úterý 30. dubna, 02:08 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Psaní příspěvků jen registrovaným

Datum: 02.11.2010 10:04
 
Anketa
Přispívání anonymů (odpovědi)
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 23 uživatelů.
Povolit (nechat jak to je nyní) 4
 
17%
Zakázat (tj. pouze pro registrované) 19
 
83%

Zdravím,

momentálně máme na weeku pravidlo, že zakladát příspěvky může pouze registrovaný uživatel, ale odpovídat může kdokoliv.

Občas se stává, že je toto zneužito k různým obchodním nabídkám a nebo osobním útokům.

Uvažuji tedy, zda nezavést i odpovídání na příspěvky pouze pro registrované.

 

Co si o tom myslíte?

Je stávající možnost reakce anonymů přínosná?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 02:43
     

    Registraci ANO a co nejdříve!

    Admine, prosím rovnou zablokovat tuto osobu anafianafi již poněkolikáté porušuje pravidla [www.week.cz]

    Snad se registrací takovýchto individuí zbavíme!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 08:02
     

    Jsem také pro.., jinde je to také úplně běžné.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 10:10
     
    Ano...za registraciu!
    ...tiez ma to rozculuje, ze sa sem chodia obcas odbavovat uboziaci, co na viac nemaju... smoking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 10:38
     

    Jsem pro registraci. I kdyby to odradilo jednoho blbečka, který nechce být zaprvé zdržován registrací od vysírání, a zadruhé, který je často podělaný strachy z představy, že vystoupí jinak než anonymně. Bohužel to patrně odradí jen příslušníky nižšího levelu internetových prudičů, ty rafinované patologické duševní marody obdařené jistým intelektem to odtud dost možná neodežene, ale stanou se maličko průhlednějšími. A pokud nám tento krok pomůže snížit počet šestnáctiletých budoucích matek, ať už budou rodit klasicky nebo análně, bude to záslužnésmiling smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 11:27
     

    Jistě, neboť přemíra análních porodů může způsobit populační explozi.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 11:29
     

    Jo, registraci určitě. Začíná tu být zmatek... eye rolling smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 12:04
     

    Hanul máš pravdu, to bychom mohly zkončit v žumpě :-)

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 12:08
     

    Taky jsem pro registraci, alespoň se tím eliminují osoby, které se následně vymlouvají na zneužití nicku

     
  • Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 20:15
     

    Jsem tu jen chvilku, ale pokud se mohu vyjádřit, tak jsem pro registraci. Když jsem sem poprvé chtěla vložit příspěvek já, tak mě ani nenapadlo, že by to šlo jinak a žádné potíže mi to nepřineslo. Když chci něco říct na veřejnost, tak ať se taky ví, že je to ode mě. I když jsou to občas ptákoviny, ale taková jsem už já....

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 06.11.2010 20:26
     

    Jsem pro registraci, ale jak píše Stano, vyloučí se jenom někteří, mimozemšťani zůstanou thumbs up, ty můžeme jenom ignorovat spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (06.11.2010 20:27)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 07.11.2010 11:21
     

    Jsem pro možnost rozhodnutí. Proč někoho nutit se registrovat a vystavovat se nebezpečí útoků jedinců, co nesnesou pomyšlení, že by v něčem neměli mít pravdu a dovedou sprostě zneužívat nicku neregistrovaných. Proč nenechat neregistrovaným možnost vyjádření, i když to některým duševně vyšinutým nezabrání zneužívat cizího nicku ke sprostotám a napadání.

    Ale i o tom je svoboda na internetu.sad smiley 

    Blbům to taky nezabrání psát blboviny.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 07.11.2010 12:38
     

    Jsem taky pro registraci. Sama jsem kdysi něco sháněla o balkónovkách a vyhodilo mi to Week a tak se mi tu zalíbilo, že jsem se rovnou registrovala, protože jsem věděla, že to tu bude na dlouho. grinning smiley 

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 07.11.2010 12:39
     

    Rame, co se domníváš, že na sebe poskytneš za informace "vynuceně", krom klidně čistě účelového mailu při registraci?

    Jediný rozdíl je v tom, že máš svůj účet pod heslem.

     

    Pochopitelně se nedá ubránit ani těm patologickým jedincům, co mají registrací patnáct až iks. I s tím jsme se hojně setkávali, buď ubezpečen. Jistě, i registrovaný nick si můžou mezi sebou někteří půjčovat, leč jen vzácně to budou dvě proti sobě válčící strany. Spíš raritně, řekla bych.

    U neregistrovaného nicku nikdy nemáš ani tu minimální záruku coby uživatel, jestli pod ním píše jeden nebo šest jedinců či zda se jedná o lživou manipulaci napadeného. V tom je patrně ten rozdíl, o nějž nám tu mimojiné jde.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (07.11.2010 12:43)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 07.11.2010 13:15
     

    Ja zas nechapu, Rame, proc se pohorsujes nad tim, ze ti nekdo posila nejake SMSky? Daj sis do podpisu kontakt na firmu tvoji a dokonce i Anmarinu, tak nevim, cemu se divis. Toto je verejne pristupne forum a proto jsou i tyto udaje kazdemu pristupne. Rekla bych, ze o to ti ale zrejme slo, ne? Mimochodem, neprijde ti to ponekud oprskle? Pokud vim, tak se to snad ani nesmi. Neumim si predstavit, ze by si tu kazdy udelal prilezitost k trvale bezplatne reklame pro svoji firmu. To si to fakt nemuzes dovolit vyresit jinak?nono smiley

    Jo, kdybys mel nahodou dojem, ze jsem ti je posilala ja, jelikoz se ted ozyvam, tak je chybny. Litovala bych penez ze zahranici.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 07.11.2010 20:00
     

    Ahoj!

    Ano, registrovat. Příspěvky ne, neregistrovaným a o dělené stravě. Nééjni to dobrý a když jsem to zkusil, Tak jsem pak musel na žlučník angry smiley. A nebo jsem blbě stravu dělil grinning smiley ??

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.