pátek 26. dubna, 07:32 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 17
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.12.2017 13:53
     

    Kaaj, to dělala tchýně. Měla dvojitá okna, takže bramboříky mívala. Když jí hodně kvetly, tak pár ustřihla a dala se jmelím do vázičky. Ale i se prodávalo, to si pamatuju. Teď jsem ve velkoobchodech neviděla ale určitě se dá objednat, pokud by si někdo přál do nějaké kytice nebo aranže.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 14:03
     
    dscn7687.jpg

    jenom mě pustit ven a je zle-- koupila jsem v Penny malý bílý brambořík . něco přes 40 kč- je hezký thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 14:06
     

    Kaaj, to je. thumbs down K tmavším se bude výborně hodit. A bílá je snad nejvíc vánoční u kytek.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 14:12
     

    jo loni jsem měla s větším květem a letos nebyl - až dnes.. no je to fakt osvěžení na tom okně. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 14:20
     

    Je to hned radostnější den. Já se ráno rozplývala nad azalkami, jak nakvétají, trefila jsem skoro všechny barvy až na bílou. Ty měli už skutečně opadávající a odkvetlé. Jiná várka. Dědek jen obrátil oči v sloup a pokračoval v chůzi.

    Ale musím říct, jak je měl před oknem v kuchyni, tak tam pohledově chybějí. Je to najednou prázdné. Teď už nemrzne, tak by mi je vynášel ven. Tam už není dvojaté okno. Budu mu tam muset něco kvetouího vymyslet grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 16:56
     

    Kaaj pěkný nákup.U nás v Penny měli v pondělí jenom ty mini bramboříky.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 16:57
     

    on je to mini brambořík - ale tak trošku větší . - a má ještě fůru poupat thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 18:38
     

    Zítra "možná" vyjedu na nákupy,tak se po bramboříku podívám.Asi i vánoční hvězdu,i když jsem v loni poté,co mi opadala,řekla,že už nikdy!

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 18:46
     
    dscn7792.jpg

    hvězdu jsem měla dva roky. narostla veliká druhý rok měla i žluté listeny..měla jsem totiž žlutou . ale potom začala nějak chřadnout a měla trčící klacky- tak jsem ji vyhodila.

    tady má první rok - myslím , že nemá ráda zimu - a ne přelití

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 18:56
     

    Hlavně na ni nesmí táhnout a dnes mi radila v květinovce připlatit a koupit českou:-). Je fakt, že už mi loni radila brambořík a ten jediný mi přežil. No brambořík jsem si dovezla , ale dost drahý, ale tedy opět od českého pěstitele.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.12.2017 19:00
     

    hvězda byla z Obi /2014 / . mrzí mně , že jsem tam letos nevzala s bramboříky i hvězdu . měli nádherné ,různě velké . -dokonce i 15 cm malinké . .-

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.12.2017 19:29)
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2017 09:14
     
    img_2693.jpg
    Další fotografie:

    Letos mi snad největší radost dělají bramboříky. Ten první je z 10.9. a ještě nebyla chvíle, aby byl bez květu. Teď to rozbalil naplno. love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2017 22:50
     

    Regino, ten je tedy thumbs down thumbs down thumbs down , ten můj darovaný to už zabalil thumbs up , někde jsem udělala chybu a moje letité se ke kvetení nemají, mini popata jsou, ale nechce se jim.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2017 23:36
     

    Eli, já na ně letos nasadila hnojivo z growshopu, jak jsem pořídila kvůli orchidejím. Na kvetení. Ale nevím, jestli je to jen tím. Nenechala jsem kontrolní skupinku jen s normálním hnojivem. Mělas kudrnatý, jesli se pamatuju. To jsou choulostivější potvory.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 21.12.2017 11:20
     

    regi , u tebe jak v květinářství, azalky, bramboříky, no paráda thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.