pátek 26. dubna, 15:41 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Lenicka5
Status: nováček

Automatická miska na krmení

Datum: 11.10.2012 15:15
 

Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti s automatickou krmící miskou? Narazila jsem na takovou misku na internetu, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Je složená ze 4 dílů na jídlo, po určitém časovém rozložení a muze tam byt i vlastní zvukový signál, který si tam muzeme nahrat. Docela mě to zaujalo. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte někdo už zkušenosti?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 11.10.2012 15:47
     

    Mám ji už docela dlouho a kupovala jsem ji i našim dětem pro kočky. Co potřebuješ vědět?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Automatická miska na krmení

     
     
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 16.10.2012 14:42
     

    Jo? Takže jsi s tim spokojená? No jen jsem se chtěla zeptat jakou s tím má kdo zkušenost. Narazila jsem na misku, která se prodává na elektrocoleti.cz

    ta se mi i líbí, tak snad bude i spolehlivá smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 16.10.2012 16:43
     

    My jsme spokojení, používáme ji vždy, když odjíždíme na víkend.

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 28.11.2012 13:47
     

    A jak taková miska funguje?S tím jsem se teda ještě nesetkala...

    Vždycky když jedem k našim,tak musím zařizovat pro kočku hlídání kvůli krmení, oba rodiče jsou na kočky alergičtí, takže ji brát sebou nemůžeme a známí, kteří nám ji hlídávají taky vždycky nemůžou.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 28.11.2012 17:44
     

    [youtu.be]

     

     

     
  • Status: expert

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 28.11.2012 17:57
     

    Majko já odjela od koček na 14 dní, automatickou misku nemaje, nasypala jsem granule v podstatě všude a raději víc než míň. V obavách jsem dnes dojela domů, kočky jsou OK, ale kvadratického tvaru, skvěle vykrmené na zimní čas. Na uvítanou jsem jim dala celou konzervu, aby nebyly citově deprivované a nebyly sežraly všechno (zřejmě jsou bezedné) love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 08:51
     

    No moje kočka je nanežraná, takže odjet na 14 dnů a nechat jí tam jídlo, tak ho sežere během jednoho dne a na zbylé dni jí už nezbyde.Takže to by byla lepší ta automatická miska.A jakou tu misku máš?Jsou v tom njaké rozdíly nebo víc druhů??

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 09:10
     

    Já mám tuhle z videa. Ale pozor, jde to naprogramovat jen maximálně na 4 krmení, tudíž na 4 dny. Na 14 dní ani omylem.

     
  • Status: expert

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 10:07
     

    Majko nebyo to plánované na 14 dní winking smiley však jsem se dost bála poslední týden (týden jsem měla OK vyzkoušený). Žrádla jim tam zbylo moooře, přiživovaly se lovem venku a vodu měly jak doma tak choděj pít ven do potoka i když jsem doma, ony jsou hodně soběstačné. No na zimu se vykrmily řádně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 10:22
     

    ty musely bejt normálně v radostným amoku, když tě po tak dlouhý době viděly se vracet! winking smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 10:37
     

    Vrnělka mě vítala hned při příjezdu a pan Mňouk byl na flámu (lovu?) toho jsem potkala teprve cestou od Dáši :-) jasnej chlap, že?

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 10:51
     

    Já to potřebuju maximálně na víkend - takže dva dny.Když máme dovču, tak nám Amálku hlídají přítelovi rodiče, jenže k nim to máme taky trochu dál, takže na víkend ji vozit 100 km k nim a pak zase k nám je blbost.

    Tak jsu hledat misky, díky smiling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 11:02
     

    Čičiny mám venkovní, jsou naučené baštit - minimálně - 2x denně , tzn. ráno a večer. O víkendu samo vyžebrají i přes den spinning smiley sticking its tongue out

    Víkendy též neřeším, zdroj pitné vody mají jezírko s rybí příchutí mls smiley grinning smiley

    Na delší dobu krmí sousedi.

    Ale u venkovních koček to je jiné, zanechat domácí čičinu doma 14 dní nemožné, venkovní si zdroj masa uloví, pitnou vodu má dosyta , když je nějaký zdroj poblíý thumbs down

    Jáji, tvoje jsou šikulky drinking smiley

    Kam všude jsi jim dala granulky, že píšeš, že po 14 dnech jim ještě zbylo? eye popping smiley confused smiley

    Já kdybych kočkám nasypala po zahradě, tak jim to sežerou ostatní kocůřiska, ježci a já nevím co ještě a to samé v domečku, kam chodí spávat, chodí tam i jiné čičiny. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Automatická miska na krmení

    Datum: 29.11.2012 11:11
     

    dago ony mohou do domu, mají kočičí dvířka, mohou do kůlny a potom dál do verandy a království mají na půdě, takže spát kde v suchu mají. Musejí skrz troje kočičí dvířka, granule jsem jim dala i na neobvyklá místa v domě, aby měly kde najít, v případě že by jim to někdo vyžral, další granule. Chodí k nám bydlet i kocourek od sousedů tak, aby bylo dost pro všechny love smiley . Při odjezdu jsem jim tam ještě vyklopila celou konzervu a otevřela dvě vaničky tvarohu, aby měli i něco dobrého, původně jsem odjížděla jen na týden. Utěšovala jsem se tím, že někde kočky žijí úplně samy bez péče, je jasné, že tohle jde vyjímečně s venkovkami, s domácími by to nešlo.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.