sobota 27. dubna, 06:56 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Chripka -ockovani

Datum: 03.11.2009 13:11
 

Uvazovali jste o tom? Myslim proti te mexicke neboli praseci nebo jak tomu vselijak rikaji.

Lide jsou ted pekne nejisti a nevedi, co maji delat. Nejdriv vsude ockovaci latku kritizuji kvuli (i smrtelnym vedelejsim ucinkum), ted se zase v mediich pritvrzuje a poukazuje se na umrti udajne zdravych lidi, kteri se nedali ockovat.

U nas v Bavorsku uz je 8000 pripadu, ale umrti snad dve.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Chripka -ockovani

    Datum: 03.11.2009 20:35
     

    Didi, v Čechách se počítá jen s očkováním nejrizikovějších skupin - chronicky nemocných, zdravotníků, těhotných...., ale vakcína ještě nedorazila do ČR.

    Já mám v lednici vakcínu proti normoš chřipce, ale musím ještě 2 -3 týdny počkat s aplikací, protože mám v sobě právě čerstvou dávku botoxu. Do té doby si snad vědci udělají jasno, jestli očkování proti běžné chřipce zvyšuje riziko onemocnění prasečí chřipkou či nikoli.

    smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chripka -ockovani

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Chripka -ockovani

    Datum: 04.11.2009 08:02
     


    Otazka napsal(a):

    Didi, v Čechách se počítá jen s očkováním nejrizikovějších skupin - chronicky nemocných, zdravotníků, těhotných...., ale vakcína ještě nedorazila do ČR.

    Já mám v lednici vakcínu proti normoš chřipce, ale musím ještě 2 -3 týdny počkat s aplikací, protože mám v sobě právě čerstvou dávku botoxu. Do té doby si snad vědci udělají jasno, jestli očkování proti běžné chřipce zvyšuje riziko onemocnění prasečí chřipkou či nikoli.

    smiling smiley


    Aha. Tady snad muze kazdy, kdo chce, ale moc jich nechce. Vcera uz to zase korigovali, ze ta udajne zdrava zena byla prece jen nemocna. No ale u nas (rodina)zatim prevazuje k ockovani negativni postoj, i kdyz jsem z toho lehce nervozni, ani se mi nechce cestovat po Nemecku.Cheli jsme si udelat vylet na par dni do Berlina do toho tropickeho raje a ukazat klukovi mesto,ale vykaslu se asi na to.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Chripka -ockovani

    Datum: 04.11.2009 09:47
     

    Já jsem se nikdy proti chřipce očkovat nedala, ani když to podnik nabízel zdarma, a chřipku jsem neměla ani nepamatuju, vždy jen vizory, záněty průdušek, angínu a tak, ale proti tomu to očkování stejně není...a neuvažuju o něm ani teď kdy hrozí ta prasečí, myslím si, že se kolem toho dělá zbytečně velký mediální humbuk...samodřejmě že to riziko nákazy je, ale u normální chřipky taky...

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Chripka -ockovani

    Datum: 04.11.2009 09:51
     

    Já se očkovat nenechám, i když nám to podnik taky nabídl zadarmo. Jednou jsem se nechala a reakci na očkování jsem měla horší, než kdybych chřipku prodělala eye rolling smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Chripka -ockovani

    Datum: 04.11.2009 19:47
     

    Já se dávám očkovat pravidelně už takových 12 let. Nekdřív nám to platil podnik, pak jsem to měla pár let na účet pojišťovny protože jsem patřila do rizikové skupiny a teď si to platím sama. Těch pár kaček mě nezabije, reakci jsem nikdy žádnou neměla, kromě otoku v místě vpichu, chřipku žádnou, jednou ročně nějakou tu rýmičku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.