pátek 26. dubna, 19:36 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: imunita

Co na posílení imunity?

Datum: 31.07.2007 10:35
 

Děti jsou pořád nemocné, nejčastěji nějaké rýmy a kašle. Berou vaše děti třeba pravidelně nějaké vitamíny?

My jsme zatím dávali jen Echinaceové kapky, ale asi to moc nepomáhá.

Nedávno jsem objevila toto:

(je pravda, že když jsme to brali s manželem, tak jsme ani v období chřipek neměli žádné zdravotní problémy. Ale nevím, jak takové tablety dostat do dítěte... sad smiley .)

[www.prozdravi.cz]

[www.prozdravi.cz]

[www.celostnimedicina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 11
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.11.2009 01:25
     

    Ivčo jdi do toho. První dojem nic moc, ale teď už jsem téměř závislák-už ani nestrouhám jen nožem nakrájím tenká kolečka, maličko přisladím a je hotovo. Krásně to prohřeje celé tělo. V zimě si s Jájou hodně vaříme místo kafe.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co na posílení imunity?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.11.2009 06:43
     

    Zázvor je fakt základní léčivo Asiatů, jako nápoj i do zahřívacích koupelí. Je hodně palčivý, hlavně ten čerstvý, tak se s ním musí zacházet opatrně, ale pomáhá a chutná taky dobře. Já si kupuji v době chřipek kandovaný v prodejnách zeleniny nebo zdravé výživy, pak želatinové zázvorové bonbony v zeleninové prodejně Vietnamců, a samozřejmě ten čerstvý. Dělám z něj čaj nebo ho nastrouhám a smíchám s medem a citronem - užívat po lžičkách. Věra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 10.11.2009 09:23
     
    Hm...zazvor tolerujem ako zlozku koreninovych zmesi - ale inak som uz svoj nazor vyjadrila minule - ziadne liecive zazvorove kury uz nikdy NEEEE! spinning smiley sticking its tongue out
    -----------------
    A toto urcite poznate - Actimel - z reklam, kde v jednom kuse utoci na nase " dokonale travenie"..a robi zazraky s nasim imunitnym systemom..
    A tu zrazu eye popping smiley ...babkin gulomet!angry smiley - je to v podstate len obycajny jogurt!
    [medialne.etrend.sk]
     
  • Autor: hermik229
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 14.11.2009 12:09
     

    flower smiley Také jsme se synem řešili tento problém. Od 1.tř (dnes je v 5.tř) jsme byli každý měsíc, během školního roku, doma s nachlazením. Vyzkoušeli jsme snad všechno možné, vyhledali jsme i léčitele, ale pokaždé s nic moc účinkem. Dnes máme zatím po problému, od začátku šk.roku ani jedno nachlazení. Dala jsem na doporučení své kamarádky, která mne odkázala na stránky www tečka snama tečka cz lomeno ewelina lomeno pruzkum, kde jsem si vyplnila dotazník ohledně zdraví syna a běhěm asi dvou dnů nás kontaktovala velice milá paní, která nám doporučila InClever. Syn ho bere již třetí měsíc a jsme maximálně spokojeni. Syn je celiatik, což nám u nutričních doplňků vždy komplikovalo situaci, ale tento doplněk mohou i celiatici i diabetici. Určitě bych vám všem ale doporučila vyplnit si nejprve ten dotazník, protože kamarádky dcerka má další zdravotní problémy a byly jí doporučeny k InCleveru ještě další doplňky a také jsou velice spokojeny. Neváhejte vyzkoušet, já jsem nadšená !!!!!! Přeji všem hodně zdravíflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: vrana
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 16.11.2009 12:30
     

    zázvor zázvor zázvor

     
  • Autor: vrana
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 16.11.2009 12:30
     

    a wobenzym!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 16.11.2009 13:27
     


    Anavi napsal(a):

     

    suee napsal(a):

     

    jaja99 napsal(a):

