neděle 28. dubna, 21:15 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Lennka
Status:

Vánoční osvětlení

Datum: 18.09.2008 15:50
 

Já vím, že mě nebudete mít asi rádi, když zmíním téma Vánoce grinning smiley Ale už druhým rokem marně sháním osvětlení na stromeček, decentní, něžné smiling smiley A v prosinci už nic neseženu. Nemáte prosím někdo tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 12:08
     

    linet ja myslim ze se par takovych blazinku najde kteri sviti celorocne...tak proc ne! grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční osvětlení

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 23.09.2008 23:02
     

    My taky máme celoročně v okně svítící závěs grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 23.09.2008 23:04
     

    My zas máme na půdě v povlaku na peřinu ozdobený stromek spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 24.09.2008 17:25
     

    Drahuš,aspon tě vánoce nikdy nezaskočí nepřipravenou.grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 24.09.2008 17:51
     

    No ba grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 24.09.2008 18:41
     

    Tak my měli dokud byli kluci malí jedině svíčky pravé a plápolavé, nikdy jsme ani při třech dětech, od svíček nehořeli, jen dvakrát maličko io prskavek grinning smiley . Když kluci vyrostli pořídili jsme světýlka jeden rok jsme dokonce měli blikavky no hrůza děs. Pak jsem zakoupila několikery různé lampičky, svíčičky kytičky na stromek pravidelně na Štědrý den přestaly svítit. Tak teď máme dvoje malá bílá stožárovičková světýlka z Polska která ještě nezklamalathumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 26.09.2008 18:13
     

    kluci měli od mala barevné žárovičky do oken,které postupně blikaly,zhasínaly...vydržet chvíli v pokojíku,to bylo peklo,teda pro mě ,bralo to oči .ale jim se to líbilo a pokud si vzpomenou dávají si je tam dodnes.smiling smiley

     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.09.2008 16:39
     

    Tak ty blikající moje oči nezvládají grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Andny

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 27.10.2008 08:12
     

    Dobrý den Drahuš!

    Už druhý rok hledám lucerničky na stromeček,ale marně.Stejně jako vy si je pamatuji jako malá holka.Chtěla jsem se zeptat,zda by ste jedny neprodala? Předem děkuji Ošťadnická

    Můj email:hana.ostadnicka@seznam.cz

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 27.10.2008 09:34
     

    Míšo, ty máš osvětlení i venku? Co na to psi???? Od dob, co máme čokla, tak jsem se musela vzdát osvětlených stromečků na zahradě a máme jen takový závěs světýlek na zábradlí na balkoně sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kukačka

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.12.2008 22:31
     

    Nevíte, prosím někdo, kde by se daly koupit žárovičky do lucerniček 24V, 3W. Napište mi prosím na e-mail: janoe. janoe@seznam.cz Díkysmiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: JohankaDl
    Status: nováček

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 28.10.2013 19:49
     

    My máme klasický barevný žárovičky, ale vždykcy to nazdobíme tak, že to vypadá dobře winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 28.10.2013 20:02
     
    dsc_0729.jpg
    Další fotografie:

    Taky jsme si jedny Vánoce udělali jenom plápolavé. Další budou, až budou děti z domu eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 28.10.2013 20:13
     

    Prosím vás, máte někdo vánoční venkovní osvětlení padající sníh [www.urban-shop.cz] mě připadá 8 trubic na 4,5 m docela málo sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 07:33
     

    Nemám. Včera jsem letěla do Jysku, potřebovala jsem nějaký ubrus, a odjela jsem se svítícím vánočním stromkem za okno, dětem se tak líbil, že jedu dneska ještě pro hvězdu... a pětikilo bude v háji eye rolling smiley . Když já ta světýlka tak mám ráda! A jak je brzo tma, už u večeře každý den zapaluju svíčky. Jsem prý tím svícením posedlá smiling smiley, pravili kluci.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.