neděle 28. dubna, 04:33 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Zuby

Datum: 17.10.2007 19:48
 

1. nemáte někdo zkušenost s některým z přípravků na bělení zubů?

2. jak správně používat mezizubní kartáček?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 24.11.2009 05:56
     

    Já se nedivím, že zodpovědný zubař nedoporučuje bělení zubů. Jsou jen dvě možnosti (tedy chemické nebo mechanické a často oboje dohromady) a vždycky to zuby poškozuje.

    Libi, už jsi zkoušela slabší kartáčky? Já mám na různé mezery mezi zuby 4 velikosti kartáčků. Jsou fakt dobré. Můj syn měl počínající paradontózu a těmi mezizubními kartáčky to vyléčil. Objednej se někam k zubní hygienistce, ta by ti s tím měla poradit a pomoct. Můj zubař tvrdí, že zubní pasta je jen kosmetická záležitost, že nemá valný účinek. Důležité je SPRÁVNÉ čištění odpovídajícím kartáčkem (ten má být menší a měkký). Já si čistím pastou ráno hlavně pro vůni. Večer pak bez pasty a dost dlouho (tedy jen v období, kdy nejsem lempl grinning smiley , ale měla bych to dělat denně). Jak říká zubař - čistit tak dlouho, až jsou zuby po přejetí jazykem úplně hladké. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (07.08.2010 18:33)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zuby

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    eliska27

    Re: Zuby

    Datum: 28.11.2009 22:59
     

    Ahoj,

     

    s belenim ti asi moc neporadim, ja je cistim nekolik krat denne a taky pouzivam elmex gel: [www.lekarna.cz], ten zuby sice nevybeli, ale zabranuje znovuusazovani plaku (a teda zazltnuti).

    Mezizubni kartacek se ma spravne pouzivat tak, ze jej vsunes do mezery smerem od korunky ke korenu pod 45 stupnovym uhlem. Kdyz zacitis tlak na dasne, srovnas ho do polohy vodorovne a vytahnes smerem ven (vodorovne). Idealni je poridit si sadu mezizubnich kartacku ruznych velikosti, protoze asi nemas vsechny mezery stejne winking smileyZatim sem ji ale nevidela, ja mam tuhle sadu: [www.lekarna.cz]

    S belenim bych se poradila u zubare, znam holku co si tak moc znicila zuby, ze ji museli nasazovat korunky. Za to to fakt nestoji

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michal J.

    Re: Zuby

    Datum: 12.12.2009 01:04
     

    Nabízím zubní pastu se 43% Aloe vera Gelu. Bělí zuby a předchází nebo pomáhá při paradentoze. MichaleSSS@seznam.cz

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 29.12.2009 21:54
     

    Nějaké prostředky na bělení zubů mají v každé lékárně, ale je otázka zda je to vhodné používat. To chce konzultovat se zubařem a nebo obětovat peníza na profisionální péči u zubního hygienisty a to budeš koukat jak máš čisté zuby a jak o ně správně pečovat.smiling smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:46
     

    Holky prosím akutně babskou radu. Martině roste moudrák a moc jí to bolí, kvůli Lucince si nemůže nic vzít, pondělí daleko, zubní pohotovost v Pardubicích..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:52
     

    jajo, napadá mě jen to ledovat...

     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:54
     

    Mě napadl Tee-tree olejíček, slivovici si dát nemůže....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:56
     
     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:57
     

    Hmm tak to teď nekoupí sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:58
     

    tady jsem taky něco našla, ale není tam uvedeno, zda to mohou kojicí maminky confused smiley

    [www.docsimon.cz]

    to by se jedině musela zeptat v lékárně

     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 13:59
     

    Hmm je to tam jen po poradě s lékařem sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 14:07
     

    První pomoc dle babských rad je hřebíček (kousat) nebo kurkuma a stejně tak i zázvor, ale to je na bolavý zub. Tohle bolí spíš dáseň, jak se zub klube ven. Možná ale odvar z hřebíčku použitý na kloktání by pomohl (stejně tak i kurkuma, pokud ji doma máte) a přikládat obklady. Řekla bych že ledovat, je to nejspíš zánět té dásně, ale pokud jí uleví teplo, tak ať to zahřívá. Snad něco pomůže, je mi jí líto. Moc dobře vím, co je to bolest zubů. A když mi lezl kdysi moudrák, tak se mi tam dostala infekce a byl z toho hnisavý zánět v krku, antibiotika a týdenní neschopenka. Tak ať ji to brzy přejde. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 14:09
     

    Věro ale ona má ke všemu ani ne třítýdenní miminko, je to k vzteku, že vždycky začne něco bolet o víkendu

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 14:15
     

    Ty zuby to moooc dobře vědí, kdy je "nejvhodnější" čas se ozvat. Byla jsem častým návštěvníkem pohotovostí. Teď mám zuby v uspokojivém stavu díky výbornému zubaři (a taky za nemalý peníz). Ale nelituji, "užila" jsem si dost, zasloužím si už klid. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 07.08.2010 14:54
     

    To Ti moc přeju thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.