    Zázvor??? Můj nejmilejší čaj, čím silnější tím lepší coffe smiley thumbs down


    Od včera také mé oblíbené pitíčko grinning smiley teda hlavně při nachalzení eye rolling smiley

    Fakt to funguje??? Dneska mi to zrovna radila kolegyně... a´t si koupím čerstvý zázvor, strouhnu trochu do hrníčku a zaleju horkou vodou. Že je to prý trochu trpké, ale na nachlazení geniální... no, když si představím tu chuť, nevím, jestli se odvážím confused smiley


    Ivo já k tomu taky měla vždy odpor, ale vyzkoušela jsem a fakt super. taky pouze nakrájím asi 5koleček z čerstvého zázvoru, zaleju horkou vodou a ještě po vyhladnutí dochutím medem a citronem. Pak už rychle popíjím aby mi to nestihlo vystydnout a je to mnamka! mls smiley a léčí!

     
  • Autor: dexinka
    Status: nováček

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 17.11.2009 14:11
     

    Dobrý den, z vlastní zkušenosti a při práci s medicínou a dětmi, jsem se dostala k Biologickému zinku. Zinek je slaďoučký dětem moc chutná, bez vedlejších účinků a bez chemie, to je moc důležitéthumbs down Obsahuje ještě hořčík. Dále ještě je důležitý vápník. Máme výborný na iontové úrovni vstřebatelnost 95-98%. V lékárnách nekoupíte. Spirulina : preparát o 90% lepší než náše vitamínové doplňky z lékáren- bohužel chemické. Preparát na udrření imunity dětí z ovoce a zeleniny. Výýýborný. Mohu zaslat na dobírku.

    Biologocký zinek: 240Kč 60tablet

    Dětský vápník : 600Kč 10 sáčků ( stačí 1/3 nebo 1/4 denně)

    Spirulina : 576Kč 100 tablet

    ...ceny jsou s 25% slevou, další slevy jsou podle oběru a to až do výše 49%. Peníze zasíláme na účet. Je to odměna za vaši důvěru a těší nás. Opravdu pomůže. Imunita je ve střevech....výborná je i detoxikace- vyčištění organismu. S pozdravem Dana. P.S. Přikládám soubor dalších onemocnění, které léčímeflower smiley

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 26.11.2009 23:09
     

    eye rolling smiley Zdravím chtěla bych se podělit o informace se všemy na posílení imunity .Jde o přírodní produkt Ok Alfa .

    Chcete-li se dozvědět vice pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

    [okg-zdravi.webnode.cz] coffe smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 26.11.2009 23:17
     

    Tady je to jak v reklamní kanceláři eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.12.2009 14:44
     

    Z FKSP jsme dostali poukázku na vitamínové doplňky (místo tradiční kolekce) grinning smiley Takže jsem už druhý rok vyzvedla dětem Marťany. Stejně je ovšem nejlepší jablko či paprika. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 02.12.2009 17:39
     

    My teď v práci dostali od šéfové Preventan, ale nejdřív jsem si prostudovala příbalový leták a pak jsem teprv kývla, že si ho teda vezmu. Ale jestli je to k něčemu dobrý nevím, poznám. winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co na posílení imunity?

    Datum: 05.12.2009 02:17
     

    V Receptáři (televizním i v časopise) se objevil návod na silný protichřipkový prostředek. Smíchá se trochu čerstvě nastrouhaného křenu s citronem a lžička této kašičky se převaluje v ústech (co člověk vydrží) a pak se to spolkne. Ještě jsem to nezkusila, ale chystám se na to. Věřím, že to chorobu vyžene, protože to musí být fakt síla. Jestli pokus přežiju, tak poreferuju. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Eveluška

    Wobenzym

    Datum: 28.01.2010 21:47
     

    Asi nejvíce se osvědčil Wobenzym. 2 krát do roka kúra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Krista

    Re: Wobenzym

    Datum: 04.02.2010 18:41
     

    Taky užívám wobenzym už posledních asi pět let a jsem dost odolná smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.