úterý 20. srpna, 06:02 Svátek má Bernard
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: Katerinka
Status: nováček

Co s dětmi v Praze?

Datum: 08.10.2013 17:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat všech přítomných rodičů, jestli nemáte nějaké tipy na to, kam zajít s dětmi o víkendu v Praze? :-) Nechce se nám vyjíždět každý víkend někam mimo město, je to přece jenom dost časově náročné – než dětem zabalím, všechno nachystám, než tam dojedeme, znáte to :-D Tak bych uvítala nějaké nápady na akční zábavu v rámci města. Díky

Komentáře a názory

• Autor: hespa
    Status: expert

Re: Co s dětmi v Praze?

Datum: 08.10.2013 23:10

Kromě ZOO, Království železnic na Smíchově.[www.kralovstvi-zeleznic.cz] Byla jsem tam nedávno s 3letou vnučkou.

Tohle na mne vyskočilo po zadání Co s dětmi v Praze [www.cosdetmi.cz] Myslím, že je nabídka dost pestrá.

[www.kamaradske-hry.cz]

[www.kudyznudy.cz]

[www.dollsland.eu]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (08.10.2013 23:15)

• Autor: Reklama

• Autor: Katerinka

Datum: 09.10.2013 12:36

Děkuju za vaše nápady. Mám dvě holky, takže s železnicemi si nejsem jistá, nicméně je mi jasné, že na internetu se toho dá spousta najít přes vyhledávač, ale chtěla jsem se spíš zeptat, co máte jako rodiče vyzkoušené a na nějaké osobní tipy :-) My s našima holkama třeba moc rády chodíme cvičit do galerie Harfa do takové herny a tělocvičny pro děti :-) mají tam programy pro různé věkové kategorie, takže se zabaví obě a jsou tam moc milí lektoři :-) jo a pouští jim a zpívají s nimi jednoduché dětské písničky v angličtině, což se mi teda moc líbí :-)

• Autor: Anavi

Datum: 09.10.2013 13:06

Ne, že bych nějaké to doporučení nečekala už na začátku grinning smiley

• Autor: Katerinka

Datum: 10.10.2013 16:15

Dobrá, příště nebudu psát vůbec nic... Nevím, na co tady je diskuzní fórum, když si tu člověk nesmí ani dovolit svobodně říct svůj názor...

• Autor: hespa

Datum: 12.10.2013 00:09

Katerinko, byla jsem na těch mašinkách s 3letou vnučkou a moc se jí tam líbilo. flower smiley

• Autor: nelina
    Status: začátečník

Datum: 24.05.2015 22:24

o víkendu jsme byli v bazénu v Praze na Chodově a moc se tam dětem líbilo.Je tam i tobogán a bylo to fajn.Posílám odkaz kdyby ses chtěla podívat.[www.aquasportclub.cz]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nelina (24.05.2015 22:26)

• Status:

Datum: 04.06.2015 08:38

souhlas také tam rádi chodíme. Navíc je to jistota, když nevíme co s dětma a teď jak jsou ty horka to je jistota smiling smiley .

• Status: začátečník

Datum: 01.11.2016 12:04

Dobrý den, my jsme si našli na [slevys.cz] projížďku po Vltavě. Máme dva kluky, 2 roky od sebe, takže byli naprosto nadšení. Zkuste mrknout, určitě tam něco takového najdete. smiling smiley

• Status: začátečník

Datum: 14.04.2017 16:58

Zdravím, zkuste se mrknout [www.venkazdyden.cz], je tam mapa dětských hřišť, u kterých jsou i fotky a základní info o tom, co tam najdete, takže si můžete vybrat to, kde si vaše děti nejvíce vyhrají. smiling smiley

• Autor: Dasenaak

Datum: 13.07.2017 09:41

Dobrý den, myslíte, že je laser game vhodné k oslavě narozenin? Případně co jiného, byste mi doporučili? Syn bude mít 15 let a chtělo by to něco originálního. Bydlíme v Praze. Předem děkuji za tipy :-)

• Status:

Datum: 14.07.2017 13:51

My jsme slavily narozeniny v Laser game galaxy aréně v Praze. Je to jedna z nejlepších heren, kde jsme byli. Domluva tam je skvělá a personál moc milý. thumbs down

• Autor: Dasenaak

Datum: 15.07.2017 21:14

A je lepší udělat rezervaci při větším počtu lidí?

Asi nás nebude málo grinning smiley

• Status:

Datum: 18.07.2017 21:04

Já většinou rezervuju dopředu, je to jistější a zabere to minutku, mrkni tady [rezervace.lasergamegalaxy.cz]

Podobné příspěvky
Diskuze: Novoročenka Rady a tipy na dovolenou s m.. Pohádky před spaním

Protože se mi na Weeku nepovedlo najít speciální místo na novoroční přání a nepřipadlo mi vhodné s něčím takovým zaplevelovat ostatní diskuse, tak jse

Autor: Ram - 28.12.2009 10:43
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 28

Dobrý den   Jedeme s manželem a dětmi poprvé na dovču. Dětem je 3 a 5 let. Jedeme autem na sever Itálie. Nějaké rady a tipy, co vzít sebou nebo

Autor: hrubina - 26.07.2016 10:51
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 6

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Adresář: http://www.joblist.cz http://navylet.net  

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.