pondělí 29. dubna, 01:01 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: fronta
Status: nováček
Klikni pro filtrování

sklo v bytě

Datum: 13.01.2012 20:41
 

prý se dá sklo použít jako obklad za kuchyňskou linku? dokonce to jde i s motivem který si vyberu. nevíte někdo co je to za typ skla a kde se to dělá?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 22:47
     

    Hmmmm, jak sem starej tak sem blbej, já si sem taky došel pro nový vědomosti, a zatím se tu řeší odběr moče a drhnoucí ret grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: sklo v bytě

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 22:48
     

    Ale to jsou přece pro život a zdraví věci mnohem důležitější než nějaký sklo na lince v kuchyni! nono smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 22:54
     

    To sklo si tam může dát jen blbec, to co se kolikrát povaluje po pracovní desce je se sklem naprosto neslučitelné, a měnit co čtvrt roku sklo, notabene nějak ručně malované, už vůbec ne nono smiley nono smiley nono smiley. Takže máš zasejc Věruš pravdu. Nerad to ženské přiznávám, ale tentokrát nejde jinak grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 23:06
     


    Stano napsal(a):...

    Jo a pokud jde o sklo za linku, tak ano, rozsekala jsem skleničku a půlka je jí za linkou angry smiley. Udělala mi to firma nesikovnyruce.cz. eye rolling smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    taky se k nám občas hrnou, ani je nikdo nezval nono smiley

    Jo a pokud jde o sklo - zjistila jsem, že už není velký panák 0,5 dcl, ale 0,4 dcl eye popping smiley , svět se v prdel obrací angry smiley

    (asi to na rozdíl ode mne víte už delší dobu, holt těhotenství (3x), kojení a malé děti s vyjímečným hlídáním způsobily, že chlastáme doma winking smiley)

     
  • Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 23:09
     

    Hani tak to nevím taky, a to už ty moje tři děti povily postupně 4 ks vnoučat a já ještě nebyla v hospodě .-) abych to zjistila

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (13.01.2012 23:12)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 23:11
     

    eye popping smiley smiling smiley thumbs down, právě se byl syn podívat co se mi stalo smiling smiley.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: sklo v bytě

    Datum: 13.01.2012 23:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Se z vás picnu grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    Carlosi, neslučitelné se sklem nejsou jen povalující se věci na kuchyňské lince ale v mém případě hlavně já, kuchařinka s občasnou "papiňákovou náladou" stydlin smiley To bychom to sklo měnili doma hooodně často.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 10:27
     

    Takže to shrňme, o skle v kuchyni bych mohla vyprávět jenom a pouze já, ale jak tak koukám, bylo by tá házení perel spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 13:14
     

    Sklo za linkou je podle mě naprd. To abych to furt pucovala, všechno je na tom vidět..A pořád to leštit... angry smiley To bych se na to mohla tak akorát vysr...at stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 13:24
     

    grinning smiley To bych chtěla vidět, jak to uděláš. Ale mezi náma, já jsem spokojená maximálně, ale bude to asi tím, že za ním mám tapetu a není na tom vůbec nic vidět. Leštím jednou za půl roku stydlin smiley A hlavně, sklo je materiál, který se dá umýt ze všeho nejlíp, nic se do něj nezažere, asi krom vodního kamene ve váze. To už mám pár adeptů na vyhození, protože to sklo je prostě poškozené do hloubky. Naštěstí v kuchyni mám hladinu vody jen v hrncích a dřezu, tam to nestihne nic udělat.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 13:28
     


    Marjanka napsal(a):

    Sklo za linkou je podle mě naprd. To abych to furt pucovala, všechno je na tom vidět..A pořád to leštit... angry smiley To bych se na to mohla tak akorát vysr...at stydlin smiley

    myslíš, že by to vypadalo líp? tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 16:55
     


    HanaK napsal(a):

     

    Marjanka napsal(a):

    Sklo za linkou je podle mě naprd. To abych to furt pucovala, všechno je na tom vidět..A pořád to leštit... angry smiley To bych se na to mohla tak akorát vysr...at stydlin smiley

    myslíš, že by to vypadalo líp? tongue sticking out smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 19:04
     

    grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 19:24
     

    Ani nevím proč jsem tuhle diskuzi rozklikla a dobře jsem udělala grinning smiley grinning smiley grinning smiley perla za perlou thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 19:33
     

    Suee, o skle se tu nedozvíš nic, ale jinak je tu veselo. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.