pátek 26. dubna, 13:33 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 17
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 21:34
     

    Pozor, neplést Kulhánka a Stmívání, oboje je o upírech, ale Kulhánek rozhodně není teenagerská romantika, naopak, krev stříká, vnitřnosti se sypou... grinning smiley

    Jajo, já se obávám, že ti nepomůžu sad smiley Tenhle druh literatury není vůbec můj šálek čaje a ani mě nenapadá žádná alternativa...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 21:44
     



    Galad_Elen napsal(a):

    Pozor, neplést Kulhánka a Stmívání, oboje je o upírech, ale Kulhánek rozhodně není teenagerská romantika, naopak, krev stříká, vnitřnosti se sypou... grinning smiley

    uáááu, tak to se těším grinning smiley , nejlepší je to číst před spaním, to jsou pak dobrý sny eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.01.2014 21:55
     



    jaja99 napsal(a):

    Galad SOS čítávala jsem ráda, ale moji autoři asi zestárli a vůbec nerozumím tomu co čtete, třeba úpíři by mě tedy vůbec nezajímali, v podstatě nevím co bych z toho nového mohla číst. Moji autoři jsou Saul Below, Irving, Erica Jongová, Philip Rott a podobní. Co bys mi doporučila z té dnešní literatury.

    Jáji , tvoje oblbené autory neznám, ale četla jsi Joy Fieldingovou ... ? Zkus se po ní podívat, píše teda o ženách, ale rozhodně to není červená knihovna..

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 17:20
     

    tak jsem byla v knihovně a žádnou Aristokratku mi nenašli - neví co mám na mysli / já konečně taky moc ne / půjčila jsem další tři bichle Prodavače ostatků od Vondrušky a lezu do postele číst . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 17:39
     

    Zde: [neoluxor.cz]

    kaaj napsal(a):

    tak jsem byla v knihovně a žádnou Aristokratku mi nenašli - neví co mám na mysli / já konečně taky moc ne / půjčila jsem další tři bichle Prodavače ostatků od Vondrušky a lezu do postele číst . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 18:37
     

    dík moc -- flower smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 18:50
     

    Poslední Aristokratku jsem si stáhnul jako audio knihu - nesmím si k tomu lehnout, nebo ....................chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 19:53
     
    tak63 napsal(a):

    Poslední Aristokratku jsem si stáhnul jako audio knihu - nesmím si k tomu lehnout, nebo ....................chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

    Já též ... ale já bych si ji chtěla přečíst ...

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 21.01.2014 21:53
     



    jaja99 napsal(a):

    Galad SOS čítávala jsem ráda, ale moji autoři asi zestárli a vůbec nerozumím tomu co čtete, třeba úpíři by mě tedy vůbec nezajímali, v podstatě nevím co bych z toho nového mohla číst. Moji autoři jsou Saul Below, Irving, Erica Jongová, Philip Rott a podobní. Co bys mi doporučila z té dnešní literatury.

    Jájo, moc neporadím, Irwinga nemusím, ostatní confused smiley , možná Hespa by věděla. Četla jsi Irwing Shaw Tomu dala, tomu víc a 2 díl. Tomu málo, tomu nic ? Taky už to není zrovna nové, ale myslím, že by se ti to líbit mohlo (jestli seženeš ovšem),

    Kaaj, Vondrušku mám přečteného od nás z knihovny celého, jsou to velice čtivé knížky. Taky mám ráda historické od Zuzany Koubkové a Jiřího Hanibala (zatím jich napsali jen pár, ale čtou se také pěkně).

    Vyloženě oddychovka jsou kočičí krimi od L.J.Braun - třeba Kočka, která uměla číst pozpátku, je toho dost dílů a všechny začínají Kočka, která ....

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 22.01.2014 00:46
     



    jaja99 napsal(a):

    Galad SOS čítávala jsem ráda, ale moji autoři asi zestárli a vůbec nerozumím tomu co čtete, třeba úpíři by mě tedy vůbec nezajímali, v podstatě nevím co bych z toho nového mohla číst. Moji autoři jsou Saul Below, Irving, Erica Jongová, Philip Rott a podobní. Co bys mi doporučila z té dnešní literatury.

     

    Jájo, co třeba Dan Brown, Šifra mistra Leonarda? Loni vyšla nová navazující kniha Inferno ... obě jsou pěkné. coffe smiley

    Nebo Hrůzy lásky (Jean Dutourd), čtivé jsou i knížky Lee Childa. Zajímavá je Pianistka (Elfriede Jelineková), ale na tu musí mít člověk náladu, není to oddechové čtení.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (22.01.2014 01:11)
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 22.01.2014 07:19
     

    Jen opravím, že mezi Šifrou a Infernem jsou ještě Andělé a Démoni a Ztracený symbol.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 24.01.2014 17:13
     

    Dago, tak jsem koukala v okolí v několika knihách a Dárek nikde neměli..

    Trino dík za tip na Robb...Já už z obsáhlé eknihovny přečetla vše co jsem chtěla a zatím jsem se nedokopala prohlídnout ostatní autory co vlastně píšou.. Zjistila jsem, že mám asi 20 dílů..začala jsem Smrtící nahotou..je to čtivé..tak mám zase na chvíli vystaráno..

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 25.01.2014 20:52
     

    Lado, jj, Robb je super a taky je skvělá Linda Howard, nevím, jestli jsem ji tu už nezmiňovala. Nejvíc se mi od ní líbila knížka Dokonalý muž, je tam detektivní zápletka, vtip, troška erotiky, no prostě perfektní grinning smiley

    A pak ještě dost dobře píše Tana French (taky detektivky), jsou to tak strašně tlustý a velký bichle, ale je to přečtený hned, protože je to skvěle napsaný thumbs down .

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 25.01.2014 21:24
     

    Dnes jsem si půjčila Federico Andahazi Anatom, ale ještě to nečtu, začnu za chvíli winking smiley coffe smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.01.2014 18:38
     

    Tak jsem dočetla Anitu pětku - Krvavé koleno a na nějakou dobu tuto sérii odkládám. Musím přečíst 2 knížky, co už fakt musím vrátit do knihovny: Sue Grafton - V jako vendeta a Bertrice Small - Zakázané radosti - neznáte někdo? Zatím se mi to zdá jako klasickej román pro ženy a to já zas tak moc nemusím. Jestli tam nebude nějaká detektivní zápletka (aspoň jedna vražda by stačila grinning smiley ), tak to nebude nic pro mě. Zatím je to moc sladký nono smiley

    Taku, jak pokračuješ? U jakýho jsi dílu??? smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.