pondělí 29. dubna, 15:09 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 15:45
     

    tak to se divím zas já.....dva kolegy mám jako svědky.....otočili se za mnou a pochválili co to mám za příjemný parfém. Nezávisle na sobě.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 15:51
     


    Majka napsal(a):

    Irisko, to se divím, co mám z Avonu, to stojí za prd.

    Majko, asi jak co. Já si tam nikdy vůni nevybrala. Kolegyně zkusila Out of Spoken a dost mi to vonělo. TAk jsem si ji nechala nadělit od Ježíška a to je vůně po celém kanclu, kolega říkal,že pozná, že jsem přišla do práce smiling smiley, sotva vleze na chodbu.

    Jednou jsem si od nich koupila za tisícovku! nějakou vůni, jejíž název si teď nevzpomenu a vrátila jsem ji, že mi vůbec nevydrží. Peníze naštěstí vrátili.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 15:59
     

    já si zrovna šla dceři postěžovat, že ten parfém, co jse dostala k vánocům vůbec nevydrží(navoněla jsem se kolem poledne) a ona mi řekla, jak hezky voní, než jsem stačila něco říct. Tak to nechápu, vůbec to necítím confused smiley

    Mexx jsem taky mívala a taky mám pocit, že je to teď něco jiného

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:02
     

    Janino, Premier Jour je krásná vůně. Nikdy jsem ho na sobě necítila! Měla jsem pokušení si ho koupit znovu, myslím, že suee ho používala taky a byla nadšená, ale zatím odolávám. Sice mi pár lidí řeklo, že hezky voním, ale k čemu je to člověku dobrý, když z toho sám nemá ten požitek? smiling smiley Ovšem je fakt, že já ze sebe občas necítím ani ten Jador, a to je opravdu síla. Asi si člověk zvykne. Prý dobrý parfém, který ti sedne, ani správně vnímat nemáš. Tak nevím.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:02
     

    já to na sobě taky necítímsad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:06
     

    Mamce jsem nedávno koupila ten Lanvin, co mám já, voní na ní úplně jinak. Ale zdálky vždycky poznám, že se tím navoněla. A minule si taky stěžovala: Ten parfém vůbec není cejtit. Tak vám nevím, kde je chyba grinning smiley.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:09
     

    To mi taky říkají, že když parfém je ideální, když ho necítíš, ale jak říkáš, chci si to taky užít grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:10
     

    To je vcelku normální, že to na sobě necítíš, když si na tu vůni zvykneš, ale abych ji necítila ani napoprvé, to je fakt k zlosti. Teď mluvím o tom Mexx.

    Mám od Avonu Christian Lacroix nějakou limitovanou serii Rouge, vzorek se mi vcelku líbil. Ten docela drží, ale používám ho fakt málo, protože mi nevoní, tak s ním eliminuju smrad, když se vysere Lula stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:13
     

    aha,tak to bude ten, co jsem vrátila - Lacroix Rouge - červený flakon. Tak mě se zase pro změnu vůně líbila, ale nedržel grinning smiley Závidím Lule smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.01.2012 16:14)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:19
     

    grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:19
     

    Jako žádnej držák to nejni, ale oproti tomu novýmu mexxu určitě.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:27
     


    Janina44 napsal(a):

    To mi taky říkají, že když parfém je ideální, když ho necítíš, ale jak říkáš, chci si to taky užít grinning smiley

    Tak tohle tvrzení je určitě pravdivé.... bohužel pro nás nositele svých oblíbených parfémů neoblíbené nono smiley sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:28
     

    ha a vlevo reklama....originální parfémy za cenu kopií.....to určitě

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:41
     

    Dcera si velice oblíbila Dior Addict ... . fantastická vůně, např. v práci poznají, že už dorazila, jen z vůně, která po ní zůstane na chodbě , sama na sobě ho už také necítí , na hadýrkách ano spinning smiley sticking its tongue out

    Šíleně jsem jí ho záviděla, tak mi ho koupila před 2 lety pod stromeček, ale na mě voněl jinak eye rolling smiley , takže jsem si ho teda šetřila jen na večerní příležitosti, na mě prostě nevydržel. nono smiley nono smiley nono smiley

    Myslím, že to je hodně indiviudální , záleží prý na Ph pokožky.

     

    Jíinak já jsem byla roky zamilovaná do Esprit Collection for Her , kupovala jsem si ne toaletní vodu, ale parfemovanou a ta na mě vydržela, úžasně jsem voněla - říkalo mi to moře lidí, vonělo mi oblečení , prostě nadšení . Za cenu 700 Kč jsem si kupovala 30 ml, ale vydržela mi dva- tří měsíce. Bohužel jí přestali dělat a od té doby jsem si svůj parfém nenašla thumbs up angry smiley sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 07.01.2012 16:49
     

    Anavi mas pamatovaka winking smiley Premier jour je moje vune stale a Truht od CK, nikdy nic necitim, ale ostatni chvali stale a to mi pro dobry pocit zcela staci. Me by z toho leda rozbolela hlava eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.