pondělí 29. dubna, 02:09 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr v televizi

Datum: 02.01.2008 06:20
 
Tak dívky spusťte každoročnoční litanie o tom jak ty silvestrovský pořady stály za hovno, že se na to nedalo dívat a pod. Žiju už dost dlouho, ale nezažil jsem nikdy aby někdo řekl "Tehle silvestr v TV byl vynikající!". Teprve po letech se o nějakých mluví jako o nejlepších. Já nemůžu hodnotit, na televizi jsem se díval chvíli přes den, ale na ČT 24 kde opakovali Labyrint revoluce . Jinak jsem poslouchal AB radio blues na netu. Tam jen hrajou dobrou muziku nepřerušovanou mluveným slovem, natož reklamou! Kolem devýtý večer jsem usnul aniž bych požil kapku alkoholu, částečně jsem se probral o půlnoci, kdy začal koncert pyromanů, uklidnil jsem Tobíka a opět usnul. Tak mi o tom programu v bedně alespoň povyprávějte...
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 17:44
     
    Euroseptik ať si kecá, co chce. Mnohem lepší byl novoroční koncert vídeňských filharmoniků ten měl alespoň úroveň. thumbs down
     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr v televizi

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 18:05
     

    Anny, tiez som sice hlucha ......ale toto mi stacilo pocut raz...a viac neeee!! UFFF, hrozne......takze davam plne za pravdu tebeeeeee...Hihi, ale muzske ponatie moze byt aj uplne o niecom inom...smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 18:08
     

    Já jsem zaujatá, nemám tyhle rychlokvašky ráda sad smiley taky se mi ten její zpěv včera nezdál, slyšela jsem ji prvně.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 18:25
     

    anny...pravdu máš ty. My včera poslouchali 4 osoby a po chvíli jsme ztlumili zvuk...to se fakt nedalo. eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 18:34
     

    Neviděla jsem televizi ani minutu, je mi líto maximálně prošvihnutýho Krause, toho já můžu...

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 18:35
     

    [www.iprima.cz]

    Krause máš tady :-) i s Dominikou

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:37
     

    Krause nemusím a nějakou neumětelku už vůbec ne. Mnohem lepší než koukat na Silvestra do bedny na "baviče" a "umělce" je pobavit se ve společnosti milých lidí. Pokud je to s hudbou a tancem, je to lepší naž Star dance.winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (01.01.2011 19:56)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:47
     

    Jajo, dík za tip, já jsem si nějak ani nevšimla, že Kraus byl, tak se ráda podívám. Na tv jsem se dívala jen chvíli a pak jsme šli na dlouhou procházku zakončenou na náměstí - taky nic moc, mládež tam vybouchala spoustu rachejtlí, rámus děsný, smrádek z toho taky děsný... Takže nejlepší byla ta procházka. Cestou jsme vypili šampáňo a po té tůře (cca 10 km) jsme spali jak andílkové grinning smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (10.11.2015 23:41)
     
  • Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:50
     

    Taky hezký Silvestr thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:51
     

    My to zapli právě na Dominiku a bylo vidět, že ta americká škola ji fest ovlivnila. Samá kudrlina a místy jí to ujelo šíleně. Takže jsme to zase vypli a hráli aktivity. U toho jsme se fakt pobavili, zejména ve společnosti kluka z Ostravy. Ten dialekt je thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:52
     

    Majko škoda, to jsi přišla právě o toho sběratele blicích pytlíkůgrinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 19:54
     

    SE Majka koukne jindy, blicí pytlíky jsou super grinning smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 20:56
     

    Já na televizi nekoukala strávila jsem večer na sjezdovce v prima společnosti a je to lepší než doma v obýváku

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 21:37
     

    My byli na horách před Silvestrem a tam se to nejlepší odehraje vždy minimálně den předem. Zabékali jsem si, Galad se na sjezdovce málem přizabila, jedno z dětí se opařilo čajem, choť se jak malej Jarda dehydroval a bylo mu špatně... zkrátka všechno jak má bejt. drinking smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 01.01.2011 22:05
     


    Majka napsal(a):

    My byli na horách před Silvestrem a tam se to nejlepší odehraje vždy minimálně den předem. Zabékali jsem si, Galad se na sjezdovce málem přizabila, jedno z dětí se opařilo čajem, choť se jak malej Jarda dehydroval a bylo mu špatně... zkrátka všechno jak má bejt. drinking smiley

    Tak se ještě zeptáme Galad jak matinka sekala kristiánky a koho svým úžasným šarmem sváděla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.