středa 15. května, 17:25 Svátek má Žofie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Čím vytíráte podlahu? - Mopy

Datum: 26.11.2007 10:48
 

Používáte nějaký zaručeně dobrý mop? smiling smiley

Já mám jeden oblíbený, kdysi jsem ho koupila na nějakém veletrhu, kde ho předváděli a všem jsem ho vřele doporučovala. Jenže teď už jaksi brzy odejde do věčných lovišť a já momentálně nejsem schopná najít kontakt, odkud jsem ho měla confused smiley

Tak se podělte o své zkušenosti. Díky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 19:54)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 15.05.2015 16:08
     

    Hledala jsem tu lidl houbičku na netu a nenašla. Oni ji nemívají furt, ale jak ji tam uvidím, hned po ní sahám Z jedné strany je taková víc bublinkatá růžová pěna a na druhé je bílá úplně kompaktní. To bílé se navlhčí a chytá se do toho všecek bordel. Nač je růžová plocha netuším stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.05.2015 10:11
     

    Maj, a vezme to i vodní kámen? Ta nano ano! Je to neuvěřitelné, ale i nános bílého sajrajtu to vyleští a vše se leskne!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 21.05.2015 17:43
     



    Anavi napsal(a):

    Maj, a vezme to i vodní kámen? Ta nano ano! Je to neuvěřitelné, ale i nános bílého sajrajtu to vyleští a vše se leskne!

    Tak jsem vydrbala koupelnu. Jako asi to nebude až takové, co máš ty, ale funguje to obdobně. Dokonce mi došlo, že ta bílá pěna ubývá, dřív jsem si myslela, že se zakrátka zmáčkne. Až na to v Lidlu narazíš, zkus a porovnej.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 21.05.2015 18:08
     

    Anavi já mám nějaké nano z Tchiba a teda jako zázrak to nevidím confused smiley . Co jde vyčistit perfektně, to je třeba flek na výmalbě. Ten vodní kámen mi s tím moc nejde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 22.05.2015 10:45
     

    tak to by mohlo být ono, tato se též ztenčuje

    Majka napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Maj, a vezme to i vodní kámen? Ta nano ano! Je to neuvěřitelné, ale i nános bílého sajrajtu to vyleští a vše se leskne!

    Tak jsem vydrbala koupelnu. Jako asi to nebude až takové, co máš ty, ale funguje to obdobně. Dokonce mi došlo, že ta bílá pěna ubývá, dřív jsem si myslela, že se zakrátka zmáčkne. Až na to v Lidlu narazíš, zkus a porovnej.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 22.05.2015 10:47
     

    Fleky na zdi jsem taky zkoušela, vzalo je to dobře, ale jak už máme zdi špinavé, tak jsou tam teď takové čisté čtverečky i kolem fleku, moc jsem to teda nevylepšila smiling smiley.

    no a kámen to právě bere neuvěřitelně! Vzala jsem si to do práce, kde si baterie nikdo nevšimne roky, a vyčistila jsem ji do lesku!!! Všichni na to zírali! smiling smiley

    Missi napsal(a):

    Anavi já mám nějaké nano z Tchiba a teda jako zázrak to nevidím confused smiley . Co jde vyčistit perfektně, to je třeba flek na výmalbě. Ten vodní kámen mi s tím moc nejde.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 08.12.2015 08:36
     

    Toto si koupila švagrová, je úplně nadšená, říkala, že jedním vrzem vysaje a vytře podlahu, použití prý naprosto jednoduché. Měla jsem ho v ruce, dobře se s ním manipuluje, ale v akci jsem ho neviděla.

    [www.philips.cz]

    [www.mall.cz]

     

    A po vytírání ho do stojanu a on si zpětným chodem vyčistí kartáčky sám.

    Hledala jsem něco podobného a zřejmě je to na trhu ojedinělý výrobek na tvrdé podlahy.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (08.12.2015 08:43)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 20:16
     

    vytahuju než si toho všimnete winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 20:52
     

    To nevypadá zle.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 21:10
     

    Ježíšmarjá, jděte mi s tím perfekcionismem k šípku, dámy. Na otázku v úvodu stále platí odpověď - dítětem a aktuálně dostupným chlapem, na tvrdé podlahy je jich naštěstí stále dost. Nebo natvrdlé povahy? Už taky zapomínám.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 21:17
     

    tak já dětma nee, ale klasika hadrem grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 21:32
     

    Chápu, irisko, máš větší - a tudíž zřejmě i souvislejší podlahovou plochu, tak si ty děti šetříš. Mně se mezi ně hadr málem nevejde, no.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.12.2015 21:33)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 22:57
     

    Což o to Hanulko, já doteď vytírala ponožkama winking smiley , tedy celá rodina. Ale vysávám docela často, takže bych spojila příjemné s užitečným. A jedním šmahem. To se mi na tom líbí.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 09.12.2015 23:00
     

    Princip dobrý, cena příšerná, zužitkovatelnost podle podlahové plochy a velikosti technické místnosti.

    Proto já... na ten udusanej jíl už žádný takový technický bazmék potřebovat nebudu. A to se těšim.

     
  • Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 07:50
     
    pc101507.jpg

    Já vytírám podlahu v koupelně tímto minimopem, loni jsem ho zakoupil v Lidlu. Je na metrové tyčce, pro mé potřeby vyhovující, máme celý byt přikryt kobercema. Němci tento mop vyrábí v celkově větším provedení, mívají ho v katalogu KLINGEL.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.