krásněsmiling smiley....Ale asi fakt bude lepší, když si to vyzkoušíš...tady si můžeš přečíst cokoli...ale o tom jak to doopravdy je, se přesvědčíš nejlépe jen ty sama.

    No ja jezdím jak kdy..podle nálady nebo když se naplánuje nějaká trasa..třeba hrozně ráda jezdím na ruzné zříceniny....to jsou parádní výlety...a krásné fotkysmiling smiley...takze někdy to je třeba10km a nekdy 60km atd grinning smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 25.01.2012 08:52
     

    To je pravda no. Musím to vyzkoušet sama..to poznám nejlíp smiling smiley ... Tak já to nějak pořešímsmiling smiley ... Jo vylety na zříceniny můžou být super smiling smiley taky vyzkouším....ja zatim jezdila max tak 30km...a vetsinou o víknedu smiling smiley .. Musím napravit a zapracovat na sobě smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.